fot. Woytek / Legionisci.com

Piątkowy trening Legii na zdjęciach

Woytek, źródło: Legionisci.com

W piątkowym treningu pierwszej drużyny Legii wzięło udział 21 zawodników z pola i 3 bramkarzy. Nieobecni byli Artur Boruc, Mattias Johansson oraz Kacper Kostorz. Pierwszy z nich pracował na siłowni i będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego w niedzielę, drugi szykowany jest dopiero na mecz ze Spartakiem Moskwa. Ponadto indywidualnie nadal ćwiczą Rafael Lopes i Lirim Kastrati, a na pełnych obrotach trenował Ihor Charatin. "Kosti" natomiast otrzymał tydzień wolnego od treningów, ponieważ ma problemy ze zrastaniem złamanej ręki.

Zajęciom z boku przyglądał się nowy wicedyrektor sportowy Paweł Tomczyk.

Po części wspólnej, podczas której zespół pracował nad rozgrywaniem akcji ofensywnych i grał na utrzymanie zawodnicy zostali podzieleni na trzy grupy.
Stałe fragmenty gry pod okiem Marka Gołębiewskiego doskonalili Bartosz Slisz, Mateusz Hołownia, Yuri Ribeiro, Josue, Filip Mladenović, Mateusz Wieteska i Andre Martins.

Akcje ofensywne z napastnikami i skrzydłowymi (Bartłomiej Ciepiela, Tomasz Nawotka, Tomas Pekhart, Rui Gomes, Mahir Emreli, Kacper Skibicki) przeprowadzał Przemysław Małecki, a pod okiem Alessio De Petrillo podania ćwiczyli Ihor Charatin, Karol Noiszewski, Jurgen Celhaka, Luquinhas i Maik Nawrocki.

Zajęcia przed czasem skończył Andre Martins, który ma podkręcony staw skokowy i jego występ z Cracovią stoi pod znakiem zapytania.

Spotkanie Cracovia - Legia Warszawa odbędzie się w niedzielę, 5 grudnia o godzinie 20:00.

Fotoreportaż z treningu - 17 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Manu Cabral - 04.12.2021 / 12:54, *.chello.pl

A kiedy wewnętrzny sparing Dyrektorzy kontra Vicedyrektorzy? Doradcy prezesa kontra ludzie znający się na futbolu którzy jeszcze ostali się w klubie?

odpowiedz
LEEEEGIIIAAA!WAAAARSAAAW! - 04.12.2021 / 02:10, *.120.27

ZDROWIA!PIŁKARZĄ!MOŻE!PACZKI!DLA!ICH!RODZIN!TAKIE!SKROMNE!KIBICOWSKIE!IKSIĄŻKE O LEGII, SZALIK KOSZULKA MISTRZOSKA, ŻEBY ZROZUMIELI JAKIM FANTASTYCZNY KLUB MAJĄ!L E G I A W A R S A W!

odpowiedz
Ben - 03.12.2021 / 17:29, *.inetia.pl

Niech wszyscy wracają do zdrowia i trenują. Może będzie z czego wybrać.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.