REKLAMA

Futsal

Futsal: W sobotę derby stolicy

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W najbliższą sobotę o godzinie 20:00 ligowe spotkanie rozegrają futsaliści Legii. Rywalem Wojskowych będzie AZS UW Wilanów, a mecz odbędzie się w hali OSiR Włochy przy ul. Gładkiej 18. Zachęcamy serdecznie do wspierania naszej drużyny!

Bilety na sobotni mecz kosztują 10 złotych (ulgowe, dla dzieci w wieku 3-12 lat) oraz 15 zł (normalne). Dzieci do lat 3 wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące. Wejściówki kupować można TUTAJ.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.