Kibice Spartaka Moskwa na wyjazdowym meczu z Legią w 2011 roku - fot. Piotr Galas / Legionisci.com

Kibice Spartaka przyjadą na Ł3

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Około 500 kibiców Spartaka Moskwa ma zasiąść w sektorze gości podczas rewanżowego meczu fazy grupowej Ligi Europy pomiędzy Legią i Spartakiem, który w najbliższy czwartek rozegrany zostanie na stadionie przy Łazienkowskiej. Przyjezdni za wejściówki zapłacą po 35 euro. Do wjazdu do Polski będą musieli okazać paszporty covidowe lub negatywny wynik testu PCR (nie starszy niż 72h).

Przypomnijmy, że na pierwszy mecz obu drużyn, rozegrany w Moskwie w połowie września, kibice Legii nie mogli pojechać z powodu zakazu wjazdu do Rosji obcokrajowców nieposiadających wiz biznesowych.

Na poprzednim meczu Legia - Spartak, w sierpniu 2011 roku, w sektorze gości pojawiło się ok. 300 kibiców z Moskwy, którzy wywiesili w swoim sektorze 29 małych flag. Bardzo możliwe, że teraz Spartak będzie mógł liczyć na wsparcie utrzymujących z nimi bardzo dobre relacje kibiców Lecha Poznań.

WYNIKI SONDYKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?
SUMA GŁOSÓW: 52838
START: 27.08.2021 / KONIEC: 09.12.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (44)

+dodaj komentarz
Hetman - 05.12.2021 / 19:16, *.plus.pl

Hetman Białystok pozdrawia Legię, wygrajcie że Spartakiem.

odpowiedz
Warsav - 05.12.2021 / 15:58, *.t-mobile.pl

Przyjechali - nie wyjadą ????

odpowiedz
Rodowity warszawjak od czech lat - 09.12.2021 / 12:04, *.centertel.pl

@Warsav: hahahahaha padłem.

odpowiedz
Cch - 05.12.2021 / 12:58, *.plus.pl

A co to jest paszport covidowy

odpowiedz
Olek Kibolek - 05.12.2021 / 08:25, *.inetia.pl

A ja mam dziewczynę z Rosji! (ale zerwę z nią kiedyś, obiecuję...) ;p

odpowiedz
oLaf - 05.12.2021 / 14:07, *.vectranet.pl

@Olek Kibolek: był już kiedyś taki jeden, chyba Stanisław August miał ksywę... nie idź tą drogą....

odpowiedz
Ja jaja - 04.12.2021 / 20:50, *.7.65

Ktoś się orientuję czy można na ten mecz udostępnić bilet. Kupowałem pakiet ale nie mogę w czwartek być

odpowiedz
dino - 04.12.2021 / 21:22, *.plus.pl

@Ja jaja:
Można kumpel tak udostępnił pakiet na mecz z Napoli potrzebne imię nazwisko i pesel osoby której udostępniasz

odpowiedz
Ja - 05.12.2021 / 17:00, *.vectranet.pl

@Ja jaja: kolego, jeśli szukasz osoby, której mógłbyś udostępnić, to daj znać na rysmokotowski@gmail.com

odpowiedz
Ja - 05.12.2021 / 17:00, *.vectranet.pl

@Ja jaja: oczywiście, jeśli jest to bilet na Żyletę. Zapomniałem dodać.

odpowiedz
Robert - 04.12.2021 / 19:36, *.versatel.nl

Śmieszne te religie kibicowskie. Czyli frakcja klubowa stoi nad frakcją narodową... (wsparcie moskwy przez poznań)

odpowiedz
Raff - 08.12.2021 / 13:44, *.198.52

@Robert: ale nikt nie napisał że Lech bedzie jechał poł polski by wsprzeć Spartak, tylko ktoś zarzucił temat że tak by mógł. Ale tego nie zrobi. Jaki to wstyd by był.

odpowiedz
STLW - 04.12.2021 / 19:31, *.plus.pl

O ile uefa nie zamknie stadionu ,za to co było w Anglii :/

odpowiedz
Ja jaja - 04.12.2021 / 20:51, *.7.65

@STLW: ktoś wie kiedy decyzja może być?

odpowiedz
Mirgol_wawa - 04.12.2021 / 19:01, *.centertel.pl

Poznaniaków nie chcieli nawet w NRD, za to z Ruskimi zawsze za pan brat.

odpowiedz
AAA - 04.12.2021 / 18:27, *.chello.pl

Pewnie 500 głów nazbierają razem z tymi z podlasia i krainy kwitnącej bulwy.

odpowiedz
P - 04.12.2021 / 16:55, *.play-internet.pl

Mocno Legia !!!

odpowiedz
Alan - 04.12.2021 / 19:12, *.t-mobile.pl

@P:
Obawiam się że nie w tym przypadku.....

odpowiedz
ksieciunio - 04.12.2021 / 16:27, *.chello.pl

tia przyjadą i zostaną w Unii, oni nie wpuścili to niech wyp......

odpowiedz
Ewelina - 04.12.2021 / 15:37, *.vectranet.pl

Wspieranie Ruskich byłoby dla Lecha kompromitujące. Trudno mi sobie coś takiego wyobrazić.

odpowiedz
Majkel - 04.12.2021 / 17:29, *.chello.pl

@Kibolek: dobre!

odpowiedz
oLaf - 04.12.2021 / 13:51, *.vectranet.pl

oni nas nie wpuszczali, my ich wpuszczamy... może chodzi o to żeby pokazać Ruskom że Polska to normalny kraj?

odpowiedz
Kocokwik - 04.12.2021 / 13:45, *.plus.pl

Jak to jest, że my nie mogliśmy pojechać do Moskwy, a oni mogą do nas ?

odpowiedz
StaryPo.eb - 04.12.2021 / 20:42, *.orange.pl

@Kocokwik: Tam przy granicy jest droga jednokierunkowa i można tylko z Rosji do nas. Tak jest, nie ściemniam.

odpowiedz
Brat - 04.12.2021 / 13:32, *.chello.pl

Lech z ruską K? Niezła koalicja!

odpowiedz
floyd - 04.12.2021 / 13:29, *.aster.pl

Zapraszamy pod Źródełko :) weźcie ze sobą Jagę

odpowiedz
Iggy - 09.12.2021 / 07:38, *..

@floyd: poukładani będą jak kiedyś ????????????jak śledzie ????????

odpowiedz
BRL - 04.12.2021 / 12:58, *.play-internet.pl

Oni kiedyś z Jagą się wąchali, jak dobrze pamiętam? Nadal to trwa? A jeżeli nie,to skąd zmiana?

odpowiedz
morf - 04.12.2021 / 11:07, *.chello.pl

Rosjanie się spodziewają 500 kibiców czy my się spodziewamy 500 kibiców z Rosji?

odpowiedz
1916 - 04.12.2021 / 10:49, *.132.27

A klub z podlasia bedzie? Bo tezmaja kontakty z nimi

odpowiedz
eLo - 04.12.2021 / 09:12, *.play-internet.pl

J..ać lecha i spartaka!

odpowiedz
ROSOMAK - 04.12.2021 / 20:12, *.chello.pl

@eLo: i to jest prawda

odpowiedz
Golaw123 - 04.12.2021 / 08:50, *.centertel.pl

Jest k.... taka co ma kolegę Spartaka

odpowiedz
Rytm - 04.12.2021 / 08:18, *.centertel.pl

Amikorze z ruskimi trzymają. A tfu. A potem 17 września wywieszają transparenty.

odpowiedz
dejne3 - 04.12.2021 / 09:05, *.199.66

@Rytm: 100% racji -kartofle posadzone między Warszawą a Berlinem

odpowiedz
eN - 04.12.2021 / 09:38, *.82.194

@dejne3: ale czerczesowa to by sie chcialo na trenera....

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 04.12.2021 / 10:11, *.centertel.pl

@eN: CO ma trener do sztamy kibicow ?? w warszawie jest potrzebny twardy charakter moze byc putin moze byc czerczesow oby te grajki czuły respekt i zapierdzielały po maxie trener dyktator ktory kaze zapier... od pierwszego gwizdka a jak nie

odpowiedz
eN - 04.12.2021 / 10:25, *.82.194

@kami(L)PRAGA: nie chodzi o to ze maja sztame tylko o oburzenie ze to rosjanie.
My mamy sztame z holendrami ktorzy mieli kilka oddzialow ss w tym jeden ochotniczy i to juz nie jest tfu tfu?

odpowiedz
rroy - 04.12.2021 / 10:32, *.mm.pl

@eN: Właśnie tak było:)

odpowiedz
Korwinista - 04.12.2021 / 11:36, *.t-mobile.pl

@eN: Holendrzy mają teraz france timmermance i to jest po stokroć tfu

odpowiedz
L - 04.12.2021 / 12:02, *.aster.pl

@eN: tfu tfu to jest nazywac Legie ruskim klubem, jako obraze a samemu trzymac z ruskimi.

odpowiedz
eN - 04.12.2021 / 13:23, *.82.194

@L: jeśli takie bylo przesłanie to zle je zrozumiałem.

odpowiedz
U2 - 04.12.2021 / 13:42, *.inetia.pl

@eN: Czerczesow jest Osetyńcem,nie Rosjaninem.

odpowiedz
dejne3 - 05.12.2021 / 12:50, *.vectranet.pl

@eN: Czecesowa tak ,ale zgodę ze Spartakim klepać to wstyd jak beret

odpowiedz