Wisła Płock na meczu z Legią we wrześniu 2020 roku - fot. Woytek / Legionisci.com

Komplet widzów w Płocku spodziewany na meczu z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W przyszłą niedzielę, 12 grudnia w Płocku rozegrane zostanie spotkanie ligowe pomiędzy Wisłą i Legią Warszawa. Fani z Łazienkowskiej na ten mecz pojechać nie będą mogli z dwóch powodów - ukarani zostali zakazem wyjazdowym za spotkanie z Jagiellonią (palone barwy rywali), a ponadto na stadionie Wisły nie ma obecnie sektora dla kibiców gości i warunkowo wiślacy mogą rozgrywać mecze bez udziału przyjezdnych.

W Płocku rozpoczęła się już sprzedaż biletów i możemy być pewni, że spotkanie Wisły z Legią obejrzy komplet. A ten wynosi dokładnie 3105 osób. Wszystko za sprawą otwarcia nowej, zadaszonej trybuny wschodniej na płockim obiekcie.

Sprzedaż biletów na mecz Wisła Płock - Legia podzielona jest na trzy etapy - w pierwszym, który potrwa do poniedziałku włącznie, wejściówki nabywać mogą jedynie członkowie Nafciarze Members Club. Bilety na spotkanie z Legią kosztują 20 zł (ulgowe) i 25 zł (normalne), zaś dzieci do lat 13 za wstęp na mecz zapłacą symboliczną złotówkę.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
olo - 04.12.2021 / 20:38, *.tpnet.pl

Oficjalnych wyjazdów brak, ale 25 zł i pewnie kilkadziesiąt osób jak zwykle pojedzie. Bilety jeszcze przed chwilą były.

odpowiedz
Arecki - 04.12.2021 / 17:13, *.mm.pl

Bilety po 5-6 Ero.. Chociaż nie wiem czy i to warto wydać na grajków.... TYLKO (L)!

odpowiedz
Arek - 04.12.2021 / 14:53, *.tpnet.pl

Ciekawe, dlaczego mnie to nie dziwi.

odpowiedz
Szpaner - 04.12.2021 / 12:21, *.box3.pl

Legia przyjeżdża na wieś i piknik robią :D

odpowiedz
chrisSiekierki - 04.12.2021 / 16:40, *.vectranet.pl

@Szpaner: Słuchaj kolego Płock jest dużo starszym miastem od Warszawy i na pewno nie jest wsią. Bywam tam kilka razy w miesiącu więc dość dobrze znam miasto. A tak z ciekawości to szanowny kolego skąd pochodzi ?? A Legia zawsze w każdej miejscowości przyciąga komplet widzów.

odpowiedz
L - 04.12.2021 / 18:04, *.tpnet.pl

@Szpaner: Gościu ogarnij się z tym nazywaniem innych miast wsiami. Powiedz to ludziom, którzy należą do fanclubów z mniejszych miejscowości których mamy bardzo wiele. Też bym się chciał dowiedzieć skąd ty pochodzisz.

odpowiedz
martinus - 04.12.2021 / 19:34, *.plus.pl

@Szpaner: kolego.powiem Ci tyle.naucz się szanować obce ekipy!!!!nauczymy się tego wreszcie

odpowiedz
Polak - 05.12.2021 / 07:50, *.chello.pl

@Szpaner:
Gamoniu pewnie nawet nie wiesz ze to Mazowieckie miasto było ...stolicą Polski !
Nie muszą NaS tam lubić z wzajemnością, ale szacunek dla historii szczególnie Mazowsza i Polski należy się z automatu .
(L)

odpowiedz
Kolo - 04.12.2021 / 10:11, *.chello.pl

Na fotce ma twarz połączonego Czykiera i Mosóra :)

odpowiedz
Ursus - 05.12.2021 / 16:31, *.centertel.pl

@Kolo: mi tam na M Citko wygląda he

odpowiedz