fot. Woytek / Legionisci.com

Gdzie obejrzeć mecz Cracovia - Legia?

Redakcja

Spotkanie Cracovia - Legia Warszawa będzie można obejrzeć w stacjach TVP Sport i Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny będzie na sport.tvp.pl i canalplus.com, początek o godzinie 20:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także na wszystkie materiały pomeczowe.

KURSY NA CRACOVIA - LEGIA
FORTUNA: 1 2.90 X 3.22 2 2.66

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Witkacy - 05.12.2021 / 14:48, *.centertel.pl

Poświęcę 2h swojego życia i choćby mieli się kopać po czołach i grać gorzej niż Reprezentacja Bezludnej Wyspy, to będę czekał na min.1 bramkę Legii. Mimo krwawiących oczu chcę choć raz dzis wieczorem wydrzeć się z radości, wystraszyć kota, oburzyć żonę, ale chcę nawet po największej padace, po 90+ X minutach poczuć radość zwycięstwa!!!!

odpowiedz
Opoor - 05.12.2021 / 13:26, *.centertel.pl

Obejrzę ale mam przeczucie, że nie powinienem oglądać.

odpowiedz
Biała Siła - 05.12.2021 / 14:29, *.vectranet.pl

@Opoor: może powinieneś oszukać zmysły %

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.