Maik Nawrocki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Nawrocki: Nie wiem, co mogę powiedzieć

źródło: Legia Warszawa, legionisci.com

- Nie wiem, co mogę powiedzieć. Wszyscy widzieliśmy, co działo się na boisku. Straciliśmy głupią bramkę, po stałym fragmencie gry. W pierwszej połowie graliśmy lepiej, po przerwie nie mieliśmy już zbyt wielu sytuacji - powiedział po meczu Maik Nawrocki:.

- Próbujemy grać kombinacyjnie, bez strat, a później tracimy gola. Nie może tak być. Musimy być bardziej skoncentrowani.

- Szukaliśmy gola, ale nie stworzyliśmy zagrożenia. Czasem musimy szukać prostszych rozwiązań. Nie przespaliśmy pierwszej połowy, walczyliśmy, ale nie udało się. Wiemy, co musimy zrobić.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Arecki - 06.12.2021 / 18:43, *.mm.pl

Gdzie jest nasz prezes, jakoś nie słyszałem wypowiedzi po kompritujacych meczach, tylko trener Papszun...... Niestety, ale z całym szacunkiem chleba z tego NIE BĘDZIE.

odpowiedz
bronek49 - 06.12.2021 / 18:41, *.chello.pl

Nawrocki to najbardziej udany transfer ostatnich lat

odpowiedz
Roger_1916 - 06.12.2021 / 18:23, *.autocom.pl

Nawrocki i Boruc - do tych dwóch piłkarzy nie ma się o co przyczepić. Ale pozostałych 9-ciu? Pozoranci przepłacani na czele z Mladenoviciem, Josue, Emrelim i Pekhartem.

odpowiedz
Arek - 06.12.2021 / 18:02, *.tpnet.pl

Ja akurat jego to bym się nie czepiał.

odpowiedz
M@c - 06.12.2021 / 13:33, *.chello.pl

Po cholerę grać kombinacyjnie, skoro piłka nożna to prosta gra :)

odpowiedz
Krzysztof - 06.12.2021 / 12:18, *.wlantech.pl

Te granatowe stroje treningowe są tak dobre jak nasza gra.

odpowiedz
jarekk - 06.12.2021 / 11:59, *.metrointernet.pl

Wygladalo to tak ze zawodnik biegnie w prawo a dostaje podanie w lewo. Zadnego zrozumienia.
Zero refleksu, wiecznie spoznieni to trzeba faulowac i lapie sie kartki - przyklad kartka lukiego.
Co tam jeszcze - przyjecie pilki na 3 metry. Naprawde trudno znalezc choc jeden dobry element gry.
Akcje ofensywne Cracovii wygladaly duzo lepiej, podania dokladniejsze, zawodnicy szybciej biegali no i walczyli a nie co chwila sie przewracali jak patyki.

odpowiedz
Cicho - 06.12.2021 / 11:35, *.centertel.pl

Jak się nie ma kondycji to się nie gra gdzie bieganie przez 90 minut jak dla mnie lekcewarzenie przez piłkarzy dobra

odpowiedz
lol - 06.12.2021 / 10:34, *..

o jakiej grze kombinacyjnej mowisz?

odpowiedz
L - 06.12.2021 / 10:33, *.vectranet.pl

Na tle swoich kolegów, Maik gra bardzo dobrze. Spokojny w rozegraniu, niezły w odbiorach. Będą z niego ludzie.

odpowiedz
paw_pawela - 06.12.2021 / 07:41, *.tdt.pl

Grałeś stosunkowo nieźle.... jako jeden z niewielu

odpowiedz
SEBO(L) - 06.12.2021 / 05:42, *.centertel.pl

W tym tygodniu 10. dzień miesiąca,to będzie piątek,dzień wypłaty,w sam raz przed weekendem, czym się stresować? Po przerwie świąteczno-noworoczno-wypoczynkowej wyjazd na obóz rekreacyjno-wycieczkowy z elementami ruchów sportowych... jest dobrze...
CAŁOROCZNY WAKACYJNY KLUB SENIORA LEGIA MA SIĘ DOBRZE!!

odpowiedz
sobal - 06.12.2021 / 05:03, *.t-mobile.pl

sorry ale ha walki niewidziałem w tym meczu

odpowiedz
Lolo - 06.12.2021 / 04:09, *.plus.pl

Do gry się weź chłopie, do gry!

odpowiedz
Kristof - 06.12.2021 / 01:37, *.ziggo.nl

Ty wiesz co zrób? Zmień zawód i idź do Biedronki na magazyn.

odpowiedz
Ben - 06.12.2021 / 01:34, *.inetia.pl

Jak wiecie co macie zroić to dlaczego tego nie robicie?

odpowiedz