Tomasz Bartnik

Strzelectwo

6 medali w Polish Open Kaliber 2021

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas międzynarodowych zawodów Polish Open Kaliber 2021, które obyły się w Białymstoku, zawodnicy sekcji strzeleckiej Legii zdobyli łącznie 6 medali. Dwa wywalczył Tomasz Bartnik - srebro w Kpn60 oraz brąz w karabinie pneumatycznym Mix, z Anetą Stankiewicz (Zawisza).

Bartnik był ponadto czwarty w Kpn60 pierwszego dnia zawodów. Siódme miejsce w pistolecie pneumatycznym juniorek zajęła Izabela Wąsik, a w tej samej konkurencji Maciej Zygmuntowski był ósmy.

W ramach tych zawodów odbyły się również trzy konkurencje, w których wzięli udział sportowcy niepełnosprawni. Emilia Babska zwyciężyła w konkurencjach R1-2 karabin stojąc oraz R3 karabin leżąc. Marek Dobrowolski wywalczył srebrne medale w tych samych konkurencjach (R1-2 oraz R3).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Dzieciak1975 - 05.12.2021 / 22:17, *.orange.pl

Panie Arturze dziękuję. Życzę 100 lat i dwustu meczy w Legi.
Pozdrowienia z Wawra.

odpowiedz
Micha(L) - 07.12.2021 / 01:19, *.chello.pl

@Dzieciak1975: ksp i wszystko jasne...zero Honoru

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.