Bartosz Slisz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Slisz: Możemy mieć pretensje sami do siebie

źródło: sport.tvp.pl

- Ciężko coś powiedzieć po takim meczu. W pierwszej połowie mieliśmy sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Cracovia miała dwa stałe fragmenty gry, z jednego padł gol i przegraliśmy. To jest śmieszne troszkę. W pierwszej połowie Cracovia stała niską obroną, a mimo to kreowaliśmy sytuacje. W drugiej połowie zabrakło kreacji i lepszej gry. Trener podjął decyzję, że chce zmienić w przerwie kilku zawodników, dołożyć piłkarza do środka pola, żebyśmy wykorzystywali przestrzeń, bo były luki. Jak widać, nie wykorzystaliśmy tego. Boli ta porażka, bo Cracovia nie stworzyła zbyt wielu sytuacji. Możemy mieć pretensje sami do siebie - powiedział po meczu z Cracovią Bartosz Slisz.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
Chohu - 07.12.2021 / 15:06, *.orange.pl

Napewno nie do mnie!!! Ja mam sam do siebie że oglądałem tą padakę..

odpowiedz
Penesik - 06.12.2021 / 20:22, *.vectranet.pl

A nie masz pretensji do wuefisty?

odpowiedz
Biała Siła - 06.12.2021 / 19:21, *.vectranet.pl

Panie Slisz ,poproś o rozwiązanie umowy z klubem ,lub pokaż ,że to my się mylimy ,stać pana na to ,???

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 06.12.2021 / 22:03, *.play-internet.pl

@Biała Siła: Slisz to piata kolumna, z nim w składzie Legia zawsze gra w 10. Straty, niecelne podania, gra na alibi... porusza sie jak wóz z weglem, 2-3 odbiory na mecz to za mało jak na nowoczesnego Defensywnego pomocnika, za 1,8 mil Euro..........

odpowiedz
Lokaty dziad z Legiolasu - 06.12.2021 / 19:18, *.chello.pl

Garbatemu się upiekło.

odpowiedz
bronek49 - 06.12.2021 / 18:39, *.chello.pl

do siebie to powinniście mieć pretensje w każdym meczu a ciebie ślisz to szczególnie dotyczy

odpowiedz
Roger_1916 - 06.12.2021 / 18:20, *.autocom.pl

"padł gol i przegraliśmy. To jest śmieszne troszkę." Bez komentarza... chłoptasiu w krótkich spodenkach biegaj sobie dalej po korytarzach Legii z psem asystenta Michniewicza - do tego chłoptasiu się nadajesz. I nie odzywaj się, bo kompromitujesz się

odpowiedz
Wawa - 06.12.2021 / 17:28, *.chello.pl

Panie slisz weź się człowieku za trening a nie,
z wywiady bo obecny poziom jaki prezentujesz z kolegami Skibicki holownia witeska mlade to poziom 3 ligi i nie opowiadaj ze Krakowie było coś dobrego bo nie bylo

odpowiedz
Żeg(L)arz - 06.12.2021 / 16:48, *.chello.pl

Podjedź do Mnie, też będzie śmiesznie.

odpowiedz
Robson - 06.12.2021 / 16:03, *.plus.pl

Trzeba mądrze biegać,myśleć i do tego dołożyć walkę ,a nie udawać piłkarza.

odpowiedz
arek - 06.12.2021 / 15:12, *.chello.pl

tak i to po raz 11 w tej rundzie pajacu

odpowiedz
Remino - 06.12.2021 / 14:59, *.orange.pl

Mam już dosyć tego "ich" pier...enia ! Żyję już 67 lat, mieszkam na południu Polski, pomiędzy Krakowem a Katowicami / Chrzanów /- całe życie kibicuję LEGII. I czegoś takiego nie pamiętam! To złom, a nie zawodnicy.
Sam Artur B. tu nie pomoże.

odpowiedz
Echhhh - 06.12.2021 / 14:01, *.35.103

Ufffffff, a już myślałem, że macie pretensje do mnie. Kamień spadł mi z serca.

odpowiedz
Mr Martini - 06.12.2021 / 13:48, *.orange.pl

Ślisz, Wieteska, Hołownia, Nawotka, Skibniewski. Nie chce mi się już nawet nie tyle was oglądać, co i słuchać. Lepiej zamilcz, piłkarzyku od siedmiu boleści. 11 porażka w lidze, czy to dociera do tych wyżej wymienionych piłkarzy. Ile razy jeszcze będziecie kibiców przepraszać?!

odpowiedz
LL - 06.12.2021 / 13:26, *.chello.pl

Już nie mogę słuchać tego biadolenia , slisz , josue , mladen wypad do 2 zespołu
profesorowie zwalniania gry i machania łapami , wieczne pretensje do sędziego jacy oni biedni .
Zero pomysłu gry zasada powinna być wygrywamy płacimy - przegrywamy
0 kasy

odpowiedz
Mm - 06.12.2021 / 12:39, *.t-mobile.pl

A do kogo ku...a pretensje jak nie do was. Co to za pajace jak przez tyle meczy nie możecie bramek strzelić. Gdzie napastnicy ???

odpowiedz
Piotrek Ochota - 06.12.2021 / 12:23, *.net.pl

"To jest śmieszne troszkę" - do śmiechu ci? Śmieszni to wy jesteście popaprane, przepłacone podróby piłkarzy. A nawet żałośni. Nawet nie wiecie jeden z drugim co powiedzieć w wywiadzie korpo szczurki.

odpowiedz
Vako - 06.12.2021 / 11:59, *.t-mobile.pl

Slisz śmieszne jest to troszeczkę ze tacy goście grający padake jak Ty grają w Legii. Ty nie mów nic o kreowaniu akcji bo ty tego nie potrafisz raz na jakiś czas wyjdzie ci przerzut i nic więcej a tak tyle że jesteś na boisku coś tam pobiegasz i podajesz do najbliższego. Ot twoja filozofia gry bezproduktywny jesteś strasznie zastanawiam się tylko czemu cię non stop pchają do tej 1 jedenastki i zostaje mi tylko jedna sensowan odpowiedź NIE MA KOGO ZA CIEBIE!! Juz dawno powinny być rezerwy to samo tyczy się Skibickiego tylko tamten biega tam i spowrotem nic po za tym.

odpowiedz
Slisz mówi, że to jest śmieszne (trochę) - 06.12.2021 / 11:26, *.centertel.pl

Pękamy ze śmiechu.
Tarzamy się po podłodze.

Dziewczyny do Dubaju!

odpowiedz
Brat - 06.12.2021 / 11:15, *.chello.pl

Możemy, ale nie mamy. A nawet jak mamy, to nic z tego nie wynika. Kasa wpada, wszystko jest OK.

odpowiedz
(L) - 06.12.2021 / 11:15, *.ilabs.pl

Winny jest Dareczek Kudlaty

odpowiedz
zipera - 06.12.2021 / 11:05, *.prest.pl

STALIŚMY SIE pośmiweiskiem całej Europy, i z wypowiedzi oraz reakcjipiłkarzy prezesa, a także niestety tez poniekąd kibiców wynika jakby nie działo się aż tak źle jak jest,,,kibice powinni naciskać aby mioduski oddal Legię komuś kompetentnemu oraz z kasą, bo sam kasy na prowadzenie takiego klubu zdaje się że nie ma, a i swoim zarządzaniem doprowadził do totalnej kompromitacji,,,ci piłkarze to tragedia...zwłąszcza takie asy jak skibicki perkhart, kolownia, emreli, gwiazdr co on tam gadał że Legia to przystanek do topowej ligi??

odpowiedz
Paweł - 06.12.2021 / 12:07, *..

@zipera: kolejny mądry. Setki inwestorów pchają się drzwiami i oknami, żeby Legię przejąć od Mioduskiego, a my powinniśmy na niego naciskać, żeby Legię oddał. A nie, zaraz... Nikt nie chce inwestować w Legię. Mioduski odejdzie i staniemy się drugim Widzewem. Zipera, kupuj Legię i ściągnij zajebistych piłkarzy godnych Legii! Powodzenia.

Ps. Sam jesteś pośmiewiskiem całej Europy. Nie takie kluby jak Legia miały kryzys. Świat się nie zawalił.

odpowiedz
zaba285 - 06.12.2021 / 10:28, *.grupaping.pl

zabrakło umiejętności. staliście się zespołem na dół tabeli... ciężko marzyć o cudzie ze spartakiem

odpowiedz
Łysy - 06.12.2021 / 09:53, *.nortis.pl

Problem Legii to Josue
Macha łapami szczeka pyskiem a wszystkie akcje spowalnia kółeczko przyjęcie poprawienie kółeczko albo strata wszystko w miejscu i powoli. Ma dobre podanie ale to za wolno....może w latach 90 był by dobry ale teraz to za wolna gra....

odpowiedz
grzesiek - 06.12.2021 / 11:06, *.centertel.pl

@Łysy: ufff ale nam ulżyło wszystkim ze zdiagnozowales problem Legii. Teraz ktoś powinien zdiagnozować Ciebie.

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 06.12.2021 / 12:02, *.tele2.se

@grzesiek: ja akurat pod tym wzgledem, tzn Josue, sie z @Lysy zupelnie i totalnie zgadzam. Bez napinki czy szydery. Z takim archaicznym a tudziez pyskatym yoshue na boisku daleko noe zajedziemy. Koles stresuke wlasnych (mlodszych) kolegow na boisku, prowokuje sedziow, bardziej zajety darciem mordy i machaniem lapami niz zadaniami na boisku. Wiecznie do wszystkich pretensje. Nawet pyskacz Mladenowic przy nim to dzieciatko w kolysce.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 06.12.2021 / 15:10, *.mm.pl

@Krzeszczu 2.0: często polemizowałem z Twoimi poglądami ale tu się zgadzam. Zresztą ktos slusznie zauważył że Michniewicz chciał pomocnika wysokiego i szybkiego a dostał niskiego i wolnego Josue. Może ma troche techniki i dobry pass, ale jest zmanierowany krzyczy na innych czlapakow więc na pewno atmosfery nie poprawia...

odpowiedz
LL - 06.12.2021 / 22:00, *.chello.pl

@Łysy:

I to jest cała prawda

odpowiedz
Coachbiedronka - 06.12.2021 / 09:33, *.play-internet.pl

Przestań gwiazdorzyc i zjedz Snickersa,przynosicie wstyd naszej Legia,mam nadzieję że niewielu z was zostanie w klubie a zagranicą z ławek nie wstaniecie,powinniście dopłacać do biletów kibiców,tylko akcja pusty stadion i kary finansowe i to duże, Panie Prezesie pora zacząć zwalniać zawodników tak dla przykładu bo oni nie szanują naszej Legia. Legia to my.

odpowiedz
Legion63 - 06.12.2021 / 09:20, *.centertel.pl

A my nie możemy mieć pretensji do siebie tylko do prezesa,dyrektora bo to oni zatrudnili takich kopaczy bez umiejętności a co gorsza bez ambicji

odpowiedz