Bartosz Kapustka - fot. Hagi
REKLAMA

Legia przedłuży umowę z Kapustką

Woytek, źródło: Twitter

Podczas spotkania #LegiaTalk z kibicami na Twitterze prezes Dariusz Mioduski poinformował, że Legia Warszawa ma jednostronną opcję przedłużenia kontraktu z Bartoszem Kapustką o rok i na pewno z tego skorzysta.

- Ja zawsze chciałem Bartka Kapustkę w Legii - i rok i dwa lata wcześniej, i nigdy nie byliśmy w stanie go pozyskać. Zwykle ze względów finansowych. Wreszcie pojawiła się okazja i Bartek jest z nami. Jest ważnym zawodnikiem, nie tylko dlatego, że dobrze gra w piłkę, ale ma cechy, które bardzo mi się podobają. Jest w trudnych momentach w szatni, pokazuje swój głos. Nie mamy kontraktu z Bartkiem do końca sezonu, mamy jednostronną opcję, z której skorzystamy, więc mamy jeszcze 1,5 roku kontraktu. Teraz wychodzimy w jego kierunku. Mimo kontuzji jego drugiego kolana, jesteśmy gotowi wziąć część ryzyka na siebie. Rozmowy się zaczęły, chcemy zobaczyć, w jaki sposób można to dograć. Sądzę, że zostanie z nami na dłużej - powiedział Mioduski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
grzesiek - 09.12.2021 / 07:56, *.centertel.pl

Za kapustke Legia otrzyma propozycje wynoszącą 0 zł lub w porywach 100 -300 tys ZŁOTYCH

odpowiedz
oLaf - 08.12.2021 / 16:04, *.vectranet.pl

na głowę upadł??? przedłużać kontrakt gościowi co ROK w piłkę nie bedzie grał z powodu kontuzji????
Przecież Kapustka (a właściwie Legia ) będzie kolejne pół roku miał zmarnowane na "dochodzenie do formy" i dopiero ostatnie miesiące nowego kontraktu może będzie grał w miarę normalnie - czy to się opłąca Legii??

na pewno nie.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 08.12.2021 / 16:14, *.aster.pl

@oLaf: To byłaby bardzo dobra decyzja. Ale nie martw się, Miodek tylko mówi, że przedłuży umowę. Teraz jest też szum, że wyciągną ze Stali, Strączka. Pięknie bajeruje Nasz Prezes.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 08.12.2021 / 09:07, *.aster.pl

To Mioduski nie wie, że Kapustka miał zerwane więzadła krzyżowe w drugim kolanie, kontuzję wyleczył i poprawnie rehabilitował kolano? Teraz ma kontuzjowane DRUGIE kolano. Z tego co wiem, trzeciego kolana nie ma.

odpowiedz
I PO CO SIEJESZ FERMĘNT, KAPUSTKA JEST DOGADANY Z CRAKOWIĄ! - 08.12.2021 / 00:19, *..

Będę najszczęśliwszym człowiekiem, jeśli będę mógł się odsunąć od sportu - mieć dyrektora i trenera, którzy będą realizowali wizję, którą mam. Wiem, że mówię wielkie słowa i biorę na siebie ryzyko, ale wierzę, że to pójdzie w tym kierunku. Będę szczęśliwy, gdy będę mógł poświęcać mniej czasu na sport, a więcej na część komercyjną działalności klubu. Dziś to środowisko w Legii jest do tego przygotowane, a 4 lata temu nie było. Praca jest przed nami, ale moja rola w pewnym sensie się zakończyła. Chciałbym się poświecić na rozwój komercyjny, wiec mnie cieszy, że taka osoba jak trener Papszun wie czego chce. Jego myślenie jest bardzo zbliżone do tego jak myśli Radek Kucharski.

odpowiedz
Simon - 07.12.2021 / 23:00, *.t-mobile.pl

Może warto byłoby zainteresować się Amersfortem, któremu kończy się umowa z Cracovią ...

odpowiedz
Stop segregacji! - 07.12.2021 / 22:06, *.orange.pl

To bardzo dobra decyzja!

odpowiedz
Zielu - 07.12.2021 / 21:59, *.centertel.pl

Veso miał jedną powazna kontuzje w karierze i go skreslili po zerwaniu więzadeł, teraz będą przedłużać kontrakt z porcelaną z głową w chmurach... Konsekwencja godna pierwszej ligi

odpowiedz
Sobo(L)ew. - 07.12.2021 / 22:11, *.255.115

@Zielu: Vesovicovi to żona kontrakt załatwiła.

odpowiedz
Arek - 07.12.2021 / 22:53, *.tpnet.pl

@Zielu: Veso kontrakt to Tamara załatwiła.

odpowiedz
Zielu - 07.12.2021 / 22:57, *.centertel.pl

@Arek: gdyby ofertą nie napluli mu w twarz to wszystko było by lux

odpowiedz
(L) - 07.12.2021 / 21:55, *.ilabs.pl

Kudłaty odejdź. Idź. Precz. Won.

odpowiedz
Darek - 07.12.2021 / 21:51, *.chello.pl

Kapustce trzeba dać kontrakt na 2 sezony , w razie czego można jeszcze zarobić.
Kudłaty nie miej węża w kieszeni

odpowiedz
Ator - 07.12.2021 / 21:41, *.centertel.pl

Pozbyć się portugalskich plażowych grajków i właśnie stawiać na Polaków.Z mojej strony 100% poparcia pod tym względem.Tylko Lusasa zostawić i Polacy

odpowiedz