fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Gdzie obejrzeć mecz Wisła Płock - Legia?

Redakcja

Spotkanie Wisła Płock - Legia Warszawa będzie można obejrzeć w Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny będzie na canalplus.com a za granicą na ekstraklasa.tv. Początek zaplanowano na godzinę 15:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także na wszystkie materiały pomeczowe.

KURSY NA WISŁA - LEGIA
FORTUNA: 1 2.97 X 3.35 2 2.53

WYNIKI SONDYCzy Legia Warszawa spadnie z Ekstraklasy w sezonie 2021/22?
SUMA GŁOSÓW: 41954
START: 22.11.2021 / KONIEC: 01.05.2022


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Z - 12.12.2021 / 15:44, *.centertel.pl

Po co oglądać jak niema co jak oni nie mają sił w nogach by dokopac z różnego na główkę .ja prdl co za patole Kur... Bez ambicji zaangażowania grają He a ten idiota prezes jeszcze h. U. J. Wie na co czeka z trenerem czekaj dłużej to się obudzisz w 1 lidZe debilu

odpowiedz
LLL - 12.12.2021 / 14:29, *..

ma ktos jakis link do streama?

odpowiedz
Siwy - 12.12.2021 / 13:23, *.centertel.pl

A po co to oglądać?
Jestem kibicem Legi od zawsze
Ale do póki Mioduski dziad który nie zna sie na działaniu i ma zero planu i pomysłu profesjonalnego nie bede oglądał kupowal biletów zeby jemu do kieszeni
NIE NADAJE SIE DO TEJ FUNKCJI GDZIE NASZ KLUB BYL ZA LESNIODORSKIEGO odpadaliśmy z pucharów ale w lidze byliśmy 1_3 miejscem to bym czlowiek który wiedzial co chce osiągnąć z klubem ten ala nasz prezes nie ma pojęcia jak zainwestować pieniądze w zawodników by np po występach w Europie sie te pieniądze zwróciły podwójnie
Zaciąg tanim kosztem widać właśnie
I nie zgadzam się ze Michniewicz i jego sztab odpowiada za sytuacje w klubie
To co Jozak tez odpowiadał Sa Pinto tez odpowiadał Klafuric od trenerki kobiet tez odpowiadał wszyscy trenerzy są odpowiedzialni tylko pytam się kto ich wybierał ja czy kolejny kibic klubu czy prezes
MIODUSKI SAM SIE POGRAZASZ TO WIDAX I SLYCHAC NIE MASZ POJECIA JAK PROWADZIC KLUB JAKI KOLWIEK
A czym prezes sie sugerował dając klub do trenowania człowiekowi z 3 czy 4 ligi bez doświadczenia co on miał wprowadzić
MIODUSKI NA ZAKONCZENIE TY NAWET JAK BYS WIELKIEGO SIR ALEXA FERGUSONA ZATRUDNIL TO BYS PRZY SLABSZEJ FORMIE ZESPOLU GO ZWOLNIJ I TEZ BYS POWIEDZIAL ZE TO JEGO I SZTABU WINA
to co zes zrobil to juz nawet nie śmiech placz to zwykla kpina

odpowiedz
Ł3 - 12.12.2021 / 14:10, *.t-mobile.pl

@Siwy : Ty weź nie pisz jak pijesz, bo kaleczysz mowę polską (już pominę jak odmieniłeś mój klub). I te wrzaski CAPS-em jak u dziewicy. A jeżeli płodzisz te dyrdymały na trzeźwo, to albo się nie urywaj z lekcji, albo weź korepetycje z polskiego.

odpowiedz
Siwy - 12.12.2021 / 15:14, *.centertel.pl

@Ł3: moze i trochę błędów zrobiłem ale niestety kolega taka jest rzeczywistosc jezeli chodzi o tego prezesie Mioduskiego

odpowiedz
Prześmiewca - 12.12.2021 / 09:42, *.elartnet.pl

Kto nie jedzie, ten kapuje

odpowiedz
fff - 12.12.2021 / 12:29, *.plus.pl

@Prześmiewca:

no to niezły z ciebie konfident synek

odpowiedz
Ł3 - 12.12.2021 / 14:05, *.t-mobile.pl

@Prześmiewca: Rozumiem konfidencie, że jedziesz. A, wy już pewnie graliście, nawet mi się nie chce sprawdzać

odpowiedz