Jorginho i Josue - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Wisłą Płock

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

W Płocku piłkarze Legii byli przy piłce 58% czasu gry. Wojskowi oddali więcej strzałów na bramkę, ale nie potrafili pokonać bramkarza Wisły. Legioniści mieli bardzo niski procent wygranych pojedynków. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Po(L)ubiony - 13.12.2021 / 08:09, *.aster.pl

Czterech obrońców ma 33 straty!!!! W tym Hołownia 11! Widzieliście kiedyś takie osiągi?

odpowiedz
KUCHARSKIOUT! - 13.12.2021 / 02:41, *.120.59

BĘDZIE BARDZO GORĄCO I WYBUCHOWO JEŚŚLI NIC SIE NA LEPSZE NIE ZMIENI.......

odpowiedz
Darek - 13.12.2021 / 01:09, *.chello.pl

Wisła Płock 113 kilometrów Legia Warszawa 109.
W końcu dostali po liściu.Może to ich odmuli.
Jak nie to poprawić po ostatnim meczu rundy jesiennej. A komu nie pasuje liść na odmulenie wypad z klubu.Nikt tu po nieudacznikach płakać nie będzie.
I Mioduskiego na taczkę razem z Radziem.

odpowiedz
oLaf - 13.12.2021 / 00:51, *.vectranet.pl

Staty dobre - jak zwykle- tylko nic nie wpada do bramki....

odpowiedz
Kibic - 13.12.2021 / 00:59, *.torun.pl

@oLaf: Gdzie te dobre staty? Posiadanie pilki? Jak sie rozgrywa rzut rozny do wlasnego bramkarza, to nic dziwnego, ze mieli takie posiadanie ;)

odpowiedz
Statystyk - 13.12.2021 / 00:09, *.plus.pl

Z tego co piszą to kilka plaskaczy w autokarze

odpowiedz
Januszek - 12.12.2021 / 22:28, *.chello.pl

Mahir Emreli juz nie zyczy dobrej niedzieli xd

odpowiedz
Ehh - 13.12.2021 / 00:29, *.com.pl

@Januszek: z czego się cieszysz? Patologia

odpowiedz
Sobo(L)ew. - 13.12.2021 / 09:30, *.255.115

@Ehh: Jaka patologia?? Co nagle zapomnieli jak się gra??? Tyle ćwiczą te stałe fragmenty gry i za każdym razem dupa. Po meczu z pyrami jak przegrali to odrobinę było szumu jak dostali becki i nagle nauczyli się grać i wyniki były inne. Teraz pismaki większą popelinę sieją niż to warte

odpowiedz