Sparing: Legia II - Pogoń Grodzisk Maz. - fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing: Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-2 Legia II Warszawa

źródło: 90minut.pl

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Legia Training Center Pogoń Grodzisk Mazowiecki zremisowała z trzecioligowymi rezerwami Legii Warszawa 2-2. W drużynie rezerw Legii zagrali niemal wyłącznie zawodnicy testowani oraz lewy obrońća Jakub Czajkowski, który powraca do "dwójki" po wypożyczeniu do Pogoni Grodzisk.

Sparing: Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-2 Legia II Warszawa

Legia II Warszawa: (skład wyjściowy + rezerwowi) Jan Aleksander Miller, Łukasz Sarnowski, Kacper Madej, Mateusz Chyła, Arkadiusz Maj, Vojtech Wojatschke, Nikodem Juraszczyk, Mateusz Szmyd, Aleks Łęcki, Bartłomiej Twarkowski, Radosław Dzierbicki, Dawid Słabosz, Adam Chojecki, Jakub Czajkowski, zawodnik testowany

fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
FUTURE LEGIA WARSAW - 11.12.2021 / 22:23, *.18.196

CHCIAŁBYM ZAPROJEKTOWAĆ MAŁY KAMERALNY STADION, ECO 100%, TAKIE MINI Ł3!,NA 3000 SUPER WYGODNYCH FOTELACH, CAŁY ZADASZONY, PODGRZEWANA MURAWA, NAJNOWOCZEŚNIEJSZY MINI Ł3! , DLACZEGO? A P CO? NIE POTRZEBY/ ZARAS BĘDZIE MÓWIONE, A PO TO ABY AKADEMIA MIAŁA GDZIE GODNIE GOŚCIĆ TURNIEJE,MŁODZI DUMNIE GRALI W SWOICH KLASACH A I JEDYNKA ŻEBY NA TRENINGACH LUB SPARINGACH CZUŁA SIE JAK NA Ł3!W PRAWDZIWYM ZAPOMNIANYM DOMU W STOLICY POLSKI!WARSZAWIE!

odpowiedz
stabur - 11.12.2021 / 19:46, *.orange.pl

Dawajcie tych braci Nieznanych do jedynki: gorsi od innych nie będa!

odpowiedz
Max - 11.12.2021 / 17:20, *.tpnet.pl

Jeżeli sprawdzą się moje informacje to kilku młodych odejdzie z klubu. Pytanie czemu? Więc odpowiadam są szantażowani kontraktami. Muszą podpisać bo jak nie to........... Uwierzcie mi wiem co piszę.

odpowiedz
Reader - 11.12.2021 / 16:15, *.chello.pl

większość graczy albo nawet wszyscy byli testowani i ugrali remis
pierwszy raz się spotkali na boisku - to jest dobre

odpowiedz
Derwall - 11.12.2021 / 16:02, *.orange.pl

i o to jest ta nasza słynna akademia która oszlifowywuje mega diamenty do wzmocnienia pierwszej drużyny Legii Warszawa

odpowiedz
Lfan - 11.12.2021 / 12:54, *.aster.pl

Ale mamy Legia Training Center!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.