fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia 4-0 Zagłębie (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Zagłębie Lubin przeprowadzą stacje TVP Sport i Canal+ Sport. Początek spotkania o godzinie 20:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA LEGIA - ZAGŁĘBIE
FORTUNA: 1 1.82 X 3.90 2 4.25

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (94)

+dodaj komentarz
Heniek - 15.12.2021 / 22:54, *.centertel.pl

Niech emreli i luginias wracają z l4 bo trener z autokaru złoży im wizytę w domu

odpowiedz
artic - 15.12.2021 / 22:46, *.55.149

Z Radomiem zaden mecz przyjazni maja zapier....100 razy bardziej jak dzis Warta ,Łeczna, i termoizolacja tylko czekaja na strate punktow przez L takie czasy.

odpowiedz
RKS1910 - 15.12.2021 / 23:28, *.vectranet.pl

@Jurek: Pamiętam zgodę z lat 80-tych Legia - Radomiak - Pogoń. W niedzielę niech wygra lepszy.

odpowiedz
artic - 15.12.2021 / 23:28, *.55.149

@Jurek: za starych czasow np. Bosmana byla prawdziwa sztama z MKS Pogon na starej Zylecie bylo bordowo bialo- czerwono-zielono pozostaly mile wsponienia.

odpowiedz
Ajajaj ITI - 15.12.2021 / 22:41, *.centertel.pl

Powinni dostawć te plaskacze co tydzień przed meczami tak jak bokser wchodzący na ring haha

odpowiedz
Wolfik - 15.12.2021 / 22:35, *.mm.pl

Dobrze, że zaległy mecz graliśmy akurat z Lubinem, a nie przykładowo z ...Termalicą :).

NIe będę wybrzydzał, bo punktów potrzebujemy jak tlenu.

Stopien trudności dla naszej koszmarnej obrony wzrośnie za klilka dni o pare poziomów. Solidny Radomiak nie raz udowodnił, że prezenty wykorzystuje.

odpowiedz
woot - 15.12.2021 / 22:14, *.orange.pl

dobre pato na trybunach. Mioduski na bank się przejął i jutro przekazuje stery Sebie jednemu i drugiemu.

odpowiedz
Byku 23 - 15.12.2021 / 22:32, *.plus.pl

@woot: pato? To mieli śpiewać pieśni pochwalne dla prezesa ,który odpowiada za degrendolade w klubie?Ile można znosić to co się tu wyprawia i siedzieć cicho. Pali się i wali a Ty oczekusz Wersalu na trybunach

odpowiedz
Jimmy L - 15.12.2021 / 22:54, *.d1-online.com

@woot: Pato to ty pajacu. Zobacz tabele gdzie jesteśmy.

odpowiedz
in - 15.12.2021 / 22:07, *.ckmediator.pl

Z Radomiakiem tak łatwo nie będzie

odpowiedz
Zzz - 15.12.2021 / 22:06, *.chello.pl

Po raz kolejny widać, że w naszej kartoflanej lidze wystarczy zapier...lać, żeby mieć wyniki.
Wcześniej im się nie chciało.

odpowiedz
BĘDZIE DOBRZE, BĘDZIE LEPIEJ...KIEDY KUCHARSKI ODEJDZIE.. - 15.12.2021 / 22:05, *.20.4

VUKO SPRAWDZA WSZYSTKICH W TYM MECZU, NAJSLABSZYCH ODSTAWI I TYLE BĘDZIE DOBRZE ALE CZEMU TAK PUŻNO?!MIODUSKI ZA KRYCIE ANTYSPORTOWEGO KOLEGI OD KIELISZKA POWINIEN BĘKNĄĆ I DOSTAĆ Z LIŚCIA...

odpowiedz
Ukochana ma!Legia!Warszawa! - 15.12.2021 / 22:01, *.20.4

PO NIEKT niektórzy skrzeczą ostro , chyba wolą aby LEGIA dalej przegrywała, poprostu zero nadzieji i radości, starszym panom dziękujemy....

odpowiedz
artic - 15.12.2021 / 22:00, *.55.149

Po obronie i trzech slupkach 41 letni Artur kondycyjnie wymiekł ale i tak jest najlepszy!

odpowiedz
Antyczesio - 15.12.2021 / 21:59, *.plus.pl

to dopiero jeden mecz ale teraz panie prezesie niech pan się wypowie czy było warto w ogóle Vukovicia zwalniać?

odpowiedz
Stan the Man Collymore - 15.12.2021 / 22:02, *.191.200

@Antyczesio: trzeba być kompletnym kretynem, żeby zadać takie idiotyczne pytanie.

odpowiedz
Ryba - 15.12.2021 / 21:57, *.vectranet.pl

Żuraw zrobił zmianę w 33min bo widział że gość ma lepkie łapy eh.

odpowiedz
Lisek - 15.12.2021 / 21:55, *.chello.pl

Tylko mnie nie rozśmieszajcie i nie mówcie ze ta wygrana to zasługa Vukovica.

odpowiedz
wtf - 15.12.2021 / 22:00, *.chello.pl

@Lisek : To zasługa 12 zawodnika,czyli kibiców:)

odpowiedz
:) - 15.12.2021 / 22:03, *.plus.pl

@wtf: proste tak zmotywowali Lopesa że 2 gole strzelił :)

odpowiedz
wtf - 15.12.2021 / 22:25, *.chello.pl

Najszybszy zawodnik w Europie nie potrafi celnie podać nawet do kolegi stojącego metr od niego!Manu przy nim,to był kawał grajka.

odpowiedz
Lupus - 15.12.2021 / 22:37, *.centertel.pl

@Lisek : Raczej zasługa trenera Żurawia

odpowiedz
Kastraty - 15.12.2021 / 21:54, *.kompex.pl

Kastraty to prawdziwy kartraty

odpowiedz
Avatar - 15.12.2021 / 21:54, *.vectranet.pl

Artur nie wytrzyma kondycyjnie .
Gruby na bramkę nabiera wiarygodnego wydziwieku.
Bravo Artur

odpowiedz
Morda - 15.12.2021 / 21:53, *.chello.pl

Aco się stało?

odpowiedz
rob bandit - 15.12.2021 / 21:52, *.play-internet.pl

dzieje się dziś wieczorem.. FORZA LEGIA

odpowiedz
zimmi85 - 15.12.2021 / 21:49, *.play-internet.pl

wiem, że moja opinia jest zdecydowanie nad wyrost, ale od tak dawna jestem spragniony normalnej Legii ( nie świetnej, nie cudownej, po prostu normalnej ), że Vuko dzisiaj okazuje się prawdziwym kozakiem. Świetny wieczór

odpowiedz
Syn trenera - 15.12.2021 / 21:49, *.play-internet.pl

Tylko się nie posrajcie wszyscy z radości.. Zagłębie prezentuje poziom okręgówki bez Starzyńskiego i z Żurawiem na ławce.. Niemniej chociaż biegają dziś nieco nasze wkłady.. Obrona dramat szczęście że Boruc jest... No i Vukovic robi zmiany...

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 15.12.2021 / 21:54, *.191.200

@Syn trenera: w 100% sie z Toba zgadzam. Biedzie pianie z zachwytu, a tu nawet Zyro albo nawet Kolew potrafili by Zaglebiu nastrzelac. A Zuraw to zapewne sympatyczny gosciu ale nedzny trener. Super ze nasi jak narazie walneli 4 gole, moze byc i wiecej bo Zaglebie to lipa totalna. Ale ja osobiscie w spodnie z podniety robic nie bede. Zobaczymy jak to sie zacznie ukladac na wiosne, bo na razie jeszcze bronimy sie przed spadkiem.

odpowiedz
Syn trenera - 15.12.2021 / 22:05, *.play-internet.pl

@Krzeszczu 2.0: Otóż to Radom w sobotę zweryfikuje umiejętności.. Ribeiro i Josue najlepsi na placu.. Może by tak w ramach motywacji raz w tygodniu po liściu.. hehehe he

odpowiedz
Stan umysłu - 15.12.2021 / 22:18, *.t-mobile.pl

@Syn trenera: Sobie strzel idioto

odpowiedz
JACUNHO - 15.12.2021 / 22:48, *.kampinostelco.pl

@Syn trenera:
Oczywiście że masz rację, ale będąc kibicem Legìi muszę się cieszyć z każdego udanego występu.
Oczywiście że Lubin to też nie ta drużyna z którą nie raz mieliśmy kłopoty, ale takich drużyn w tej lidze jest większość i trudno z tym przejść do porządku.
Nie obiecuje sobie zbyt wiele w najbliższym meczu choć brzmi to niewiarygodnie, ale mam nadzieję że w przyszłym roku to się zmieni i nigdy się to nie powtórzy.
Cel na obecny sezon : Utrzymanie w lidze !!! Zwycięstwo w PP, aby chociażby w ten sposób zagrać w europejskich pucharach.
Trzymaj fason i nie trać wiary (L)

odpowiedz
Beck - 15.12.2021 / 22:51, *.t-mobile.pl

@Syn trenera: Głupi to za mało powiedziane.Napewno jesteś prymitywny.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 15.12.2021 / 22:51, *.play-internet.pl

@JACUNHO: Ja tez się ciesze z wygranej, to nie tak, że jestem na nie, po prostu, to poczatek długiej drogi... i powinny iść za tym wielkie zmiany począwszy od kucharskiego, przez pion medyczno -kondycyjny trenera itp... Bo Vukovic chyba nie liczy że zostanie. Ciekawe, jak z Lukiniasem i Emrelim...

odpowiedz
Ja - 16.12.2021 / 08:31, *.orange.pl

@Trener Bramkarzy: ono też na pewno mają PION ;)

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 15.12.2021 / 21:49, *.plus.pl

Takie proste -tylko wrzucić piłkę na głowę ale czemu wcześniej nie działało?

odpowiedz
Kibic - 15.12.2021 / 21:47, *.net.pl

Cud nad Wisłą. Albo ustawka nad Wisłą.

odpowiedz
Stan the Man Collymore - 15.12.2021 / 21:47, *.191.200

Zagłębie jest tak tragiczne, że nawet Jagiellonia z drewniakiem Zyro by ich rozwalili.

odpowiedz
MIKOŁAJ ŚWIĘTY, CHYBA PRZYNIESIE PREZĘNTY... - 15.12.2021 / 21:45, *.20.4

NO PROSZE, GRAJĄ I CHCĄ WYGRAĆ!CO SIE DZIEJE ~?!CO JA WIDZE NA TABLIICYY!3 - 0 ! DOZERA!BRAWO!TAK MOZNA WYJŚĆ Z BAGNA...

odpowiedz
K(L)AKIER - 15.12.2021 / 21:45, *.inetia.pl

Ludzie ludzie co to siedzieje.....Legia 4 bramki strzeliła...nadchodzi nowe

odpowiedz
pegiezet - 15.12.2021 / 21:45, *.chello.pl

Co sie kuzwa dzieje ?! Nie wydaje sie Wam, ze to jakas ustwka?

odpowiedz
Maciek - 16.12.2021 / 02:40, *.play-internet.pl

@pegiezet: Ustawka jak cholera. Ale to tylko spiskową teoria. A wszyscy łykają jak pelikany. Robią kibiców w wała jak chcą. Tylko pusty stadion i brak przychodów.

odpowiedz
in - 15.12.2021 / 21:41, *.ckmediator.pl

zagłebie dno

odpowiedz
Rafix - 15.12.2021 / 21:45, *.chello.pl

@in: bo u nas potrzeba był trenera z DNA :)

odpowiedz
Avatar - 15.12.2021 / 21:34, *.vectranet.pl

Żewłak załatwił sprawę.

odpowiedz
UUUKOOCHAANAA!MAAA!WYYGRAA!DZIŚ!MEECZ!LEEEGIIAAA!WAAARSZAAWAAA! - 15.12.2021 / 21:34, *.20.4

DAWAJ!3 ! GOOLAA! LOOOPESSS!TO NAPRAWISZ TROCHE OSTATNIE!WINY!GOOD!LUCK!

odpowiedz
Klanik - 15.12.2021 / 21:27, *.chello.pl

Ciepiela pokazał więcej niż Martinsy i inne Emreli w poprzednich meczach.

odpowiedz
Farme(L) - 15.12.2021 / 21:26, *.virginm.net

A mówią, że liście nie pomagają xd

odpowiedz
Wukashi - 15.12.2021 / 21:22, *.197.174

VUKO OUT!

odpowiedz
Zbycho(L) - 15.12.2021 / 21:27, *.centertel.pl

@Wukashi: weź koło i p.....j się w czoło

odpowiedz
Legionista - 15.12.2021 / 21:27, *.101.212

@Wukashi:

Wypier.....


odpowiedz
Legionista - 15.12.2021 / 21:28, *.101.212

@Wukashi:

Wypier.....


odpowiedz
:) - 15.12.2021 / 21:30, *.plus.pl

@Wukashi: teraz VUKO OUT a za pół roku będziesz VUKO ZOSTAŃ? Czy VUKO PINOKIO???

odpowiedz
Sobo(L)ew. - 15.12.2021 / 21:31, *.plus.pl

@Wukashi: sam out ciemniaku.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 15.12.2021 / 21:16, *.aster.pl

Próbują się podnieść. Brawo Legia, brawo Vuko!

odpowiedz
Wolfik - 15.12.2021 / 21:23, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Wynik dobry, ale nie chwalmy dnia....

odpowiedz
Olo - 15.12.2021 / 21:15, *.chello.pl

Poziom tego meczu jest dramatyczny. Pewnie wygramy, ale Zagłębie gra jak zespół z okręgówki, Legia tylko trochę lepiej.

odpowiedz
wtf - 15.12.2021 / 21:11, *.chello.pl

Luki i Emreli z Radomiakiem po hat-tricku ustrzelą:)

odpowiedz
Maciej - 16.12.2021 / 01:09, *.centertel.pl

@wtf: swoim kobitom chyba....

odpowiedz
VUKO KING - 15.12.2021 / 21:10, *.114.237

Vuko geniusz!

odpowiedz
As - 15.12.2021 / 20:58, *.chello.pl

Dostał polika, się ogarną López :) :)

odpowiedz
Avatar - 15.12.2021 / 20:55, *.vectranet.pl

Na Lopesa podziałało!Chłop pojęty

odpowiedz
Syn trenera - 15.12.2021 / 20:42, *.play-internet.pl

4 minuta meczu zmęczony nieziemsko Slisz ociera pot z czoła.. Ehhh znów początek bez jak dramat może Muci i Kastrati wejdą... to będzie co ratować.. Gramy znów w 7 Slisza ,Lopesa Holowni i Pekharta nie liczę.

odpowiedz
Rafix - 15.12.2021 / 20:47, *.chello.pl

Dokładnie Michniewicz strasznie zawalił przygotowanie, to wszystko jego wina. Podejrzewam że potrzeba wiele lat aby odkręcić to co narobił Michniewicz. Tu Guardiola by nie pomógł. No może Mioduski by sobie poradził ale on ma już stanowisko istotne dla klubu :)

odpowiedz
Szybki Lopez - 15.12.2021 / 21:12, *.datapacket.com

@Syn trenera: no i się ZESRAŁEŚ synuś na miętowo

odpowiedz
Syn trenera - 15.12.2021 / 21:14, *.play-internet.pl

@Szybki Lopez: Chyba Ty raz do roku to i kij od szczotki strzela... Slisz i Lopes dwa paralityki

odpowiedz
Tom - 15.12.2021 / 20:41, *.mm.pl

To ludzie jeszcze chodzą na tych nieudaczników?
Do końca sezonu powinien być pusty stadion.

odpowiedz
Dexter - 15.12.2021 / 21:25, *.com.sg

@Tom: Chodzą i brawo im za to, bo to są prawdziwi kibice, na dobre i złe, a nie roszczeniowcy i kibice sukcesu.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 15.12.2021 / 20:26, *.btcentralplus.com

'Nie poddawaj sie'................

odpowiedz
True - 15.12.2021 / 20:24, *.plus.pl

No jeśli mamy takich dyrektorów jak Pan Zahorski to jak ma być dobrze . Co on mówił przed tą kamerą ?

odpowiedz
vuko = Pinokio - 15.12.2021 / 20:12, *.t-mobile.pl

Zamieni PP za utrzymanie w lidze .

odpowiedz
Maciek - 15.12.2021 / 20:11, *.play-internet.pl

Wy jeszcze chodzicie na tą żenadę? Nie poddawaj się i tak dalej.... Tylko akcja pusty stadion skłoni Miodka do refleksji. Dopóki kasa będzie się zgadzać nic się nie zmieni. A teraz 3,2,1... do hejtowania (Legia to my, spadaj kibicu sukcesu, wyp... na Konwitorską...)

odpowiedz
Olomanolo - 15.12.2021 / 20:29, *.207.247

@Maciek: popieram tylko pusty stadion - a hejterów to mam w nosie

odpowiedz
fff - 15.12.2021 / 20:06, *.cyfrowypolsat.pl

będzie to przodu, mecz z Zagłębiem i Radomiakiem dogadany

odpowiedz
Michał - 15.12.2021 / 19:57, *.plus.pl

Jazda kur.a na pełnej k...ile z tym Zagłębiem. Pokażcie w końcu że macie jakieś jaja i wygrajcie. Najważniejsze jest zwycięstwo i 3 punkty do ku..y nędzy. Jaaazzzzdddaaa. Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki.

odpowiedz
Kolega po szalu - 15.12.2021 / 19:21, *.plus.pl

Do Siwy :Dla Vuko? Oni nie grają dla trenera tego czy innego nie grają dla klubu grają tylko dla siebie i stanu swoich kont nikt z nich może oprócz Boruca za ten klub nie będzie żył wypruwał czy,,gryzł" trawy. W ogole co to za argument dla Vuko? A kim on jest? Były zawodnik i były/obecny trener a że niektórzy kibice go wielbią i ma dla nich status legendy to gratuluję myślenia. Legenda to był Deyna albo Brychczy.

odpowiedz
grzesiek - 15.12.2021 / 19:26, *.centertel.pl

@Kolega po szalu: jak Vuko zwolnili to pilkarze pozegnali Vuko. To nie byl obojetny dla nich czlowiek. Zreszta....w sporcie tak jest ze tworza sie przyjaznie, pilkarzr skacza za siebie i trenera w ogien. A Ty co gogusiu pewnie wolalbys znowu kogos pokroju Michniewicza? Wypad razem z nim na bułgarska i udawaj koziolka

odpowiedz
:// - 15.12.2021 / 19:36, *.plus.pl

@Kolega po szalu: popieram dobrze piszesz

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 15.12.2021 / 19:39, *.plus.pl

@grzesiek: pożegnali Vuko a później większość pożegnała się z klubem hehe

odpowiedz
Fan - 15.12.2021 / 19:43, *.plus.pl

@Kolega po szalu: 100% racji

odpowiedz
Realista - 15.12.2021 / 19:55, *.plus.pl

@grzesiek: Właśnie to jest problem ze ,,Vuko" a nie trener Vukovic o nim się mówi i nikt go nie będzie brał poważnie a tymbardziej Mioduski co sam o nim mówił ,,Vuko" w wywiadach słabe to ale jeżeli prezes go nie szanuje, to nie sądzę żeby grajki też miały do niego respekt zwłaszcza zagraniczni.

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera kto by to nie był - 15.12.2021 / 20:12, *.plus.pl

@grzesiek: Jak piłkarze grają dla trenera to dobrze nie jest bo to znaczy że jak trenera zwalniają to i oni mogą już miec gdzieś wszystko. A poza tym nikt nie może być ważniejszy niż klub !!! .Ciekawie tylko czy poradzi sobie trener Vukovic z kryzysem? Bo Bez doświadczenia w takich sytuacjach jednak jest.

odpowiedz
:) - 15.12.2021 / 20:13, *.plus.pl

@Kolega po szalu: zgoda pelna kolego

odpowiedz
Xxc - 15.12.2021 / 20:16, *.master.pl

@Kibic z what's up'a: a czyja to wina że odeszli?

odpowiedz
grzesiek - 15.12.2021 / 20:24, *.centertel.pl

@Kolega po szalu: idzcir sobie na konwiktorska albo bulgarska :)

odpowiedz
Kolega po szalu - 15.12.2021 / 21:03, *.plus.pl

@grzesiek: Póki co jeszcze jest wolny kraj i nie muszę nigdzie iść jak nie chce ale dzięki za radę :)

odpowiedz
Pab(L)o - 15.12.2021 / 19:16, *.t-mobile.pl

Lopez i wszystko jasne

odpowiedz
(L) - 15.12.2021 / 19:14, *.t-mobile.pl

Skład na pierwszy rzut oka... wrażenia nie robi, ofensywa dramat, a w obronie też bez szału,mam nadzieję że wejdzie Muci i rozrusza

odpowiedz
Adamol - 15.12.2021 / 21:26, *.tpnet.pl

@(L): młody ok. Ale dwie strony paralityki.....

odpowiedz
Macias - 15.12.2021 / 19:10, *.ewe-ip-backbone.de

czekamy na zwycięstwo w miare przyzwoitym stylu...

odpowiedz
Siwy - 15.12.2021 / 18:56, *.138.126

Panowie pokażcie że macie jaja i macie coś wspólnego z piłką dla Vuko

odpowiedz
grzesiek - 15.12.2021 / 19:16, *.centertel.pl

@Siwy : problem w tym ze obcokrajowcy nie znaja Vuko. Wlasnie zastanaiaam sie czy te 2 mecze nie lepiej byloby rozegrac Polakami no ale trzymajmy kciuki

odpowiedz
rob bandit - 15.12.2021 / 20:45, *.com.pl

@Siwy : co mam napisać Mordo, żebyś nie wyłysiał.. jest też płótno Dolny Śląsk.. FORZA LEGIA

odpowiedz