Tomas Pekhart - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Raport kartkowy przed meczem z Zagłębiem

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Ihor Charatin, Josue, Luquinhas, Filip Mladenović, Maik Nawrocki, Tomas Pekhart i Mateusz Wieteska są zagrożeni pauzą przed meczem z Zagłębiem Lubin z powodu żółtych kartek. Kolejne tego typu upomnienie oznaczać będzie nieobecność w spotkaniu z Radomiakiem. Mecz Legia - Zagłębie rozegrany zostanie w środę o godzinie 20:30.

Żółte kartki legionistów:
6 - Artur Jędrzejczyk, Bartosz Slisz
3 - Ihor Charatin, Josue, Luquinhas, Filip Mladenović, Maik Nawrocki, Tomas Pekhart, Mateusz Wieteska
2 - Rafael Lopes, Andre Martins, Yuri Ribeiro
1 - Joel Abu Hanna, Artur Boruc, Mahir Emreli, Mateusz Hołownia, Mattias Johansson, Lirim Kastrati, Ernest Muci

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Bedi - 15.12.2021 / 09:36, *.t-mobile.pl

myśle, że paru się wykartkuje, żeby zakończyć już sobie ten sezon i wtedy podobnie jak dziś stawiamy pieniążki na czystą dwójeczke

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.