Dariusz Banasik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Banasik: Czuliśmy się jak w domu

Mishka, źródło: Legionisci.com

Dariusz Banasik (trener Radomiaka): Jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego rezultatu. Mieliśmy trochę inny plan na ten mecz, chcieliśmy zacząć odważnie, tak, jak graliśmy ostatnio. Pierwsze minuty takie były, po przerwie Legia wybiła nas z rytmu, mocno nas zdominowała, ale nie wynikały z tego sytuacje podbramkowe. Strzeliliśmy gola jako pierwsi i statystycznie, kiedy tak się dzieje, wygrywamy. Po zdobytej bramce mój zespół uwierzył, że może powalczyć, stwarzaliśmy sytuacje. 2 połowa była już zdecydowanie lepsza, padły kolejne bramki, a poza dośrodkowaniami Mladenovicia, Legia nie stwarzała zagrożenia pod naszą bramką.

Możemy podsumować ten rok - jest dla nas fenomenalny, wywalczyliśmy awans, jesteśmy wysoko w tabeli Ekstraklasy, wysoko stawiamy sobie poprzeczkę.

To wspaniałe uczucie, wrócić tu i spotkać z ludźmi, których znam i szanujeę. To fajne uczucie, dziękuję piłkarzom i kibicom za stworzenie takiej atmosfery. To wspaniały prezent na moje dzisiejsze imieniny. Czuliśmy się tu trochę jak w domu, za to dziękuję. Atmosfera była wspaniała, widać, że kibice obu klubów są ze sobą mocno związani. Usłyszeć swoje nazwisko z Żylety to wielka sprawa. Moja rodzina i moi przyjaciele byli dzisiaj na trybunach. Dziękuję kibicom, że doceniają naszą pracę. Mimo że Legia jest w kryzysie, nie jest łatwo wygrać tu 3-0.

WYNIKI SONDYCzy Legia Warszawa spadnie z Ekstraklasy w sezonie 2021/22?
SUMA GŁOSÓW: 41954
START: 22.11.2021 / KONIEC: 01.05.2022

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Sikorskie gówno - 20.12.2021 / 05:46, *.centertel.pl

Trochę cie poniosło radom to nie Warszawa
Dzieli nas ogromna przepaść

odpowiedz
znajca - 20.12.2021 / 06:09, *.com.pl

@Sikorskie gówno :
Piszesz Radom z małej litery?!
Właśnie wyszła z Ciebie owa przepaść.

odpowiedz
dino - 20.12.2021 / 08:55, *.vtelecom.pl

@Sikorskie gówno :
Myślę że Twój nick najlepiej Cię podsumowuje

odpowiedz
Tilt - 21.12.2021 / 20:51, *.tpnet.pl

@Sikorskie gówno : Nie dzieli nas nic , nie dzieli nas nic , nie dzieli nas nic , nie dzieli nas nic ...

odpowiedz
(L)egia - 20.12.2021 / 01:48, *.198.179

Gratuluję wygranej!

Ale za naszych jest mi cholernie wstyd.

odpowiedz
Kott - 20.12.2021 / 00:11, *.tpnet.pl

Moim zdaniem akcja z liściem byłaby skuteczniejsza na znacznie wyższym szczeblu drabiny organizacyjnej Klubu. Ale nie popieram takich rozwiązań. Zostaje bojkot frekwencji. Całkowity, do czasu powołania nowego dyrektora sportowego i prezesa klubu.

odpowiedz
Andy - 20.12.2021 / 00:01, *.tpnet.pl

Zbieranina, chaos, słaba motoryka i wydolność. To nie jest zespół, to zlepek.

odpowiedz
lol - 19.12.2021 / 21:43, *..

na Legii kazdy sie ostatnio dobrze czuje

odpowiedz
Vuko dostał 3 świąteczne bombki od Banasika - 19.12.2021 / 21:21, *.t-mobile.pl

Panie Trenerze jeśli wiosną utrzymacie obecny poziom, to będzie Pan trenerem sezonu. Tak czy owak gratulacje za dotychczasowe dokonania Radomiaka i Wesołych Świąt!

odpowiedz
Pablos - 19.12.2021 / 20:53, *.centertel.pl

Przecież ty trenerze byłeś w domu ????

odpowiedz
(L)eo - 19.12.2021 / 20:36, *.t-mobile.pl

Darek czułeś się jak w domu,bo byłeś w domu! Zawsze byłeś,jesteś i będziesz legionistą! Gratulacje dla Ciebie za to jak kapitalną robotę robisz w Radomiu. Zazdroszczę Ci że masz taką atmosferę w zespole,a z drugiej strony współczuję,że musisz patrzeć jak Twoja ekipa leje Twoja miłość, Legię.

odpowiedz
TEMAT TABU Z PRZYYGOTOWANIEM PIŁKARZY LEGII DO SEZONU ! - 19.12.2021 / 20:29, *.com.pl

Podczas wywiadu z Vukovicem gdy został zapytany jak wyglądają Piłkarze Fizycznie podczas Badań wydolnościowych ? Tu zapadła CISZA jak u Lewandowskiego z pytaniem o Taktykę Brzęczka . I Vuko nie chciał odpowiedzieć na to pytanie . Więc widać , że tu jest jakiś Skandal , który jest tematem Tabu w Legii . Nikt z Klubu nie chce o tym mówić . A czas , żeby całą prawdę o przygotowaniu zawodników wyjawić wszystko na stół .

odpowiedz
KLanik - 19.12.2021 / 20:27, *.chello.pl

Radomiak gratulacje.

odpowiedz
Majkel - 19.12.2021 / 20:22, *.chello.pl

brawo Trenerze

odpowiedz
Wawa - 19.12.2021 / 20:21, *.chello.pl

Dla slisza witeski i drewnianego Hołowni
Brak skali
Aby ocenić ich
Występ
To była
Masakra
Żenada
I działanie na szkodę Legii...

odpowiedz
Mączyński - 20.12.2021 / 07:45, *.plus.pl

@Wawa: a Ty tylko obronę winisz za to co się działo w meczu? Wieteska przy samobóju został nabity przez "kolegę" z zespołu, tak poza tym grał dobrze, uratował też "koledze" tyłek przy jego niefortunnej interwencji przed polem karnym, wybijając piłkę z pustej bramki. A Ślisz? Harował mocno i przebiegł największy dystans z wszystkich kopaczy Legii i mimo że może nie jest to żaden super piłkarz, to wykonywał dużo pracy na boisku.

odpowiedz