Dariusz Banasik - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Banasik: Czuliśmy się jak w domu

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dariusz Banasik (trener Radomiaka): Jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego rezultatu. Mieliśmy trochę inny plan na ten mecz, chcieliśmy zacząć odważnie, tak, jak graliśmy ostatnio. Pierwsze minuty takie były, po przerwie Legia wybiła nas z rytmu, mocno nas zdominowała, ale nie wynikały z tego sytuacje podbramkowe. Strzeliliśmy gola jako pierwsi i statystycznie, kiedy tak się dzieje, wygrywamy. Po zdobytej bramce mój zespół uwierzył, że może powalczyć, stwarzaliśmy sytuacje. 2 połowa była już zdecydowanie lepsza, padły kolejne bramki, a poza dośrodkowaniami Mladenovicia, Legia nie stwarzała zagrożenia pod naszą bramką.

Możemy podsumować ten rok - jest dla nas fenomenalny, wywalczyliśmy awans, jesteśmy wysoko w tabeli Ekstraklasy, wysoko stawiamy sobie poprzeczkę.

To wspaniałe uczucie, wrócić tu i spotkać z ludźmi, których znam i szanujeę. To fajne uczucie, dziękuję piłkarzom i kibicom za stworzenie takiej atmosfery. To wspaniały prezent na moje dzisiejsze imieniny. Czuliśmy się tu trochę jak w domu, za to dziękuję. Atmosfera była wspaniała, widać, że kibice obu klubów są ze sobą mocno związani. Usłyszeć swoje nazwisko z Żylety to wielka sprawa. Moja rodzina i moi przyjaciele byli dzisiaj na trybunach. Dziękuję kibicom, że doceniają naszą pracę. Mimo że Legia jest w kryzysie, nie jest łatwo wygrać tu 3-0.

WYNIKI SONDYCzy Legia Warszawa spadnie z Ekstraklasy w sezonie 2021/22?
SUMA GŁOSÓW: 41954
START: 22.11.2021 / KONIEC: 01.05.2022