fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia 0-3 Radomiak

Każdy się wstydzi

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Na zakończenie roku Legia po raz kolejny poniosłam sromotną porażkę. Tym razem trzy punkty z Łazienkowskiej wywiózł Radomiak Radom, który wpakował gospodarzom trzy gole. Przerwę zimową legioniści spędza w strefie spadkowej...

WYNIKI SONDYCzy Legia Warszawa spadnie z Ekstraklasy w sezonie 2021/22?
SUMA GŁOSÓW: 41954
START: 22.11.2021 / KONIEC: 01.05.2022



Mecz dobrze rozpoczął się dla gości. Najpierw z dystansu huknął Maurides, ale Artur Boruc zdołał wybić piłkę na rzut rożny. Kilka chwil potem po kornerze główkował Dawid Abramowicz, jednak na szczęście nie trafił w światło bramki. Potem spotkanie zostało przerwane na kilka dobrych minut z powodu sporego zadymienia, unoszącego się z trybun. Po powrocie na boisko częściej do głosu zaczęli już dochodzić gospodarze. Brakowało jednak celnych strzałów, które sprawdziłyby czujność Filipa Majchrowicza. Spotkanie przebiegało spokojnie, dlatego kolejna ciekawa akcja miała miejsce dopiero w 34. minucie. Wtedy swoją szansę z rzutu wolnego miał Josué. Portugalczyk w dobrej sytuacji trafił wprost w mur. Chwilę potem ten sam piłkarz huknął z dystansu i tym razem bramkarz Radomiaka udanie piąstkował.

Kiedy wydawało się, że drużyny zejdą na przerwę przy bezbramkowym remisie, nadszedł doliczony czas pierwszej połowy. Wówczas po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym i dwóch dobrych interwencjach na linii Boruca, piłkę ostatecznie do własnej siatki skwitował Mateusz Wieteska. Obrońca został trafiony futbolówką przez własnego bramkarza, chociaż widać było, że chyba niepotrzebnie wchodził mu w tej sytuacji w paradę. Ten gol napędził Radomiaka. Jeszcze przed przerwą dwukrotnie swój zespół uratował Boruc. Najpierw kapitan gospodarzy dobrze obronił strzał z bliska Karola Angielskiego, a potem z samej linii bramkowej wybił piłkę kopniętą na rzutu rożnego przez jednego z gości.

fot. Mishka / Legionisci.comfot. Mishka / Legionisci.com

W przerwie trener Vuković dokonał jednej zmiany. Lirima Kastriatiego zastąpił na murawie Szymon Włodarczyk. Po godzinie gry błąd wyjściu na przedpole popełnił Boruc, który źle obliczył lot piłki, co omal nie skończyło się golem dla Radomiaka. Na szczęście piłkarz gości uderzył do pustej bramki zbyt słabo i niebezpieczeństwo zażegnał Wieteska. Chwilę potem padł już drugi gol dla graczy z Radomia. Dokładne dośrodkowanie z lewej strony Machado, a głową piłkę do siatki skierował Maurides. To był cios, po którym mistrzom Polski było już trudno odnaleźć się na boisku, chociaż dążyli do zmiany wyniku.

W 87. minucie sędzia przyznał Radomiakowi rzut karny za faul Ciepieli na jednym z rywali. Do wykonania jedenastki podszedł Karol Angielski i uderzeniem po ziemi podwyższył prowadzenie... Wydawało się, że wygrana z Zagłębiem przed kilkoma dniami będzie promykiem nadziei, ale w tej drużynie problemy leżą zdecydowanie głębiej. Nie wystarczy po prostu zmienić osobę na ławce trenerskiej. Do zobaczenia w roku 2022 i oby był on dla Legii zdecydowanie lepszy.

Ekstraklasa
19. kolejka
#LEGRAD
16977
Warszawa
19.12.2021
17:30
Legia Warszawa
Radomiak Radom
Legia Warszawa
0-3
Radomiak Radom
(0-1)
Wieteska (s) 41'
Maurides 64'
Angielski (k) 87'
1 Artur Boruc
17 Maik Nawrocki
4 Mateusz Wieteska
3 Mateusz Hołownia
6 Mattias Johansson
99 Bartosz Slisz
27 Josue
25 Filip Mladenović
7 Lirim Kastrati 46'
21 Rafael Lopes
20 Ernest Muci 73'
59 Kacper Tobiasz
8 Andre Martins
14 Ihor Charatin
5 Yuri Ribeiro
28 Szymon Włodarczyk 46'
61 Tomasz Nawotka
77 Kacper Skwierczyński
16 Jurgen Celhaka
92 Bartłomiej Ciepiela 73'
Filip Majchrowicz 1
42' Damian Jakubik 14
Raphael Rossi 29
Mateusz Cichocki 16
Dawid Abramowicz 33
86' Leandro 9
Michał Kaput 11
Filipe Nascimento 23
77' Luís Machado 20
Karol Angielski 19
85' Maurides 13
Jan Szpaderski 32
Gonçalo Silva 37
85' Thabo Cele 2
42' Tiago Matos 22
86' Meik Karwot 55
Rhuan 8
Jakub Snopczyński 21
77' Mario Rondon 99
Dominik Sokół 97
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović
Kierownik drużyny: Sebastian Wołowicz
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemysław Wielebski, Sebastian Karst
Trener: Dariusz Banasik
Asystent trenera: Maciej Lesisz, Zbigniew Wachowicz
Kierownik drużyny: Filip Świerczyński
Lekarz: Alex Buza
Masażyści: Kacper Skoczek
Sędziowie
Główny: Krzysztof Jakubik
Asystent: Marcin Borkowski
Asystent: Michał Gajda
Techniczny: Mariusz Korpalski
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (254)

+dodaj komentarz
RIkki - 20.12.2021 / 22:32, *.net.pl

Szkoda naszego piepr.enia Miodek i elita cymbałów zrobią to co chcą pewne jest jedno że będzie wstyd przy świątecznym stole poruszać temat piłki nożnej bo taki los nam zgotowała ta parodia piłkarskich nedojd .
Życzenie jedno pozbyć się tego dziadostwa w okienku zimowym i liczyć że Nas nie spuszczą bo wszyscy w Ekstraklapie o tym marzą . Legia do przodu ale bez "Miodu"'

odpowiedz
Atmosferić - 20.12.2021 / 20:37, *.orange.pl

"Marek Papszun: Uważam się za osobę kompetentną. Nie obawiam się pracy w Legii Warszawa

Dariusz Mioduski chce, by najpóźniej od nowego sezonu trenerem Legii został Marek Papszun. Trener Rakowa Częstochowa zapewnia, że jeszcze nie podjął decyzji w sprawie swojej przyszłości.

Mioduski swoje plany wyjawił kilka tygodni temu. Sprawa była szeroko dyskutowana, bo rzadko zdarza się, by właściciele klubów tak wprost mówili o chęci zatrudnienia trenera ligowego rywala.

Papszun zapewnia, że deklaracja Mioduskiego nie wywołała fermentu w szatni Rakowa. Jego zdaniem pewne rzeczy zostały wyolbrzymione w mediach.

- Od razu zareagowałem i przekazałem piłkarzom, jak wygląda sytuacja. Powiedziałem im, że nic się nie zmienia, walczymy o swoje cele i na tym się skupiamy. Dalej była już głównie "szydera" i żarty. Na Mikołajki dostałem od zespołu... sweter Legii - powiedział Papszun w rozmowie z portalem "tvpsport.pl".

meczyki.pl/newsy/marek-papszun-uwazam-sie-za-osobe-kompetentna-nie-obawiam-sie-pracy-w-legii-warszawa/179374-n

odpowiedz
gazza - 20.12.2021 / 19:18, *.inetia.pl

Patrząc na to co wyprawiają na boisku to do natychmiastowego zwolnienia są tacy zawodnicy jak:
- Wieteska, marny obrońca , dużo ostrych wejść i kartek co osłabia drużynę, samobój to już potwierdzenie że jest marny...
- Josue , biega , podaje ale nic z tego nie ma , nerwowy i często łapie kartki co wprowadza nerwową atmosfere w drużynie...
- Johansson, drewniany słaby obrońca , niewypał-transfer
- Slisz , młody zawodnik ale...stoi w miejscu, zupełnie bezproduktywny , widocznie mają na niego wpływ starsi...wpływ negatywny
- Mladenovic...to taki sam typ jak kiedyś Kucharczyk - identycznie grają i identycznie robią tzw. "oczy" zwłaszcza jak mu sie nie podoba decyzja sędziego...

odpowiedz
powiś(L)e - 20.12.2021 / 18:46, *.aster.pl

W ty sezonie Mistrzostwem Polski dla Legii będzie pozbycie się Mioduskiego raz na zawsze.

odpowiedz
PRECZ!Z!CENZURĄ! - 20.12.2021 / 18:37, *.133.110

PO ZA TYM BANASIK WYCHOWANEK LEGII MOŻNA TAK POWIEDZIEĆ JAK I PIŁKARZE NIECHCIANY A WYCHOWANY, KTO ZA TO ODPOWIADA WIEMY ALE KOLEGA OD KIELISZKA DALEJ SIEDZI W GABINECIE I NIE MA ZAMIARU WYJŚĆ NA WIECZNY SPACER....

odpowiedz
Olomanolo - 20.12.2021 / 18:36, *.207.247

Wiecie co ? Tak się teraz zastanawiam gdyby faktycznie Legia spadła do 1 ligi a kudłaty z niej zrezygnował - nie sprzedając jej nikomu tylko ogłosiłby tzw. bankruta to czy nie poszlibyśmy w ślady Ruchu? Czy tych z za miedzy (nazwy nie powiem ) albo GKS K-ce czy innych drużyn gdzie była kasa i się skończyła ? Bo wiadomo powrót na szczyt jest ciężki -jeśli się mylę to mnie poprawcie tylko bez hejtu ..-ale ja i tak wierzę że nie spadnie Legia -pozdrawiam i życzę zdrowych i spokojnych świąt dla rodziny po szalu ( a radziowi niech się choinka spali )

odpowiedz
Atmosferić - 20.12.2021 / 20:04, *.orange.pl

@Olomanolo : Nie trzeba wybiegać aż tak daleko - patrz w jakim stanie jest Wisła Kraków. Legia może i nie spadnie ale może ją spotkać podobny los.

odpowiedz
Mariot_Wariot - 21.12.2021 / 10:58, *.atman.pl

@Atmosferić: Dałeś bardzo dobry przykład, też myślę, że najbliżej nam do losu Wisły, zresztą z zaległym meczem z Nieciecza (a myślę, ze co by nie było wygranym) mieli byśmy tyle samo punktów co oni :/

odpowiedz
WSZYSCY WON! - 20.12.2021 / 18:33, *.133.110

CO ?!WSTYDZIĆ SIE NIECH WSTYDZĄ CI CO SZKODZĄ LEGII, PREZESI DYREKTORKI I PIŁKARZE....MY KIBICE`!NIE!PODDAMY!SIE!NIGDY!I!CHCEMY!JUŻ!SUPER!LEGII!

odpowiedz
Czarny76 - 20.12.2021 / 18:17, *..

Jak widzę ten tytuł,,trzęsienie ziemi w Legii Warszawa,,to ch..j mnie strzela.Jakie trzęsienie?Trzesienie ziemi to będzie jak ta cała święta trojca(Loczek Kucharski Zahorski)pójdzie stad w piz..u a my kibice będziemy skakać z radości co aparatura sejsmiczna odbierze jako trzęsienie ziemi.Ku..zwolnili Kielbowicza i jakiegoś tulipana i od razu wielkie trzęsienie.

odpowiedz
dumny darek Legii koszmarem. - 20.12.2021 / 17:22, *.orange.pl

Dla mnie jest to fantastyczne że Legia tonie, nie dlatego że nie lubie Legii czy coś, wręcz przeciwnie. Legia tego potrzebuje jak zatęchła pozamykana chałupa powietrza - Legia potrzebuje totalnej reformy zarządzania, całkowitej restrukturyzacji - czy mioduski jej dokona? absolutnie nie. To nie jest człowiek który umie cokolwiek budować na dłużej, nie ma też żadnego planu i wizji na klub - poprostu chce kosić hajs to jego cel - nie jest przecież w piłcę z pasji bo taki korpo pachołek jej nie ma - chyba że robienie pieniędzy jest pasją to ok.

Zatrudnienie michniewicza pokazało że nie ma żadnego Legijnego dna czyli stylu gry itp. jest natomiast Legijne DNO czyli sprzedawanie wyróżniających sie piłkarzy w trakcie sezonu i skupowanie zagranicznego nieprzygotowanego do profesjonalnego futbolu szrotu "last minute" za półdarmo albo przepłacanie polskiego szrotu (slisz) oczywiście z myślą o sprzedaniu za więcej - tylko że za więcej można sprzedać jak się umie zawodnika rozwinąć - w Legii nikt nie umie, bo gdyby umieli to rezerwy Legii grałyby dziś na zapleczu ekstraklasy a nie na 4 poziomie rozgrywkowym, na którym utknęły na dekady na dobre.

Świetnie że Legia dostaje po dupie bo to pokazuje innym i samym kibicom Legii że nie warto iść tą drogą, nie warto sprowadzać szrotu na wagę po promocyjnej cenie. Warto zainwestować w skauting który wyszuka nastolatków których ewentualnie nowi zdolni trenerzy rozwiną na tyle żeby byli zdolni wznieść rezerwy do wyższych lig i tym samym być na tyle dobrymi by ich dobrać do 1 drużyny, bo to, że dziś się wstawi włodarczyka, skibickiego, ciepiele czy kostorza do 1 drużyny z rezerw to nie oznacza że oni naglę będą przez przesunięcie na poziomie ekstraklasy. Takie przypadki się rzadko zdarzają - taki Karbownik się zdarza 1 na kilkuset.

odpowiedz
Racja - 22.12.2021 / 09:16, *.plus.pl

@dumny darek Legii koszmarem.: Scenariusz jest taki że zawsze jak do Legii przyjdzie człek to coś tam gra jeszcze przez jakiś czas a potem łapie poziom drużyny. I odwrotnie, Pogoń z Kucharczyka potrafi coś wyciągnąć a u nas ....jak odejdziesz z Legii musisz pograć potrenować i odzyskujesz level...

odpowiedz
Prezes ZuK - 20.12.2021 / 16:32, *.t-mobile.pl

Ta oprawę co teraz wyczarowaliscie to robił już Śląsk i Motor - - - Za brata w każdy dym!!! Ściągnięta!? No raczej.

odpowiedz
Pawcio - 20.12.2021 / 17:04, *.play-internet.pl

@Prezes ZuK: Może i robili ale nie była tak okazała. Bardzo skromna była.

odpowiedz
Prezes ZuK - 20.12.2021 / 18:22, *.play-internet.pl

@Pawcio: Nie może tylko na pewno robili. Żadnego znaczenia nie ma że była skromna nie w tym rzecz.

odpowiedz
olew - 20.12.2021 / 15:43, *.vectranet.pl

(- - - )

odpowiedz
ZenekL3 - 20.12.2021 / 15:27, *.chello.pl

A ja bym nie czekał co spokojnie, co przyniesie wiosna. Drużyna została zostawiona swojemu losowi. W sytuacji arcygroźnej dokonano doraźnego drobnego przesunięcia na stanowisku trenera, za trenera rezerw przyszedł niedawno zwolniony. Tak jak napisałem w innym wątku mam pytanie - jaka jest choćby najmniejsza przesłanka zaczerpnięta z historii pracy Wukowicza jako trenera, że potrafi on postawić na nogi drużynę Ekstraklasowa będącą na miejscu spadkowym?!

odpowiedz
Hiszpan - 20.12.2021 / 14:56, *.play-internet.pl

Czuję że w Mioduskim coś pękło i odejdzie albo pogoni z końcem roku nieudacznika Kucharskiego.

odpowiedz
lol - 20.12.2021 / 16:27, *..

@Hiszpan: juz pogonil :)

odpowiedz
Janusz z piwem - 20.12.2021 / 14:46, *.play-internet.pl

Nieironiecznie i bez złośliwości napiszę że przyda się Legii spadek. W 1 lidze fajne wyjazdy będziecie mieli, no i może dojdzie do kalkulacji priorytetów. Legia cudzoziemska w niczym nie sprzyja. Polskie kluby musiałyby mieć wyróżniającą się sieć skautingową by wyciągać perły z obcych krajów. To już lepiej stawiać na Polaków. Piłkarz zza granicy grający w polskiej lidze powinien się znacznie wyróżniać by podnosić poziom gry, ja tutaj tego nie widzę poza wyjątkami. Lepsza statystycznie Legia (prócz strzelonych bramek) kolejny raz dostaje od słabych oponentów ze słabej ligi. Jak to jest że takie Dinamo potrafi solidnie grać opierając się na piłkarzach z Chorwacji i kilku obcych z regionu.

odpowiedz
bronek49 - 20.12.2021 / 17:36, *.chello.pl

@Janusz z piwem: tylko że inne kluby potrafią kupić dobrych obcokrajowców tylko Legia kupuje szrot

odpowiedz
kLoss - 20.12.2021 / 14:04, *.160.190

Ja się nie wstydzę . Ja nawet już się nie wqrwiam. Czekam cierpliwie co luty przyniesie.

odpowiedz
stary kibic - 20.12.2021 / 13:33, *.chello.pl

Trzeba być optymistą! Każdy uczy się na błędach,to może prezes Mioduski też zrozumie,co jest złe!
Bo my,kibice wiemy - przynajmniej niektórzy.
Zbyt pochopne zmienianie trenerów.
Kupowanie szrotu last minute za dużą kasę.
Sprzedawanie sprawdzonych piłkarzy za stosunkowo niewielkie pieniądze - proszę nie mówić,że ceny dyktuje rynek! To tylko w Polsce sprzedaje się dobrego piłkarza za 1-2 mln euro! Choc już Lech /niestety,nie Legia/ zaczyna się cenic...
Na miejscu prezesa zastanowił bym się,czy nie warto zatrudnić właściwego dyrektora sportowego takiego menagera na wzór brytyjski?

odpowiedz
Drybcio - 20.12.2021 / 12:59, *.16.133

To wszystko jest jak zły sen. Dobrze, że już przerwa zimowa. Legia aby sie utrzymać musi zdobyć około 45 pkt., czyli zostało 30 pkt. do zdobycia w 16 meczach. To oznacza konieczność wygrania 10 spotkań, wtedy można 6 przegrać (teoretycznie). Teraz w 18 meczach wygrali 5 razy a runda jesienna była koszmarna. Realnie jest to w stanie Legia zrobić przy formie: dwa zwycięstwa i jedna porażka. Liczę na zmiany, wzmocnienia, bo bez tego nie da się zbudować zespołu walczącego. Bądźmy dobrej myśli.
Zawsze Legia!

odpowiedz
Cegiełka - 20.12.2021 / 12:48, *.t-mobile.pl

wszystkie kluby w Ekstraklasie poczuły krew że nadarzyła się historyczna szansa na spadek Legii z Ekstraklasy zawsze było tak że spinano się na nas, ale teraz to będzie jeszcze większa motywacja bo każde zwycięstwo nad nami przybliża nas do spadku. zapowiada się bardzo ciężka wiosna w której nie będzie dla nas litości. będą się chcieli odegrać za lata upokorzeń

odpowiedz
SzB - 20.12.2021 / 15:09, *.play-internet.pl

@Cegiełka:
W zasadzie nieuknione jest, że zrobi się spółdzielnia aby nam zafundować bilet do 1 ligi. Dlatego przed nami okres który ma kolosalne znaczenie w historii klubu. Albo zarząd zrozumie, że tu trzeba tak ułożyć drużynę aby w zasadzie wygrywać każdy mecz, bez grama kalkulacji, patrzenia na styl etc albo lecimy do 1 ligi prosto na ryj. Olać nawet ten Puchar i tak w tym momencie nie ma szans na zbudowanie kolektywu, który na jesień zagwarantuje grę w LE, a tylko potracimy siły. Tak jak to ktoś mądrze napisał wcześniej, my z obecnego gówna będziemy ze dwa sezony się odbudowywać, zakładając oczywiście przy tym logiczne, sensowne ruchy ze strony zarządu, a to wcale nie jest pewne...

odpowiedz
Darek - 20.12.2021 / 12:27, *.chello.pl

Koniec tej żenady.13 porażek w jednej rundzie.

odpowiedz
dino - 20.12.2021 / 12:50, *.vtelecom.pl

@Darek :
Obawiam się że to wcale nie koniec. Za tydzień chociaż nie przegramy

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 20.12.2021 / 12:27, *.16.53

@Wolfik:, @Lesny Dziadek:
Aczkolwiek nie wierze zeby w klubie doszlo do jakichkolwiek pozytywow tak dlugo jak Rozczochraniec jest u sterow, taktez byc moze jest (juz?) jakies malutkie swiatelko w tunelu?
Bo od czegos trzeba zaczac, prawda?

https://gol24.pl/dariusz-mioduski-ma-dosc-legie-warszawa-czeka-rewolucja/ar/c2-15961809

odpowiedz
Kiel - 20.12.2021 / 11:28, *.melita.com

Z tym Josue to jest strasznie dziwna sprawa. Gość miał chyba ze 30 kluczowych podań naliczone w rundzie. Gdyby w ataku grał Nikolić to byłby rekord wszechczasów w asystach. No ale to tak nie działa.

odpowiedz
Łuka(Sz) - 20.12.2021 / 16:38, *.t-mobile.pl

@Kiel: Dobrze mówisz żeby Josue miał z kim grać kombinacyjna piłkę to legia by była w innym miejscu w tabeli. A jakiś konkretny napastnik tak jak wspomniałeś o Nikoliciu miałby dobrze nabity licznik z bramkami.

odpowiedz
Kieł - 20.12.2021 / 11:22, *.melita.com

Legia upadła. Można się łudzić,że nie, że Vuko ogarnie ten syf. Ale po co? Upadek. Upadliśmy na mordę. Na gębę,na ryj.

odpowiedz
Arek - 20.12.2021 / 15:00, *.t-mobile.pl

@Kieł: Pinokio ogarnie? Hahaha

odpowiedz
Pino(L) - 20.12.2021 / 11:16, *.play-internet.pl

Wylewamy pełno szczyn. Jest w nas gorycz, smutek, wkurzenie. Teraz czas na przerwę. Niech odetchną piłkarze, niech odpoczną i zbierają siły. Zrozumcie że w tej sytuacji powinniśmy być razem z drużyną. Musimy jej pomóc. Wszyscy chcemy jej dobra. Musimy pokazać że jesteśmy i na dobre i na złe.

odpowiedz
ajajajaj - 20.12.2021 / 12:07, *.net.pl

@Pino(L): to pogońmy pseudokopaczy i tego co ich sprowadził , zacznijmy od 1 ligi najlepiej z nowym właścicielem ...

odpowiedz
Drzewo - 20.12.2021 / 10:57, *.chello.pl

I gdzie są ci zwolennicy spadających liści? Może trzeba co mecz robić akcję i to pomoże?

odpowiedz
Człowiek liść - 20.12.2021 / 13:32, *.t-mobile.pl

@Drzewo: niegłupi pomysł mordechaju...

odpowiedz
Janusz z piwem - 20.12.2021 / 14:39, *.play-internet.pl

@Drzewo: ostatnia prosta, potrzeba im drugiego liścia przypominającego, później trzeciego. Niech sobie stworzą paszporty na wpi**ol.

odpowiedz
KLanik - 20.12.2021 / 15:18, *.chello.pl

@Janusz z piwem: Popieram niech to będzie rondo, jak w przypadku szczypawy.

odpowiedz
eLka - 20.12.2021 / 10:49, *.mm.pl

Tak jak już przestrzegałem, ostatnie dwa wyniki Warty mogą wskazywać, że na spadek Legii jest już założona spółdzielnia.

odpowiedz
oLaf - 20.12.2021 / 13:51, *.vectranet.pl

@eLka: ja akurat w to nie wierzę. Nawet jakby tak było to Legia SAMA GRA SŁABO, więc jak się przegrywa SAMEMU 13 meczy to takie teorie spiskowe można włożyć .... między bajki.

odpowiedz
Gryzmont1916 - 20.12.2021 / 10:26, *.orange.pl

Krzysztof piatek z herty do wzięcia.


odpowiedz
Przemo - 20.12.2021 / 10:13, *.201.80

UPADEK!!!!!!!!

odpowiedz
Janusz z piwem - 20.12.2021 / 10:11, *.play-internet.pl

Odnalazłem algorytm sprzyjający Legii, po prostu trzeba po każdym spotkaniu zwalniać trenera i zatrudniać nowego. Może nie każdy mecz będzie wygrany ale w 3 kolejkach powinny być po 3 punkty śmiało, czyli tak jakby remis co mecz. To da utrzymanie.

odpowiedz
Sarcastico. - 20.12.2021 / 10:09, *.orange.pl

Gdy patrzę na Ikeę, to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera.

odpowiedz
pol - 20.12.2021 / 09:31, *.chello.pl

Parszywy PINOKIO wrócił na ławkę trnerską.
Nie zmieniło się nic.

odpowiedz
Adbi - 20.12.2021 / 13:28, *.play-internet.pl

@pol: nie cierpię Pinokio cieszyłem się odszedł ale jego akurat nie można teraz obwiniać

odpowiedz
Psycholog - 20.12.2021 / 09:31, *.vectranet.pl

Drużyny nie ma.Legii nie ma.Nikt z piłkarzy nie stanął z drużyny w obronie bitych piłkarzy!!!!Nie ma szacunku,nie ma solidarności w drużynie, nie ma już nawet kibiców.Zostają bandyci oraz Ci co jeszcze w coś wierzą.Chcecie wszyscy zmian....Zróbcie bojkot jak przy ITI.Wtedy coś się może zmieni.Pierwsza Liga też zrujnuje Mioduskiego finansowo.Poczekamy zobaczy.

odpowiedz
dino - 20.12.2021 / 11:15, *.vtelecom.pl

@Psycholog :
On już jest zrujnowany mamy 180 mln długu

odpowiedz
Strogow - 20.12.2021 / 09:02, *.chello.pl

Każdy Się Wstydzi powinno brzmieć dale ( każdy się wstydzi jak te ku..y wkłady do koszulek i zarząd widzi ) tyle w temacie szkoda dalej się rozpisywać na temat tych pajaców !!!

odpowiedz
cxzwsda - 20.12.2021 / 13:58, *.play-internet.pl

@Strogow: "ku..y" "pajace" a jak ogrywali Spartak i Leicester to chciałeś się zesrać. to są ci sami ludzie hipokryto.

odpowiedz
Strogow - 20.12.2021 / 22:04, *.chello.pl

@cxzwsda: Ale mi pojechałeś paziu prawda jest taka że raz czy dwa razy to i ślepemu się trafi !!!!

odpowiedz
Jedyna metoda, tych piłkarzy trzeba sie pozbyc - 20.12.2021 / 08:53, *.t-mobile.pl

Wymienić kadrę to jedyny ratunek na uzdrowienie druzyny

Złymi piłkarzami juz nic nie da sie osiągnąć
Należy juz sukcesywnie wymieniać ich na nowych piłkarzy

odpowiedz
Wolfik - 20.12.2021 / 10:15, *.mm.pl

@Jedyna metoda, tych piłkarzy trzeba sie pozbyc: Zgadzam się z zastrzeżeniem, że nie tyle nie da się nic osiągnąć, co nie da się utrzymać.

odpowiedz
L - 20.12.2021 / 08:41, *.axadirect.pl

Ktoś tu mądrze zwrócił uwagę na to jak wyglądają fizycznie piłkarze Radomiaka a jak nasi zawodnicy . to jest jakieś nieporozumienie x) przecież to wyglądało jakby ojcowie grali z synami ;) skoro nie potrafią grać techniczne , to czas przyłożyć się na siłowni i bieżni :)
A kumaci niech w końcu skumają , że akcjami wszyscy na mecz robią Miodkowi przysługę ;)

odpowiedz
BouLi - 20.12.2021 / 11:00, *.inetia.pl

@L : w Dubaju złapią kondycję i siłę.......

odpowiedz
Olomanolo - 20.12.2021 / 08:33, *.207.247

Miodek kiedy wywalisz szkodnika Radzia pseudo dyrektora sportowego który nie ma zielonego pojęcia o piłce -- a i kiedy sam się zwolnisz ?

odpowiedz
wo(L)a - 20.12.2021 / 08:10, *.net.pl

jestem kibicem Legii od ponad 45 lat, ale takiego badziewia jeszcze nigdy nie było.
Jak powiedział klasyk w Va Bank "...... idźmy już. Z tego już nic nie będzie."
Mam wrażenie, że źle się zaczęło dziać również z chwilą jak Boruc wrócił do Legii.
Na pewno w tym wszystkim jest drugie dno..

odpowiedz
Jano - 20.12.2021 / 08:51, *.orange.pl

@wo(L)a: Drugie dno jest takie że w Legii gra teraz banda, zbieranina piłkarzy którzy tylko patrzą jak z tego klubu wyp... w świat, a tacy zrobią wszystko żeby tak się stało , nie tym sposobem to innym.
Boruca bym nie winił, bo z kim on ma grać w tej Legii? z ludźmi którzy co 10 mecz potrafią "coś" zagrać, sam byś się wkur..... gdybyś musiał pracować z takimi miernotami, podejrzewam że nie marzył o zakończeniu kariery w Legii spadkiem!

odpowiedz
Wolfik - 20.12.2021 / 10:11, *.mm.pl

@wo(L)a: NIe doszukiwałbym się drugiego dna. Wystarczy jedno. Jeśli słaby personalnie zespół gra w dodatku bez obrony, to jak to ma się skończyć? Tak jak pokazuje tabela.

odpowiedz
Urs 72 - 20.12.2021 / 08:09, *.chello.pl

Dzięki Vuko ...... Musiałeś się ostro wkur.......ic

odpowiedz
vuko = Pinokio - 20.12.2021 / 10:52, *.t-mobile.pl

@Urs 72: Bierze kasę i ma wyj..e.

odpowiedz
Grzegorz Żentyca-Grzegorzewski - 20.12.2021 / 07:59, *.jmdi.pl

Nic się nie stało, koledzy nic się nie stało! Teraz mamy smuteczek, ale jak przyjemnie będzie gdy przyjdzie ekipa która ten wykolejony pociąg znowu postawi na torach. Głowy do góry, wypatrywać pierwszej gwiazdki...

odpowiedz
Wywalić GRUbego - 20.12.2021 / 07:27, *.datapacket.com

Boruc najwięcej mąci taki to Legionista z niego

odpowiedz
pol - 20.12.2021 / 09:33, *.chello.pl

@Wywalić GRUbego: piszesz z psychiatryka?

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 20.12.2021 / 06:33, *.16.52

Az dziwne ze jeszcze kilka dni temu byly takie ochy i achy, ze "jest Vuko, jedziemy z k...i!", nareszcie trener, po co go bylo zwalniac, bedzie styl, beda zwyciestwa, bo przeciez wszystko bylo takie rozowe i kolorowe w poprzednich jego kadencjach.

A tu kolejne zdziwko...

Ja mowilem, i powtarzam, Vuko to moze i bardzo fajny facet (nie wiem, nie znam) ale jest to totalna miernota trenerska. Nie ma co sie nad nim pastwic, on po prostu jest zwyklym WF-ista. Wszedl gasic pozar? Pewnie nie mial innego wyboru, ale sie poparzy...

I jeszcze ta cala jego gadka, ze do momentu strzelenia bramki przez Radomiaka, to my bylismy lepsi. To juz nawet nie jest zalosne. To jest po prostu beznadziejne. Balwanski sposob na zaklamywanie rzeczywistosci i proba na alibi ratowania swojej dööpy.

No, a teraz do arabow, na plaze, gejskie gierki, siatkonoge i oczywiscie frekwentne odwiedzini tamtejszych galerii handlowych. Miodek! Co? Brawo TY!

odpowiedz
Wolfik - 20.12.2021 / 10:10, *.mm.pl

@Krzeszczu 2.0: Żaden Vuković, Papszun czy nawet Czerczesow nie uratuje druzyny przed spadkiem w tym zestawieniu personalnym. Zespół został "wykastrowany" przed sezonem a gwoździem programu była sprzedaż Juranovicia w przerwie meczu ze Slavią.

Sprowadzeni zawodnicy okazali się ratlerkami. Nie są zdolni do walki o utrzymanie.

odpowiedz
oLaf - 20.12.2021 / 13:56, *.vectranet.pl

@Krzeszczu 2.0: Vuko bym się nie czepiał teraz - facet przyszedł gasić pożar i w dwóch meczach zdobył 3 pkt. - to jest świetny wynik jak na Legię. : ( Przynajmniej zna Legię - inaczej Miodousty by zatrudnił kolejnego uczącego się trenera z 3-ciej ligi...

Problemem jest powielenie błędów Lecha sprzed roku + oddanie zbyt wielu niezłych piłkarzy + Michniewicz (taktyka w lidze - masakra - jak widzi, że nasi są zajechani i przegrywają, to trzeba z 13 potencjalnych porażek wyciągnąć chociaż 7 remisów).

odpowiedz
Winyl - 20.12.2021 / 06:03, *.mm.pl

Każdy się wstydzi... oprócz piłkarzy. Mam wrażenie że część ma na to wszystko wy******. Ten dobór pseudopiłkarzy w końcu musiał dać taki efekt. I tak długo się udawało i mieliśmy przy tym dużo szczęścia, ale i to w końcu się skończyło.

odpowiedz
Kibolek - 20.12.2021 / 04:36, *.it-home.pl

Każdy się wstydzi . Niech mioduski pajac się wstydzi jak każdy jego najemników widzi . MIODUSKI WON Z LEGII

odpowiedz
Micha(L) - 20.12.2021 / 02:19, *.chello.pl

autor artykułu - WON z Legii!!!! Legii się Nikt nie wszydzi!

odpowiedz
Japa - 20.12.2021 / 09:26, *.chello.pl

@Micha(L): lamusie przewiń to ze zrozumieniem

odpowiedz
Micha(L) - 22.12.2021 / 00:09, *.chello.pl

@Japa: sam jesteś lamus nethools-ie. Ja się Legii nie wstydzę, ty może tak i się "sadzisz" jak ziemniak z pola

odpowiedz
Wieża Babel niestey - 20.12.2021 / 01:50, *.play-internet.pl

Z budowaniem potęgi Legii za rządów prezesa Dariusza, jest jak z budowaniem wieży babel. Budowali budowali, a potem zaczęli mówić innymi językami i wiadomo jak się skończyło. To taka metafora do obecnych piłkarzy ( budowniczych wielkości Legii). Jeszcze tylko eskimosa brak i indianina. W Radomiaku 1 sklad jest polsko - portugalski. I jakos jak widac to działa, dogadują się, grają i są wyniki. A u nas ,,wieża babel" i widać te wyniki gołym okiem.
Smutne to i my kibice musimy na to patrzeć
Mam nadzieję że jednak się utrzymamy.

Pozdrawiam Prawdziwych Kibiców Legii

odpowiedz
Arturo - 20.12.2021 / 01:20, *.play-internet.pl

Z całym szacunkiem Boruc out może jako trener jako piłkarz niech nie kompromituje Legii, on jest frustratem nic nie wnosi do drużyny mam wrażenie jakby on nawet destabilizował team spirit, dziwne że mielismy w pewnym momencie 78 % posiada piłki w ogóle brak strzałów na bramkę, jeszcze jedno czy ktoś w tej drużynie umie kiwnąć porządnie przynajmniej jednego zawodnika, bo w końcówce w Radomiaku obrońca porobił trzech naszych, dramat panowie dramat, wkur...a mnie tylko ta bezczynność zarządu niech szukają jakiś wolnych zawodników którzy mają jakość są wstanie dać iskrę do zespołu!

odpowiedz
Sarcastico. - 20.12.2021 / 10:11, *.orange.pl

@Arturo: Ale czego Ty oczekujesz od tych mapetów? Przecież to oni nasprowadzali tu tego łajna tyle. I oni mają wg. Ciebie mają naprawić nasz klub?

odpowiedz
Wolfik - 20.12.2021 / 10:13, *.mm.pl

@Arturo: Z całym szacunkiem ale wolni zawodnicy z "jakością" jakoś nie idą w parze....

odpowiedz
krasnal - 19.12.2021 / 23:39, *.orange.pl

A nie wydaje się wam że pierwsza bramka nie powinna być uznana. Piłka odbiła się od ręki i wpadła do bramki, powinien być karny a karny to nie bramka.

odpowiedz
AAA - 20.12.2021 / 00:33, *.chello.pl

@krasnal:

odpowiedz
wukashi - 20.12.2021 / 08:11, *.197.174

@krasnal: Nie

odpowiedz
Miasto Rafałka - 19.12.2021 / 23:30, *.play-internet.pl

Mordy, głowy do góry,jednak będą puchary w przyszłym roku przy Ł3 i to nie za sprawą wizjonera Mioduskiego.Przecież Radomiak nie dostanie zgody aby grać na obecnym stadionie a nasz klasy światowej spełnia te wymogi.Kurła 1,2,3!

odpowiedz
Micha(L) - 20.12.2021 / 00:22, *.chello.pl

@Miasto Rafałka: słabe to było, słabe

odpowiedz
Lzs - 19.12.2021 / 23:25, *.t-mobile.pl

Legia jak nie jest pierwszą na jesieni to na Wiosnę jest Mistrzem. Co zrobić nie udały się letnie zakupy. Zimowych nie będzie bo nie ma kasy na transfery a kto tu teraz przyjdzie z dobrych zawodników do tej padaczki.

odpowiedz
Beton - 19.12.2021 / 23:12, *.chello.pl

Dla mnie największym błędem było pozostawienie Boruca na kolejny sezon. Zamiast dawać przykład jako kapitan, to zaczął się żreć z klubem o pieniądze za awans do LE i opuścił kolegów na 2 miesiące. Taki "dobry" przykład dał innym. Jak zaczęło być źle, to nawet się nie pojawił na stadionie. To czego sie spodziewać po tych najemnikach? Pojechał tylko do Szczecina, co miało pewno być jakimś gestem wobec klubu. To nawet Gwilia pojawiał się na meczach a przecież już tu nie gra. A wielki Legionista zespół olał. Miałem dla niego dużo szacunku, ale zmuszony jestem zmienić zdanie. Duży zawód. Niech już jedzie do swojej wyśnionej californii.

odpowiedz
Ben - 20.12.2021 / 00:16, *.inetia.pl

@Beton: tak to niestety wygląda. Nasi młodzi bramkarze gorsi by nie byli!

odpowiedz
Olo - 20.12.2021 / 01:28, *.chello.pl

@Beton: Boruc jest strasznym bucem, nie nadaje się na kapitana.

odpowiedz
Ja - 20.12.2021 / 02:20, *.play-internet.pl

@Beton: Tak, tak, to Boruca wina, że rezerwowym bramkarzem jest nieopierzony młokos, którego nikt nie nauczył gry na przedpolu. To Boruca wina, że w obronie gra: imprezowicz, dwóch babolarzy, którym dobre mecze zdarzają się raz na pięć spotkań, chuchro które nie łapało się do podstawy Wisły Kraków i Nawrocki, który mimo że talent ma to sam tego nie pociągnie. To Boruca wina, że lewe wahadło nie działa. To Boruca wina, że gdy mówimy w Legii słowa "środek pola", to na myśl przychodzą nam określenia, takie jak drewno, apatia i hamulcowi. To Boruca wina, że na kierownicy w Legii gra arogancki, wymachujący rękami, niezrównoważony psychicznie gość, który pomylił piłkarskie epoki. To Boruca wina, że w Legii nie ma lewego skrzydła, a na prawym biega taki, co potrafi tylko biegać i nic więcej. To Boruca wina, że w ataku najlepiej wygląda świeżo wyciągnięty z rezerw Włodarczyk, bo suto opłacany "kot, który miał zjadać ligę" ma w nosie wszystko, poza europejskimi pucharami, a król strzelców potrafi strzelić tylko po skutecznych wrzutkach, których nie ma. To jego wina, że nie ma kim grać, bo zespół jest zdziesiątkowany kontuzjami z powodu nieprzygotowania do sezonu. To jego wina, że w klubie panuje jeden, wielki chaos organizacyjny, który leczy się zmianą trenera co kilka miesięcy. J E G O W I N A. Czego nie rozumiecie?

A z tym symulowaniem kontuzji nie masz dowodów. A nawet jakby tak zrobił, to bardzo dobrze, bo skoro się na coś z Pudlem umówił, to należało mu się jak psu buda. Koniec tematu.

odpowiedz
Jano - 20.12.2021 / 08:46, *.orange.pl

@Ja: I tą Twoją wypowiedź jako list otwarty do "prezesa" Dariusza M wysłałbym w imieniu wszystkich kibiców, podpisałbym się pod tym rękami i nogami a nawet PESEL bym wpisał (czego normalnie nigdy nie robię)

odpowiedz
Beton - 20.12.2021 / 09:06, *.tktelekom.pl

@Ja: nic więcej mu się nie należało niż to co dostał. Te przykłady to nie jego wina, ale jego wina, że dalej broni choć nie powinien. I też bierze za to kupę kasy. Za darmo w L nie siedzi i kto by mu tyle zapłacił ? Za ten wór sadła co nosi ?

odpowiedz
Ja - 20.12.2021 / 12:51, *.vectranet.pl

@Beton: 1) Mrugnij dwa razy, jeśli jesteś pracownikiem klubu, a jeśli nie jesteś, to znaczy że nie masz pojęcia, czy mu się należało, czy nie, bo nie masz dostępu do jego kontraktu i nie wiesz, na co się z Pudlem umówił.
2) Bierze kasę, bo tak było umówione. Mimo niewątpliwej nadwagi, niemal w każdym meczu pokazuje się z dobrej strony, wybronił nam awans do LE, w lidze każde 0-1 bez niego kończyłoby się o wiele gorzej. Jeden, czy dwa błędy z Radomiakiem tego nie zmieniają.

Mnie zawsze zastanawia, dlaczego w kryzysowych momentach, wszyscy jadą najbardziej po osobach, które mają eLkę w sercu, a nie po parodystach, pokroju Ikei, Rołsów i innych Czelak. Analogicznie było z Kuchym, który miał na tym forum dużo więcej negatywnych opinii, niż np. taki Chris Philipps, a teraz jest wielki płacz, że w Legii prawdziwych Legionistów już nie ma. Jeszcze wszyscy za królem Arturem zapłaczą, gdy skończy karierę.

odpowiedz
Roma - 20.12.2021 / 13:27, *.plus.pl

@Ja: ostatnia część Twojej wypowiedzi powinna być wytłuszczona, na czerwono i podkreślona grubą linią.

odpowiedz
Beton - 20.12.2021 / 14:30, *.tktelekom.pl

@Ja: Nie, nie jestem pracownikiem klubu, ale kibicuje L na tyle długo, że już niejednego "prawdziwego" legionistę widziałem. Powiem szczerze, że nie żal mi będzie ani jednego grajka jeżeli go sprzedadzą. Ani jednego.
Artur Boruc dał zły przykład. Kapitan tak po prostu nie postępuje. Czego wymagać wtedy od tych przysłowiowych Phillipsów ? Jeżeli masz inne zdanie to trudno, na tym polega wymiana poglądów.
I tyle z mojej strony.

odpowiedz
Ja - 20.12.2021 / 16:12, *.vectranet.pl

@Beton: nawet zakładając, że faktycznie symulował kontuzję, to przykro mi, ale zły przykład daje najwyżej Pudel, przez niewywiązanie się z zobowiązań, a nie Artek, który mimo że jest w przeddzień emerytury to nie przyszedł tu grać za frytki. Miałby odpuścić należności bo jest ikoną klubu i kapitanem? Właśnie dlatego nie powinien odpuszczać, i być może uchronił od podobnego losu innych grajków, którzy kiedyś do Legii przyjdą. To jest inna sytuacja niż widmo bankructwa, bo Pudel z czego płacić ma, czego dowodzi ciągle powiększanie zarządu i zatrudnianie armii dyrektorów od ch wie czego. Pozdrawiam.

odpowiedz
Beton - 21.12.2021 / 11:08, *.tktelekom.pl

@Ja: Coś niekonsekwentny jesteś. Znasz kontrakt Boruca, że zakładasz, że został wykiwany ? Nie znasz, chyba, że jesteś pracownikiem klubu, to wtedy mrugnij dwa razy.

odpowiedz
Zompson - 19.12.2021 / 23:10, *.orange.pl

Szkoda, że runda już się kończy.

odpowiedz
artic - 19.12.2021 / 22:53, *.55.149

Byla kiedys akcja lisc ostatnio akcja autokar teraz czas na akcje TACZKA duzych nie potrza loczek i kucharski spasieni nie są :)

odpowiedz
Gino - 19.12.2021 / 22:40, *.telus.net

Pamiętam sezony, w których za bęcki trzema bramkami i więcej odejmowało się jeden punkt w tabeli.

odpowiedz
RMFC - 19.12.2021 / 22:33, *.orange.pl

Z tymi za przeproszeniem baranami sam Guardiola nic by nie wygrał!!! Przecież to są wieszaki na których są koszulki Legii!!!! Pajace bez ambicji i woli walki. Najważniejsze że co miesiąc wpada kasa a miejsce w lidze nieważne

odpowiedz
Wolfik - 19.12.2021 / 22:42, *.mm.pl

@RMFC: Mylisz się Kolego. Oni są zwyczajnie słabi.

odpowiedz
JACUNHO - 19.12.2021 / 23:53, *.kampinostelco.pl

@Wolfik:
Widzieliście jak ok.60min wracali za stracona piłką??!! Trzy razy cofałem tą sytuację, bo nie mogłem w to uwierzyć. Biegli jakby im ktoś z tylu opony od traktora poprzypinał. Niewiarygodne co się z tą drużyną stało.
Na pewno tak są przygotowani do sezonu,ale pamiętacie jak Czechu grzmiał że w czasie zgrupowania miał tylko 14 - stu zawodników ,w tym połowa to młodziany. Mamy teraz tego skutki. Niestety.!!!!

odpowiedz
Gruby Gekon - 19.12.2021 / 22:32, *.centertel.pl

Kur.a!!!!!!!!!!!!!!!
KUR A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!
To jest ku#wa walka o utrzynanie????????????
Walka??????????

Koniec cytatu.

Będę kibicem Legii nawet w IV lidze. Jak bedzie trzeba to zrzuce 30 kilogramów i będę kopał dla niej w B klasie Panienkom trzeba podziękować Dyrektorowi sportowemu wręczyć pamiątkową szarfę bo okazał się być jeszcze lepszym specjalistą od Trzeciaka...

odpowiedz
Miki - 19.12.2021 / 22:31, *..

W „mazowieckich” mistrzostwach w gronie Legia-WisłaP-Radomiak warszawska drużyna zakończyła już swój udział z bilansem 3 pkt – przegrywając oba mecze z Radomiakiem a z Płockiem przegrywając w grudniu ale notując cenne honorowe zwycięstwo w lipcu.

Radomiak i WisłaP mają po 6 punktów (Wisła wygrała ich bezpośredni mecz ale zgubiła punkty z outsiderem), zdecyduje spotkanie na wiosnę.

odpowiedz
Mączyński - 19.12.2021 / 22:28, *.plus.pl

To co Artur Boruc odwalił rzucając piłką w Wieteske, to chamstwo i brak szacunku. W jednej z kolejnych akcji to Wieteska powinien cisnąć w Boruca, gdy po nieudanej interwencji bramkarza na linii pola karnego wybijał piłkę niemal z linii bramkowej. Ale w Mateuszu jest więcej klasy.
Ta sytuacja świadczy o tym co się dzieje w zespole i jak chłopaki siebie traktują. Mateusz Wieteska to wg mnie najlepszy gracz jesieni w Legii. Najmniej zarzutów jest do chłopaka, choć wiem że wielu z Was mówi że jest cienki. Okiem fachowca nie jest cienki, gra lepiej niż Nawrocki z Hołownią razem wzięci, o Jędzy to nie wspomnę. Nie raz d... ratował Legii swoimi ofiarnymi interwencjami. Więc szacunku Artur więcej do kolegi, tym bardziej że przy pierwszym golu sam nie byłeś bez winy.

PS. A teraz co? Cała banda nieudaczników na wakacyjki do Dubaju? Nagroda za 17 miejsce? Ja bym nieudaczników po Puszczy Kampinowskiej ganiał, żeby ćwiczyli kondycję, tym bardziej że sezon zaczyna się w lutym w zimnie i śniegu, a nie w grubo dodatnich temperaturach. Vuko, przemyśl temat!

odpowiedz
Vuko dostał 3 świąteczne bombki od Banasika - 19.12.2021 / 23:16, *.t-mobile.pl

@Mączyński: Dokładnie. Artek przeholował rzucając piłką w Wieteskę. Ale to dowód na to, że nie ma drużyny. Jest zbieranina, a nie drużyna i szkoda, że Artek przy tym wszystkim rozmienia się na drobne.

odpowiedz
tonton - 20.12.2021 / 08:16, *.207.22

@Mączyński: Wybacz, ale jesteś ślepy. Wietes w każdym meczu ma babola - obejrzyj wczorajszy mecz jeszcze raz i zobacz, że to on bezsensownie faulował w środku pola Angielskiego, od czego zaczęła się cała akcja z rożnym i bramką.
Problem z Wieteską jest taki, że on ma IQ 60

odpowiedz
123 - 19.12.2021 / 22:27, *.t-mobile.pl

No qurwa pierwszy raz od 30 lat na Ł3 nie wytrzymałem do końca meczu.

odpowiedz
marcin b - 19.12.2021 / 22:27, *.play-internet.pl

trzeba jeszcze kupic: Mongoła, Nepalczyka i Eskimosa - bedzie kompletny "dream team". Jaki trener? - bez znaczenia i tak nikt nie bedzie rozumiał co trener mówi

odpowiedz
Sputnik 44 - 20.12.2021 / 00:23, *.vectranet.pl

@marcin b: zapomniałeś jeszcze o Bangladeszu, Pakistanie i Korei Północnej - tam to dopiero są talenty!!!

odpowiedz
Kibic - 19.12.2021 / 22:21, *.net.pl

Nic się nie stało piłkarze nic się nie stało, nic się nie stało, mioduski nic się nie stało.
Popatrzmy optymistycznie jesteśmy na drugim miejscu......od końca, nie przegraliśmy wszystkich meczów a kilka udało się wygrać, nie jest źle, może się uda i nie zajmiemy od końca miejsca na podium.....czyli może nie spadniemy.

odpowiedz
bolo - 19.12.2021 / 22:19, *.inetia.pl

Po meczu z Zagłębiem pisałem że ten prawie-trener może trenować Eskimosów.Ta ciągła gadka o mentalu to próba ukrycia skąpego warsztatu(jeśli takowy ,w jego przypadku,istnieje).Legia, z klubu piłkarskiego,stała się pralnią kasy korporacji.(patrz kto doradza).Jeśli nie przyjdziecie na stadion to żadne zmartwienie,większa strata to więcej kasy do wyprania.Stąd ta ciągła praca nad tym aby Was zniechęcić do przychodzenia na stadion. Życzę zdrowia.

odpowiedz
NaSpokojnie - 19.12.2021 / 22:17, *.t-mobile.pl

Zastanawiam się czy Papszun latem będzie chciał się pakować w taką sytuację....
Na jego miejscu bym się bał, drużynę musi zbudować od początku a nie wiadomo czy po kilku miesiącach nie wyleci za brak wyników...

odpowiedz
Tomek - 20.12.2021 / 07:40, *.113.189

@NaSpokojnie: Przecież Papszun nie przyjdzie aby trenować drużynę w I lidze. Niestety ale Legia spadnie i oby to zmusiło Mioduskiego do odejścia.

odpowiedz
LisekChytrusek - 19.12.2021 / 22:14, *.t-mobile.pl

A weźcie Wy wszyscy przestańcie!!! Czy wy naprawdę tego nie widzicie że prezes ma na to wszystko dobry plan on widzi szerzej doskonale wie co robi! Ma przy sobie sztab bardzo kompetentnych ludzi którzy znają się na robocie jak mało kto jeszcze będziecie chodzić po Warszawie i nosić Dareczka na rączkach ja wam to mówię... Jeszcze raz ,prezes wie co robi dajcie mu czas tak samo piłkarza za jakiś czas się rozkręca jak nie po Dubaju to ja już nie wiem :)

odpowiedz
Hey Legia - 19.12.2021 / 22:14, *.79.142

Jest jeden dobry trener zadaniowiec : WDOWCZYK on by ich wziął na mordy i utrzymał . Ewentualnie kogoś starej daty jak Lenczyk albo Engel . Tutaj nie ma czasu na majstrowanie .

odpowiedz
Tbox - 19.12.2021 / 22:12, *.centertel.pl

Koledzy z redakcji zmieńcie tytuł. Ja się nie wstydzę Legii, zawsze głowa wysoko. Wstydzę się sposobu zarządzania i osób decyzyjnych.

odpowiedz
kukurukuku - 19.12.2021 / 22:11, *.datapacket.com

Dlatego trzeba czym prędzej udać się do Dubaju i w sielankowej atmosferze na plaży odreagować te niepowodzenia.

odpowiedz
Łuka(Sz) - 19.12.2021 / 22:10, *.chello.pl

Żeby nie Boruc to wymiar spotkania byłby większy dla Radomiaka. Problem Legii!? Brak grajków choćby na Ekstraklasę w obecnej sytuacji.

odpowiedz
Arek - 19.12.2021 / 22:07, *.tpnet.pl

No niestety. Wstyd jak ch...j. Ale w sumie, można było się spodziewać. Choć aż takiej porażki się nie spodziewałem. A miałem też nadzieję na remis. Całe szczęście, koniec tej rundy, bo już patrzeć na to nie szło.

No cóż, trzeba liczyć, że, wiosna będzie nasza.

odpowiedz
CWKS KING - 19.12.2021 / 22:06, *.79.174

Vuko out . Parodysta nie trener

odpowiedz
Daro - 19.12.2021 / 22:05, *.t-mobile.pl

ligę trzeba już odpusić. Wprowadzić młodzież i za dwa lata wrócić do Ekstraklasy. Vuko odpali na wiosnę, za rok.

odpowiedz
januszek - 19.12.2021 / 22:02, *.chello.pl

ratujmy co sie da... ktos niech powie ze lubinem nie bylo ustawki ;)

odpowiedz
kalosz - 19.12.2021 / 22:00, *.mm.pl

gdzie sa wywiady z konferencji pomeczowej ?ja sie pytam( te po porazkach,bo tylko po wygranych byly) ostatnich bezposredno po meczach... i dlaczego do wywiadów po meczu na boisku (ani trener,ani kapitan) tylko mlodych wysyłają...??? pełny profesjonalizm niema co...

odpowiedz
(L)eo - 19.12.2021 / 22:21, *.t-mobile.pl

@kalosz: Vuko robił wywiad w lidze + ekstra.

odpowiedz
PNS - 19.12.2021 / 21:53, *.centertel.pl

ALE JAK MOZNA SPUSCIC LEGIE NA SAMO DNO NIECH MI KTOS TO WYTLUMACZY?????

odpowiedz
ZenekL3 - 19.12.2021 / 22:10, *.chello.pl

@PNS: Dzwoń do Kucharskiego i Zachorskiego a potem z ich podpowiedzi sformułuj wniosek, wtedy wszystko ci się rozjaśni.

odpowiedz
zzz - 19.12.2021 / 21:46, *.chello.pl

Uwaga, mam rozwiązanie obecnego kryzysu. Pierwszy mecz po powrocie Vuko był wygrany. Legia płaci równocześnie trzem trenerom. No to co mecz zmieniać trenera na jednego z tej trójki i co mecz będzie efekt nowej miotły. Mioduski to wizjoner, jakby płacił tylko dwóm trenerom to mogłoby być za mało, a tu w samraz do dobrej rotacji,

odpowiedz
Oceniacz - 19.12.2021 / 21:43, *.play-internet.pl

Ja chciałbym poświęcić dwa słowa Kastratiemu. Jedyny walor jaki posiada ten piłkarz to szybkość, natomiast mam wrażenie że umie w pełni z niej skorzystać tylko na zmęczonym rywalu i jedyny sens gry tym piłkarzem to tak jak Michniewicz w Moskwie czy z Leicester w Warszawie, ostatnie 15-20 min i wtedy granie mu prostopadłej na kontrę i jest w stanie zrobić coś poźytecznego, granie nim od początku w pierwszym składzie jest bez sensu, w dodatku gdy gramy atak pozycyjny w którym nie ma z niego żadnego pożytku... Kastrati tylko na grę z kontry na końcówkę meczu.

odpowiedz
Atmosferić - 19.12.2021 / 22:22, *.orange.pl

@Oceniacz: no dzis wykastrowany przegral sprint w prostej linii z niejakim rossim z radomiaka - takze opowiesci dziwnej tresci darusia m były daleko przesadzone.

odpowiedz
Miki - 19.12.2021 / 22:34, *..

@Oceniacz: Jest tu pewna trudność: żeby grać z kontry, najczęściej trzeba wygrywać.

Tj. przynajmniej dotychczas tak było, na wiosnę być może większość klubów będzie już musiała grać z Legią na wygraną i Kastrati się przyda. Tak że – doceńcie geniusz dyrektora sportowego, który tę sytuację przewidział już latem…

odpowiedz
Wielka Wisła - 19.12.2021 / 21:42, *.wanadoo.fr

Pytanie do redakcji... Czy przez ponad 90 lat rozgrywek ekstraklasy miscz Polski spadał do 2 ligi...?

odpowiedz
SzopeN - 19.12.2021 / 22:01, *.vectranet.pl

@Wielka Wisła: Sportowo Polonia Bytom, za korupcję Zagłębie Lubin.

odpowiedz
Kiku78 - 19.12.2021 / 22:07, *.195-33-dolnet.pl

@Wielka Wisła: ŁKS i Polonia Bytom

odpowiedz
SzopeN - 19.12.2021 / 22:23, *.vectranet.pl

@Kiku78: ŁKS nie spadł sezon po zdobyciu Mistrzostwa.

odpowiedz
lol - 19.12.2021 / 21:39, *..

sprzedac to vvszystko na bazarze razem z trenerem i zaczac od novva

odpowiedz
vuko = Pinokio - 19.12.2021 / 21:36, *.t-mobile.pl

Trenerzy na na lata

odpowiedz
Dedi - 19.12.2021 / 21:35, *.plus.pl

Jeśli gra się po przerwie nie zmieni to spadniemy jak Schalke proste.

odpowiedz
Yeti - 19.12.2021 / 21:32, *.vectranet.pl

Mioduski wyp...!!!

odpowiedz
smok - 19.12.2021 / 21:24, *.vectranet.pl

tytuł przesadzony - Pudel się nie wstydzi

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 19.12.2021 / 21:21, *.btcentralplus.com

Papszun, nie badz glupi. Dopoki Mioduski w Legii to bedzie coraz gorzej.

odpowiedz
Afro - 19.12.2021 / 21:19, *.chello.pl

Na żywo było widać ogromną różnicę w wyglądzie fizycznym piłkarzy Radomiaka i naszych "piłkarzy". Widać było, że Radomiaczki to sportowcy - nie dość, że bozia wzrostu nie pożałowała to na siłowni się nie opieprzają. Podejrzewam, że takiego Josue spotkać na ulicy to nie odróżnisz od studenta z wymiany z erasmusa już nie wspominając o takim Martinsie czy Luquiniasie. Jakby się jeszcze bronili talentem...

odpowiedz
Olomanolo - 19.12.2021 / 21:14, *.207.247

Papszun nie przyjdzie do Legii dlaczego ?? Bo w Częstochowie ma własne zdanie co do transferów a tutaj będzie miodek z radziem podrzucać jemu swoje wynalazki tyle w tym temacie

odpowiedz
Kieł - 19.12.2021 / 21:10, *.135.39

A w tym Dubaju to nasze dziewczyny zrobią furorę. Kasę się jeszcze na tym zarobi. Mam nadzieje, że Artur nie poleci. To jest już ostatni Legionista na świecie. A zamiast tego ogranego snu o Warszawie to raz trzeba chociaż Mietka Fogga zaśpiewać.

odpowiedz
Spokojny - 19.12.2021 / 21:55, *.jmdi.pl

@Kieł: akurat Artur, jest sliski. Kibicom nadaje na pilkarzy, pilkarzom na zarzad a zarzadowi ze tylko on sie stara naprawic sytuacje. Krowa ktora muczy malo mleka daje, ten co oglasza ze jest Legionista to ten co najbardzej Legie doi. Smutna prawda

odpowiedz
Atmosferić - 19.12.2021 / 21:09, *.orange.pl

vukovic nam przypomnial dlaczego sie nie nadaje, Mecz z zaglebimem to była iskra nie płomień. /dramatyczne transfery sa przyczyna tej katastrofy - takze ci trenerzy - tu nic nie dziala jak nalezy.

odpowiedz
Dedi - 19.12.2021 / 21:33, *.plus.pl

@Atmosferić: Mecz z Zagłębiem wuefisty Żurawia był tylko tym iż te Zagłębie to poziom niż niż Świt Skolwin z którym Legia wygrała w pucharze Polski. Na tle tego Zagłębia to Lopes wyglądał jak Ronaldinho.
Dziś już normalnie pokazał że jest słaby

odpowiedz
Kruszankin - 19.12.2021 / 21:08, *.t-mobile.pl

Pekhart na trybunach uśmiech od ucha do ucha...ech, szkoda słów...

odpowiedz
Kieł - 19.12.2021 / 21:06, *.135.39

Człowiek tak się znieczulał że zapomniał postawić na gości. Ale jest słońce, jest Malta i trzeba mieć wszystko w dupie. Tylko szkoda,że Stanisław odjeżdża na Wegry.

odpowiedz
Hiszpan - 19.12.2021 / 21:03, *.telnaptelecom.pl

Wolno, schematycznie, w poprzek , do boku i wrzutka. Rzygać się chce jak się to ogląda. Wszyscy uczestnicy dzisiejszego meczu do wyeb...

odpowiedz
mietowy - 19.12.2021 / 21:02, *.aster.pl

tak sobie mysle ze te groje nie mysleli o sobie o swojej grze tylko ogladali sie na innych grojkow i mamy taki stan rzeczy jaki mamy z radomiakiem w radomiu sie zaczelo a w warszawie sie skonczylo michniewicz mistrz gry defensywnej a zawodnicy to trzeci sort kupieni z kontuzjami i przereklamowani takie jablko psujace sie od srodka , ze tego nikt nie sprawidzil i nie dostrzegl tak mozna dywagowac w nieskonczonosc tu jednak byly apetyty na kaske w europie a w lidze sonbie poradzimy jakos no i mamy te pazernosc ani ligi ani europy

odpowiedz
Czesiu M. - 19.12.2021 / 20:58, *.centertel.pl

Na moje trenerskie oko to Legia od momentu wyjścia na boisko do pierwszego gwizdka sędziego dobrze się prezentowała.

odpowiedz
St.anger - 19.12.2021 / 20:57, *.tpnet.pl

"ryba psuje się od głowy"

odpowiedz
gazza - 19.12.2021 / 20:56, *.inetia.pl

Vuko nie widzi co wyprawia na boisku Josue i jak osłabia zespół ?
Pół składu do wywalenie - To piłkarski szrot !

odpowiedz
Tyson - 19.12.2021 / 21:49, *.chello.pl

@gazza: taka prawda.

odpowiedz
lol - 19.12.2021 / 22:10, *..

@gazza: pol skladu to za malo moim zdaniem

odpowiedz
Caa - 19.12.2021 / 20:53, *.plus.pl

Drużyna kompletna - jak to był łaskaw stwierdzić kilka miesięcy temu prezes 100-lecia

odpowiedz
Salazar - 19.12.2021 / 22:09, *.play-internet.pl

@Caa: Taaa dokładnie ... Kompletne DNO

odpowiedz
Miasto Rafałka - 19.12.2021 / 20:51, *.play-internet.pl

Papszun będzie chciał przejąć pierwszoligowca,czy ma dżentelmeńską umowę z Mioduskim,że w przypadku spadku temat nieaktualny?
Ps.Najszybszy piłkarz Europy zszedł po pierwszej połowie,a co to się staneło?

odpowiedz
SzB - 19.12.2021 / 21:10, *.pljtelecom.pl

@Miasto Rafałka:
Ktoś normalny przyjdzie pracować pod egidą Kuchrskiego i Mioduskiego? Wątpię.

odpowiedz
gniewko - 19.12.2021 / 20:51, *.vectranet.pl

Przede wszystkim 50-70 procent tej drużny jest do rozgonienia martunsy,slisze i fałszywi obrońcy typu johanson,mladenovic też i jeszcze kliku co najmniej.Personalnie ta drużyna ekstraklasy nie utrzyma

odpowiedz
gniewko - 19.12.2021 / 20:46, *.vectranet.pl

A Radomiak ma takich bysiorów ,że hej.Chłop w chłopa,a zjadają nasze dziewczyny na śniadanie.Nie myślałem,że w Radomiu maja takich atletów

odpowiedz
Spearman - 19.12.2021 / 20:44, *.chello.pl

trzeba było wziąć Leszka Ojrzyńskiego

odpowiedz
antek - 19.12.2021 / 20:42, *..

rozdygotane panienki

odpowiedz
Niedowiar - 19.12.2021 / 20:42, *.vectranet.pl

Tu pomogą dwie rzeczy (w sumie trzy ale trzecia nie osiągalna). Pierwsza wyp..;enie wszystkich dosłownie wszystkich zawodników 1 składu, który oglądaliśmy w tej rundzie. Na czele z Wieteską, Sliszem i Mucim (śmiać mi się chce jak sobie przypomne, że Michniewicz widział w nim drugiego Messiego) dosłownie wszystkich i budowa zespołu na rezerwach. Drugie to pożegnanie tego Pinokia Vuco Aco DNA bo on nic nie zrobi. On wtedy z druzyny przyzwoitej zrobił padake tym bardziej teraz tego nie udźwignie. A to trzecie to sprzedaż klubu przez Mioduskiego lub zatrudnienie prezesa który zna sie na piłce ale to nie osiągalne. Zatem za...pier..lać po nowym roku w fabrykach, korporacjach, sklepach i zarabiać na chleb i na bilety na Legię bo piłkarzyki jak odpoczną sobie w Dubaju to na wiosne znowu zaczną grać. Dobranoc

odpowiedz
ajg - 19.12.2021 / 20:42, *.t-mobile.pl

Trzeba sie pozbyc większości tych zawodnikow!

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 19.12.2021 / 20:39, *.play-internet.pl

Pisałem po meczu z Lubinkami żebyście się nie zesrali.. Nie ma drużyny nie ma piłkarzy i trenerski dyletant bez warsztatu Vuko Pinokio nic tu nie zmieni.. Trza była brać Czerczesowa Węgrzy się nie zastanawiali. Mioduski skąpy traci dwa razy... Bierzesz trenerów amatorów piłkarski szrot.. I zarządcę Kucharskiego dyletanta to masz.. DRAMAT TAGEDIA... DNO Gdzie do Dubaju 10 kilo kamieni w plecak i w Bieszczady na 3 tygodnie... W KAŻDYM MECZU rozegranym przez Legie przeciwnik biega więcej niż nasze worki z kartoflami...

odpowiedz
Jurek L. - 19.12.2021 / 20:39, *.centertel.pl

Kopacze byli już myślami w Dubaju. Tam cieplutko, zimne piwo, gorące dupki, żyć nie umierać. I to za nasze, kibiców pieniądze. Czy się stoi czy leży, kontrakt się należy.

odpowiedz
(L)eo - 19.12.2021 / 20:38, *.t-mobile.pl

Ale mamy przecież LTC i najszybszego piłkarza w Europie..

odpowiedz
True - 19.12.2021 / 20:38, *.plus.pl

Kiedy zrozumiecie , ze Miodyski to koń trojański Kulczyka , który ma się dobrze . Dostał zadanie spuszczenia Legii z ligi. I nie będzie już drużyny , która nie spadła z ligi. Tak ciężko wyciągnąć wnioski ? Z każdym sezonem jest zjazd sportowy . Gdzie ta akademia ? Gdzie talenty ? Nieudolny właściciel , zatrudnia nieudolnych pracowników , którzy się nue znają albo udają ., ze maja wiedzę . Mioduski spuści Legie z ligi . Jedli nie będzie buntu wśród kibiców to dalej będzie miał w dupie . Legia, obym się mylił , spadnie , a ten chu...jęk , sprzeda klub nawet za zaniżona cenę . Tylko Legia !

odpowiedz
Alan - 19.12.2021 / 20:37, *.t-mobile.pl

Ja się nie wstydzę i nigdy się nie wstydziłem z tego ze jestem z Warszawy i że jestem za Legią......a to ze mają gorsze dni no coz a kto ich nie ma....nawet naszym udającym idealnych kibolom to się zdarza....

odpowiedz
Rafix - 19.12.2021 / 20:35, *.chello.pl

Pod lupą JOHANSSON:
Węgrzyn stwierdził że nasz Johansson to nie jest wahadłowy, bo nie potrafi grać do przodu. Jest typowym prawym obrońcą w ustawieniu 4 obrońców.
Ja się z nim zgadzam.
ale PYTAM dlaczego taki piłkarz trafia do Legii, kiedy założenie taktyczne jest takie że gramy wahadłowymi????

odpowiedz
Obserwator - 19.12.2021 / 20:28, *.tpnet.pl

No i gitara

odpowiedz
Wolfik - 19.12.2021 / 20:28, *.play-internet.pl

Napiszę nieco przekornie - dobrze się stało, że Radomiak nas stłukł. W przeciwnym razie w klubie zapanowałoby uczucie ułudy, że wszystko jest pod kontrolą....

Nie mamy ŻADNYCH szans na utrzymanie w tym składzie personalnym. Na wiosnę potrzeba ugrać 25 punktów przy niesprzyjającym kalendarzu. Ci ludzie nie są w stanie tego dokonać.

By Legia utrzymała status drużyny ekstraklasowej własciciel klubu musi postąpić jak Cupiał bodajże w roku 2007 i sprowadzić doświadczonych zawodników, ba niemal gwiazdy jak na polskie warunki i to praktycznie na każdą pozycję (potrzebny bramkarz, trzech obrońców, dwóch wahadłowych, ofensywnego pomocnika będącego alternatywą/dodatkiem do Josue i napastnika. Czyli...8 solidnych piłkarzy.

Od razu napiszę, że nie wierze w taki ruch Mioduskiego. On raczej pozbędzie się kłopotu niż sięgnie głęboko do kieszeni by uratować klub. Moim zdaniem to koniec Legii w takim formacie i z tym włascicielem. Dziś Mioduski z Kucharskim napisali nowy rozdział historii klubu - spuścili go do 1-ej ligi.

odpowiedz
SzB - 19.12.2021 / 21:19, *.pljtelecom.pl

@Wolfik:
Ja już nie wierzę, że ktoś kto ma poukładane cokolwiek w głowie przyjdzie pracować do Mioduskiego. Mowa zarówno o piłkarzach jak i trenerze. Tu nie ma szans na jakikolwiek rozwój, Kucharski kupi zawodników jakich on uważa za dobrych, a patrząc na tą młodzież i jej poziom, to o tym mitycznym już szkoleniu i wychowywaniu piłkarzy dobrze nic nie świadczy.

odpowiedz
Daszka - 19.12.2021 / 23:25, *.chello.pl

@Wolfik: Twój wpis jest adekwatny do legijnej rzeczywistości, niestety.
Mnie osobiście marzy się, dotychczas rzadko rozpatrywany scenariusz wydarzeń przy Ł3, czyli szeroko rozumiana "abdykacja" miodowego i jego popapranych sztabowców. Kto wie, czy ew. taki rozwój wydarzeń nie byłby dogodniejszy dla Klubu i jego Kibiców niż spektakularny spadek pierwszej drużyny ?
Sądzę, że wielu fanów Legii jest gotowych przeboleć perspektywę gry w 1 lidze, byle tylko ten błazen na stałe rozstał się z naszym Klubem ...

odpowiedz
W(L) - 19.12.2021 / 20:25, *.chello.pl

No,to czas na relaks,w nagrodę Dubaj czeka,dziękujemy wam wkłady za serce,ambicję i umiejętności, jprdl od 50 lat jestem kibicem Legii i takiego padaki i upokorzenia nie pamiętam,rozgonić te wkłady w pizduuuuu.

odpowiedz
Loku - 19.12.2021 / 20:25, *.net.pl

Oprócz grajków...

odpowiedz
Wierny kibic - 19.12.2021 / 20:24, *.t-mobile.pl

Chodziłem na Legie jak grał jeszcze Kazik Deyna. Przez tyle lat nie pamiętam takiego bagna.

odpowiedz
Pe(L)e - 19.12.2021 / 20:24, *.centertel.pl

Ludzie pusty stadion i koniec niestety kudlaty to KORPORACJA 110%czemu min w lidze angielskiej o transferach decyduje trener i nawet nie ma posady takiej jak jakiś dyrektor sportowy... Nie oszukujmy się jak by kudlatemu zależało na klubie to by inaczej postępował a wy róbcie te chore akcje wszyscy na mecz..... Jesteście maszynka do robienia komuś pieniędzy za to że kawę czy chu wie co pije a wy ciężko zarobione pieniądze na bilety wydajecie dopóki ten człowiek będzie rządził klubem to niestety tak będzie

odpowiedz
zbieg - 19.12.2021 / 20:20, *.hawetelekom.pl

nie ma komentarzy ? czy nie ma czego komentować?

odpowiedz
eL - 19.12.2021 / 20:20, *..

Najpiękniejsza akcja była w 42 minucie. Widać było frustrację jak Przyspawany fo linii rzucił pilka w Wieteske. Niestety Artur najlepsze lata ma za sobą. Nie wychodził do żadnego dosierodkowqnia. Stał na linii. Kastrata z mladenem to widać że ława. To teraz przerwa i na wiosnę Rycerze Wiosny

odpowiedz
Wierny kibic - 19.12.2021 / 20:18, *.t-mobile.pl

Chodziłem na Legie jak grał jeszcze Kazik Deyna przez tyle lat nie było w tej drużynie takiego bagna.

odpowiedz
geds - 19.12.2021 / 20:14, *.chello.pl

Tu już nawet nie da się mieć pretensji do graczy. Oni nie są w stanie nic zagrać. Klepią w srodku pola, ale jak rozklepać żeby zrobić ze 2-3 czyste sytuacje? Tego nie ma. Michniewicz zniszczył tę drużynę. Był pozór gry bo w LE broniliśmy od 25 metra blisko siebie, a kiedy trzeba samemu przejąć pilkę i coś więcej zagrać gdy rywal się cofnie... dramat. Gołebiewski, kolejny głupi wynalazek Mioduskiego, nie był w stanie nic zrobić. Mamy najgorszy środek obrony w lidze. Kto z nami zamieniłby się w tej lidze na środek obrony? Ile w tej słabej lidze można przegrać razy? Ile razu można stracić 3 gole? Każda wrzutka w pole karne to panika.

odpowiedz
kiler - 19.12.2021 / 20:13, *.88.78

Co to się dzieje, Wąski ?!

odpowiedz
Wąski - 20.12.2021 / 05:54, *.centertel.pl

@kiler: AAAA skąd ja mam wiedzieć

odpowiedz
Olo - 19.12.2021 / 20:13, *.chello.pl

I po co się było tak podniecać po meczu z Zagłębiem? Mówiłem, że z Radomiakiem w plecy będzie, bo po prostu Zagłębie jest obecnie żenujaco słabe, przegrywają wszystko. A tu już teksty o odrodzeniu Legii dzięki Vuko leciały... litości.

odpowiedz
Ziggi - 19.12.2021 / 20:11, *.orange.pl

Wszyscy won !

odpowiedz
miłek - 19.12.2021 / 20:11, *.73.68

Zasłużona wygrana Radomiaka

odpowiedz
Micha(L) - 19.12.2021 / 20:56, *.chello.pl

@miłek: to Legia przegrała mecz (samobój + karny). Radomiak przeciętnie, bez emocji.

odpowiedz
Adam - 19.12.2021 / 20:11, *.play-internet.pl

Ja to się już właściwie tylko śmieje.

odpowiedz
Gus - 19.12.2021 / 20:10, *.orange.pl

Brawo. Brawo. Strategia Pan M działa. Wszystko w okół spoko i dobrze działa, tylko trener zły. Każdy trener. Ale poczekajmy i oceńmy w kwietniu????

odpowiedz
Sharp - 19.12.2021 / 20:07, *.chello.pl

jednak można było wziąć Leszka Ojrzyńskiego

odpowiedz
hahaha - 19.12.2021 / 20:06, *.t-mobile.pl

buco trener na lata !!!

odpowiedz
Frank Stilwell - 19.12.2021 / 20:05, *.vectranet.pl

Niestety kolejna porażka.Ani Vukovic ani Michniewicz ani Papszun ani nikt inny z tymi piłkarzami nie zdobędzie nic!!!!!!!!
Ale nie jest to wina piłkarzy którzy są obecni w składzie legii.Jest to tylko i wyłącznie wina zarządu.Z tymi zawodnikami oraz prezesem nic nie ugramy.Nawet jeśli pół składu odejdzie to w zamian przyjdą jeszcze gorsi tylko dlatego ze prezes takich wybierze a obecny trener zaakceptuje.
Niestety mamy nieudacznika prezesa który jest biznesmenem a nie prezesem sportowcem i póki ten człowiek będzie legii prezesował to prawdopodobnie legię w przyszłym sezonie zobaczymy w drugiej lidze.
A piłkarze legii?No cóż, grają jak grają nie ich wina ze grać w piłkę nie umią.
A z Zagłębie. L.to był zwykły przypadek.

odpowiedz
Xiondz - 19.12.2021 / 20:04, *.centertel.pl

Co to qrwa było?

odpowiedz
EN57 - 19.12.2021 / 20:04, *.plus.pl

Dobra zmiana w tej Legii z Gołębiewskiego na Vuko. I nie było widać energii w zawodnikach jaką miał dać nowy trener bardziej widziałem zmęczonych rundą bez sił bardziej myśleli już o wigilijnym stole. Szkoda.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 19.12.2021 / 20:03, *.174.42

Jeszcze nigdy nie czułem się tak upokorzony

odpowiedz
Beck - 19.12.2021 / 20:02, *.t-mobile.pl

Do tej pory nie wierzyłem w najgorsze.Jednak co może się zmienić na lepsze.Duet (M.K.) jest w stanie doprowadzić klub do 1-ej ligi.A tam łatwo nie będzie.

odpowiedz
adamsowski - 19.12.2021 / 20:02, *.vectranet.pl

Jak widać trenerów można dawać dowolnych. I tak się nic nie zmienia. Jest coraz gorzej. Są dwa wyjścia z tej sytuacji. Kompletny reset drużyny i wymiana wszystkich oraz wymiana wszystkich i kompletny reset. Do tego doszło. Teraz już nie ma chyba na co czekać. Obecni zawodnicy zweryfikowali się sami. Chodzę na Legię od 1986 roku, ale jeszcze takiego syfu nie przeżyłem i zawsze miałem nadzieję, że nigdy nie będę musiał. Jednak życie potrafi zaskoczyć...

odpowiedz
Michał - 19.12.2021 / 20:01, *.plus.pl

No i dobra. Do lutego spokój. Teraz święta i nowy rok i wolne. Później wakacje w Dubaju i super. Mioduski i Kucharski...wy wiecie co. Tragedii ciąg dalszy

odpowiedz
Wołomin NR - 19.12.2021 / 20:00, *.plus.pl

Duchu Święty, który oświecasz serca i umysły nasze, dodaj Nam ochoty i zdolności, by nasza nauka była dla Was pożytkiem doczesnym i wiecznym. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

odpowiedz
Real deal - 19.12.2021 / 20:57, *.virginm.net

@Wołomin NR: Alleluja

odpowiedz
Vuko - 19.12.2021 / 21:04, *.net.pl

O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś...

odpowiedz
Master - 19.12.2021 / 20:00, *.t-mobile.pl

Krzysztof Jakubik - pierwszy raz widziałęm go w roli sędziego. Jeden z najlepszych w tym spotkaniu.

odpowiedz
(L)evy - 20.12.2021 / 01:26, *.play-internet.pl

@Master: Najlepszy bo ...nie odgwizdał ewidentnego karnego dla braci z Radomia? Najlepszy bo nie widział ewidentnych fauli na kartkę dla Nas?Z obiektywnością to nie masz wiele wspólnego...Jakubik mega słaby sędzia az dziw ,że jest miedzynarodowy

odpowiedz
Bydle - 19.12.2021 / 19:59, *.t-mobile.pl

Vokovic do dymisji. Tymczasowy trener z kosa konstancin a później niech wróci michniewicz. Wygra jeden mecz przegra kolejny zwolnić wziąć Golebiewskiego zwolnić wziąć vuko. Perpetum mobile

odpowiedz
Kafin - 19.12.2021 / 19:58, *.play-internet.pl

Co tam sie dzieje to jest wstyd naprawde majac taki budrzet legia powinna zjesc ta lige sprowadzajagrajkow za darmo zero inwestycji w dobrych piłkarzy gdzie ida pieniadze

odpowiedz
Normalny człowiek - 19.12.2021 / 19:58, *.chello.pl

Nikt z nich się nie wstydzi. Każdy się cieszy. Dubaj czeka. Trzeba tylko kremik zakupić i zasłużone wczasy za pasem. Kasa też się zgadza

odpowiedz
Pit - 19.12.2021 / 19:58, *.net.pl

Kompromitacji ciąg dalszy. W bok i do tyłu..... Szmaciarze.....

odpowiedz
Warrior Error - 19.12.2021 / 19:55, *.chello.pl

Slisz Ciepiela Nawrocki Hołownia to jest przyszłość nie tylko Legii ale i całej Polskiej piłki. Kur.... A Panowie to są odpowiedni ludzie. Jak o i pięknie grają dają Legii pewności i haryzmy!!!! Zajebisci.... Są!!!! Parodia muszkieterów trwa.

odpowiedz
grzesiek - 19.12.2021 / 19:54, *.centertel.pl

Spokojnie. To nie koniec sezonu na szczescie...

odpowiedz
Gargamel - 19.12.2021 / 19:54, *.centertel.pl

Nie poddawaj się …to jest śmieszne

odpowiedz
Afro - 19.12.2021 / 21:01, *.chello.pl

@Gargamel: Dziś nie było "nie poddawaj się".

odpowiedz
Ryj - 20.12.2021 / 00:49, *.com.pl

@Afro: śmiesznie też nie było

odpowiedz
wawa3 - 19.12.2021 / 19:54, *.net.pl

Wyrównany ANTYREKORD z 1936 roku. WSTYD I HAŃBA !!!

odpowiedz
Ko(L)ega Ba(L)uch - 19.12.2021 / 19:52, *.centertel.pl

Trzeba czasu, a nie ma czasu. Legia się utrzyma, ale wstydem jeszcze się obżerać będziemy...

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 19.12.2021 / 19:51, *.play-internet.pl

Czemu nie ma ocen 0 i minusowych... Pisałem po meczu z Lubinkami nie zas... cie się z radości.. W Legii nie ma na ten moment NIC.. Nie ma prezesa, nie ma trenera... Vuko Pinokio ze swoim warsztatem tu nic nie pomoże... A Czerczesow na Węgrzech już... Nie ma pionu szkoleniowego, nie ma dyrektora sportowego nie ma piłkarzy, nie ma piłkarzy rezerw, nie ma talentow nie ma nic.. Wszystko zostalo doszczetnie r... ne. I nawet moze to nie wina prezesa dyletant atylko jego pomagierow i doradców na czaele z Kucharskim baranem...

odpowiedz
Piotrek Ochota - 20.12.2021 / 10:37, *.net.pl

@Trener Bramkarzy: za to jako chyba pierwsi mamy wicedyrektora sportowego...

odpowiedz
J1980 - 19.12.2021 / 19:51, *.play-internet.pl

Nooo to teraz po tak świetnie wykonanej pracy na Święta a potem urlopik w Dubaju... Można? Można...

odpowiedz
Atmosferić - 19.12.2021 / 19:49, *.orange.pl

Pomysł na grę - wrzucanie na ślepo w pole karne... coś pięknego. Vuković el salvador. Z piłkarzami typu josue, martins czy muci to nie awansujemy z powrotem z tej 1 ligi do której zmierzamy nieuchronnie. Radomiak praktycznie nic wielkiego nie zagrał tylko powalczył w środku i mógł spokojnie 5/6 goli strzelić.

Darek mioduski - wielkie brawa - to nie lada wyczyn by zniszczyć tak wielki klub. Wielu to się nie udało ale tobie się uda.

odpowiedz
Antek - 19.12.2021 / 19:49, *..

Nie kopac lezacego

odpowiedz
Ajajaj ITI - 19.12.2021 / 19:49, *.centertel.pl

Ja pitolę to przecież my prezentujemy poziom co najmnej klasy niżej niż gramy... oddać fartucha i wypitalac ...

odpowiedz
Vuko dostał 3 świąteczne bombki od Banasika - 19.12.2021 / 19:49, *.t-mobile.pl

Vuko miał gasić pożar, a dolał benzyny do płonącego domu zwanego naszą Legią, bo dzisiaj grali jeszcze gorzej niż za Gołębiewskiego. Nawet Artek Boruc przy Vuko skiepścił się: pierwszy gol - samobój, quasiprzewrotka Artka. Drugi gol puszcza piłkę między nogami. Dziękujmy Bogu, że skończyło się 0-3, bo gdyby kilku grajków Radomiaka miało więcej przytomności przy rozegraniu, to mogłoby się skończyć 0-5 albo 0-6. Potwierdziliśmy bardzo silne aspiracje do spadku z jednej z najsłabszych lig w Europie. Wiosną będą heroiczne boje o utrzymanie się w tej mizernej lidze.

odpowiedz
ZenekL3 - 19.12.2021 / 19:49, *.chello.pl

Szrot Kucharskiego jak zwykle nie daje rady. Taktycznie dno totalne, cały mecz gra po kółeczku w 99,99% skończona stratą, trener Radomiak to wiedział, ekipa sprzątająca to wiedziała, wszyscy przewidywali, tylko nie trener Wukowicz. Wstydu rzeczywiście było sporo, do zobaczenia w Dubaju.

odpowiedz
j24 - 19.12.2021 / 19:49, *.105.75

Dramat trwa. Przy okazji kolejny mecz pokazuje, że obecna młodzież nie zbawi Legii, bo w gruncie rzeczy poza ambicją niewiele ma do zaoferowania.

odpowiedz
Korek - 19.12.2021 / 19:48, *.wanadoo.fr

Miodulski i te pokraki na boisku się napewno nie wstydzą.

odpowiedz
robert60 - 19.12.2021 / 19:48, *.chello.pl

Efekt Vuko wystarczył na jedno spotkanie. Trener bał się odważnych zmian i wyszła beznadziejna żenada. Szkoda słów!

odpowiedz
Gostynin - 19.12.2021 / 19:48, *.tpnet.pl

Jesteśmy na dnie !!!
Zmiany w składzie, ale kto ma przyjść jak nas nie stać nawet na zawodników 3 sortu !
Przykro na to wszystko się patrzy !

odpowiedz
Aaaaa - 19.12.2021 / 19:47, *.waw.pl

Hahahhahahhahahahaaaa

odpowiedz
Dedi - 19.12.2021 / 19:47, *.plus.pl

Bilans z Radomiakiem 1-6.
Ależ to będzie mecz w lutym z Bruk Betem liga mistrzów o utrzymanie.
Wesołych świąt

odpowiedz
Urs 72 - 19.12.2021 / 19:46, *.chello.pl

Dzięki Vuko. .... ale musisz być na wkur.........po meczu , to tyle ,pozdro

odpowiedz
MarioL - 19.12.2021 / 19:46, *.wanadoo.fr

Najpierw potrzeby jest prawdziwy,sprawdzony trener,a potem do wymiany prawie 80 procent składu.Był Czerczesow chętny do powrotu,ale nawet Miodulski nie rozmawiał z nim o tym.Będzie trenował chyba Ferencvaros.Ciężkie czasy nadeszły nad naszym klubem.Zapowiadają sie chude lata.

odpowiedz
Nataszakita@icloud - 19.12.2021 / 19:46, *.inetia.pl

Pajace .wyp.... cały zaciąg najemników

odpowiedz
Tym - 19.12.2021 / 19:45, *.net.pl

Nic i płakać i się napić masakra co tu się dzieje

odpowiedz
Benio - 19.12.2021 / 19:45, *.inetia.pl

Radomiak normalnie wrzutka i gol . A u nas tysiące podań i nic. Tragedia. Obrona do wymiany pomoc tragedia ataku nie ma. Panowie my spadniemy. A ciężko będzie wròcić.

odpowiedz
Paweł - 19.12.2021 / 19:43, *.play-internet.pl

Ta drużyna nie ma stylu, nie ma siły fizycznej. Oby do wiosny, niech ten koszmar się już skończy. Vuko powodzenia.

odpowiedz
Robal - 19.12.2021 / 19:43, *.rr.com

Brawo chłopaki, wspaniałe podsumowanie sezonu, ciekawe dla ilu z was było to pożegnalny występ na tym stadionie.

odpowiedz
zaba285 - 19.12.2021 / 19:43, *.grupaping.pl

nie dało się tego oglądać, niby mieliśmy piłkę ale kompletnie nic z tego nie wynikało. jesteśmy niestety na zasłużonym miejscu i będzie walka żeby nie spaść...

odpowiedz
Belek - 19.12.2021 / 19:42, *.orange.pl

Spadną z ekstraklasy. Tyle.

odpowiedz
Zibi - 19.12.2021 / 19:42, *.t-mobile.pl

Nie każdy się wstydzi. Kasa musi się zgadzać!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.12.2021 / 19:41, *.aster.pl

Ale Dariusz, Prezes Tysiąclecia, Złotoloki i Złotousty, nie kryje dumy z osiągnięć klubu!

odpowiedz
Ripper - 19.12.2021 / 19:41, *.chello.pl

cóż to można panowie powiedzieć na tałatajstwo

odpowiedz
Adi - 19.12.2021 / 19:41, *.orange.pl

Wstyd i hańba

odpowiedz
Adamowicz ale nie Paweł - 19.12.2021 / 19:40, *.jmdi.pl

Niech się wstydzą ci co płacą za to gówno i ładują kase pudlowi

odpowiedz
Pjoter - 19.12.2021 / 19:40, *.plus.pl

"Ciszej nad tą trumną"...

odpowiedz
Krk1234 - 19.12.2021 / 19:40, *.grefnet.pl

Wyjazd do Dubaju . Śmiech na sali ..
Lepiej na Sybir i tam uczyć się grać....
Panie prezesie odpuść sobie .....

odpowiedz
Maciek - 19.12.2021 / 19:40, *.play-internet.pl

A stadion nadal pełny, kasa się Miodkowi zgadza. Kiedy zrozumiecie, że tylko pusty stadion skłoni Szopena do refleksji.

odpowiedz
mietowy - 19.12.2021 / 19:40, *.aster.pl

wesolych swiat tu nie ma co ogladac
zastanawim sie po co Ci ludzie przychodza patrzec na ta padake

odpowiedz
Robert - 19.12.2021 / 20:47, *.centertel.pl

@mietowy: Ponieważ tak zachowują się kibice. Pozdrawiam Cię mietowy WIDZU.

odpowiedz
To moje miasto - 19.12.2021 / 22:23, *.centertel.pl

@Robert : kibicować można pałąku w różnych miejscach nie tylko na stadionie

odpowiedz
Niepołomice - 19.12.2021 / 19:38, *.inetia.pl

Niepołomice pozdrawiają i zapraszają!

odpowiedz
tomiacab - 19.12.2021 / 19:38, *.centertel.pl

Trenera trzeba zmienić

odpowiedz
Cch - 19.12.2021 / 20:44, *.cyfrowypolsat.pl

@tomiacab : a co to zmieni ?

odpowiedz
wukashi - 19.12.2021 / 20:53, *.197.174

@tomiacab : Tez tak mysle. Michniewicz out

odpowiedz
tomiacab - 20.12.2021 / 15:04, *.18.128

@Cch: trenera

odpowiedz