Rafael Lopes, Michał Kaput i Bartosz Slisz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Radomiakiem

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

W meczu z Radomiakiem piłkarze Legii byli przy piłce przez 58 procent czasu gry. Legioniści wygrali więcej pojedynków, celniej podawali i... przegrali 0-3. Sześć strzałów na bramkę rywali oddał Josue, a pięć Rafael Lopes. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

WYNIKI SONDYCzy Legia Warszawa spadnie z Ekstraklasy w sezonie 2021/22?
SUMA GŁOSÓW: 41954
START: 22.11.2021 / KONIEC: 01.05.2022

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
qqq - 20.12.2021 / 21:57, *.media.pl

Te statystyki jasno pokazują przez kogo Legia przegrywa : Witeska i Hołownia. Jak na obrońców mają zatrważający odsetek przegranych pojedynków (także główkowych !) strat, itp... Na drugim biegunie Mladenović. Świetne statystyki które nie mówią jak świetne ma zwody. Ogólnie kolejny mecz z serii gra lepsza niż wynik

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.