fot. Hugollek
REKLAMA

PP: WKS Wieluń 0-3 Legia Warszawa

Mishka, źródło: Legionisci.com

W 1/16 finału Pucharu Polski Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z WKS Wieluń 3-0. Legioniści gładko wygrali pierwszego seta. Druga partia była nieco bardziej wyrównana, rozstrzygnięcie decydowało się do ostatnich minut. W pewnym momencie to gospodarze wyszli na kilkupunktowe prowadzenie. Trzecia partia to zdecydowana dominacja gości. W kolejnej rundzie legioniści zmierzą się z aktualnym mistrzem Polski, Jastrzębskim Węglem. Spotkanie odbędzie się 19 stycznia w Warszawie.

PP: WKS Wieluń 0-3 Legia Warszawa
sety: 15-25, 23-25, 13-25

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
do Readera - 24.12.2021 / 09:11, *.com.pl

To że bez dwóch podstawowych zawodników dostali łomot od zastalu byłe niestety do przewidzenia... Ogólnie w lidze idzie średnio ale o 10 klas lepiej niż tym gamoniom kopaczom a i w pucharach idzie jeszcze lepiej... sprawdziłeś to sobie?

odpowiedz
Reader - 23.12.2021 / 13:13, *.chello.pl

przynajmniej ostatni dobry wynik dla Legii w ty roku
po piłka nożna i koszykówka nie za bardzo

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.