Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Raport kartkowy przed meczem z Radomiakiem

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tomas Pekhart nie zagra w niedzielnym meczu z Radomiakiem z powodu żółtych kartek. Zagrożeni pauzą w kolejnym spotkaniu są natomiast Ihor Charatin, Josue, Luquinhas, Filip Mladenović, Maik Nawrocki i Mateusz Wieteska. Mecz Legia - Radomiak rozegrany zostanie w niedzielę o godzinie 17:30.

Żółte kartki legionistów:
6 - Artur Jędrzejczyk, Bartosz Slisz
4 - Tomas Pekhart*
3 - Ihor Charatin, Josue, Luquinhas, Filip Mladenović, Maik Nawrocki, Mateusz Wieteska
2 - Rafael Lopes, Andre Martins, Yuri Ribeiro
1 - Joel Abu Hanna, Artur Boruc, Bartłomiej Ciepiela, Mahir Emreli, Mateusz Hołownia, Mattias Johansson, Lirim Kastrati, Ernest Muci

* pauza

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.