Jakub Makowski
REKLAMA

Snooker

Jakub Makowski wywalczył awans do OMP 2022

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnik sekcji snookera Legii Warszawa, Kuba Makowski, w turnieju eliminacyjnym w Krakowie zapewnił sobie udział w otwartych Mistrzostwach Polski w snookera, które odbędą się w pierwszej połowie stycznia. W decydującym o awansie meczu legionista pokonał Marcina Skosia 3-1.

Z dobrej strony w tych samych zawodach pokazał się również drugi z legionistów - Hubert Micherdziński, który w spotkaniu 1/4 finału przegrał nieznacznie z byłym mistrzem Polski, Rafałem Góreckim. Mecz, pomimo prowadzenia Micherdzińskiego 2-0, zakończył się wygraną Góreckiego 3-2. Górecki, podobnie jak Kuba Makowski, zapewnił sobie start w finałach MP.

Wyniki legionistów w eliminacjach OMP 2022:
Jakub Makowski 1-2 Rafał Górecki
Jakub Makowski 2-0 Essam Saadeh
Jakub Makowski 2-1 Mateusz Rybka
Jakub Makowski 3-1 Wojciech Przyłucki
Jakub Makowski 3-1 Marcin Skoś

Hubert Micherdziński 2-0 Marcin Skoś
Hubert Micherdziński 2-1 Michał Matuszczyk
Hubert Micherdziński 2-3 Rafał Górecki

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.