REKLAMA

Squash

Legioniści na zgrupowaniu reprezentacji Polski juniorów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięciu zawodników sekcji squasha Legii Warszawa otrzymało powołanie do szerokiej reprezentacji Polski juniorów. Na zgrupowanie w Poznaniu, które poprowadzili Hadrian Stiff oraz Piedro Schweertman powołania otrzymali następujący legioniści: Mateusz Lohmann, Szymon Lohmann, Dominik Mozer, Antoni Jakubiec i Michał Sienkiewicz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.