Richard Grootscholten i Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia zmieni szefa skautingu i dyrektora akademii?

Woytek, źródło: sport.tvp.pl

Z Legii Warszawa odejdzie dyrektor akademii Richard Grootscholten i szef skautingu Tomasz Kiełbowicz - taką informację podał serwis sport.tvp.pl. Według doniesień Piotra Kamienieckiego większą autonomię ma uzyskać Radosław Kucharski, który aktualnie nadzorowany jest przez członka zarządu Tomasza Zahorskiego.

Grootscholten, który pracę w Legii rozpoczął w połowie 2019 roku, w pewnym momencie aspirował do roli dyrektora sportowego, ale wygląda na to, że jego przygoda w stołecznym klubie dobiega końca i ma udać się dna Bliski Wschód.

Kto ich zastąpi? Sport.tvp.pl podaje nazwiska Piotra Zasady (menedżer do spraw kontraktów w akademii, trener Legii II) i Przemysława Małeckiego (dotychczasowy asysten trenera Michniewicza i Gołębiewskiego).


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (97)

+dodaj komentarz
Legionista80 - 21.12.2021 / 20:56, *.play-internet.pl

Przetasowanie nieudacznikow....typowa corpo akcyjna. Gowno to da!

odpowiedz
lol - 22.12.2021 / 11:26, *..

@Legionista80: prawda

odpowiedz
Kibic - 21.12.2021 / 12:55, *.161.67

A może Pan Kucharski ma jakieś kwity na Pana Prezesa, ze tak twardo jest trzymany w klubie…

odpowiedz
What ? - 21.12.2021 / 10:27, *.centertel.pl

To jest cyrk. Radek za zbudowanie drużyny, która jest w strefie spadkowej dostaje awans ? ;)

Dajcie kudłatemu Bayern do prowadzenia, to w 5 lat będą cudem bić się o puchary. To jest totalny ignorant, który nie zna się na niczym. Fajtłapa, która nie umie wkręcić śrubki.

odpowiedz
(L) eon - 21.12.2021 / 02:24, *.inetia.pl

Kucharski z większą autonomią to iście szatański plan. Chyba faktycznie pan prezes chce spuścić Legię do 1 ligi , pytanie czy to jakiś kompleks z dzieciństwa , może jak był niegrzeczny to straszono go filmem o dwóch takich co się urodzili w Warszawie i zrobili przekręt z księżycem? Odreagowuje teraz jak się sam pojawił w Warszawie? Mści się czy co za lęki z dzieciństwa?

odpowiedz
ZenekL3 - 21.12.2021 / 01:19, *.chello.pl

Małecki za usługi gumowego ucha awansował na dziedzica Kucharskiego.

odpowiedz
AAA - 21.12.2021 / 00:39, *.chello.pl

Mioduski,jesteś zerem.Totalnym zerem razem z tym laikiem Kucharskim.
Co by nie było to odważna z was para....

odpowiedz
Semper Fi - 20.12.2021 / 23:57, *.attmex.mx

Dal mnie to wszystko taka zabawa w pedalko_...
To jest Legia!
Chcesz grac tu?
Sa egzaminy!
Sprint, dlugi dystans, strzaly, podania, jezyk angielski, sila fizyczna, jak w kazdej normalnej firmie, a tu podpisuje kontrakt a pozniej gosc jest do dupy... Paranoja.

odpowiedz
Lupus - 20.12.2021 / 23:29, *.centertel.pl

Na ten moment prezes wzmocnił ochronę swojej osoby- czyli zaczął rozumieć sytuację ( mam nadzieję)

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 21.12.2021 / 08:58, *.btcentralplus.com

@Lupus: I kto za to placi, Legia ??

odpowiedz
MDOER - 22.12.2021 / 11:09, *.chello.pl

@Lupus: faktura na klub, pan płaci, pani płaci

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 20.12.2021 / 22:51, *.play-internet.pl

Płakać się chce... bo śmiać się już nie ma z czego... kucharski z większa autonomią... Ten dyletant ściąga zawodników chyba na podstawie FM.............. żenada... Niestety chyba spadniemy... bez trenera bez pilkarzy... ehhhh

odpowiedz
Ajajaj ITI - 22.12.2021 / 08:47, *.centertel.pl

@Trener Bramkarzy: jakby tak robił z palcem w d... zaorali byśmy ta ligę i puchar!

odpowiedz
Real deal - 20.12.2021 / 22:47, *.btcentralplus.com

Pierwsze ciecia - proste.I tak pewnie za duzo nie robili.Legia latami byla klubem z dobra pensyjka,dla kopaczy( co teraz widzimy) oraz tzw dyrektorow I reszty tego balaganu.Mioduski musi zmienic wszystko w strukturach,sztab szkoleniowy,no I najwazniejsze kopaczy.Z calej tej kadry moze 6 max bym zostawil(w tym 3 mlodych) reszta wymiana,kosztem 2 sezonow pewnie.

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 20.12.2021 / 21:33, *.centertel.pl

nie chce nic sugerować ale mioduski ostatnio zachowuje się jak psychiczny,nigdy nie był jakiś ogarnięty ale to co ostatnio od.ierdala woła o pomstę do nieba,myślę ze przydałby się tu dobry psycholog jak nie psychiatra i to nie dla piłkarzy tylko właśnie dla prezia a może to początki jakiejś psychicznej choroby,nigdy nic nie wiadomo

odpowiedz
Śmichy po pachi a wybuchi po dachi - 22.12.2021 / 09:07, *.centertel.pl

@Wolska dla Wolaków: nie chce sugerować ale kiedyś w moim przedsiębiorstwie była podobna sytuacja, był prezes nieudacznik który sciagał różnych pajaców pseudo managerów od robienia wiatru oraz pseudofachowców po rodzinie , pracowników którzy chcieli coś zrobić dla firmy gnębiono albo wypowiadano im umowy , kadra wartościowa odeszła albo się jej pozbyto , firma nie przynosiła dochodów bo i jak miała jak nikt za nic nie odpowiadał,ciagły bałagan na magazynie, księgowości , kadrach , rada nadzorcza czyli rodzinka prezesa ssała ile wlezie , urządzenia i maszyny zamieniono na tanie chińskie zamienniki albo nie było czym pracować, kontrakty zaczęły topnieć , firma zaczęła przynosić długi i zaczęły się problemy z płynnością gotówkowa, żadna hurtownia nie chciała sprzedać narzędzi ani materiału , garstka tych co coś chcieli odeszła do konkurencji za lepszy hajs albo z racji na doświadczenie na kierownicze stanowiska ...prezes rozkradł co się jeszcze dało ziemię flotę maszyny ... wszedł syndyk zajął nieruchomości i co .... sprzedał zadłużone przedsiębiorstwo za symboliczną złotówkę koledze prezesa ... tak się robi biznesy ćwoki ...

odpowiedz
geds - 20.12.2021 / 20:06, *.chello.pl

no Mioduski zrobił analizę przyczyn dna na które ściagnął drużynę i wyszło mu że to szef akademii i Kiełbowicz muszą zostać wyrzuceni... co za idiota

odpowiedz
tekken (L) - 20.12.2021 / 19:58, *.chello.pl

I jeszcze mnie to bardzo dziwi w ostatnich latach, ale może Miodek pomoże ci, bo Ty znasz kulisy: ktoś kto się pozbył takich piłkarzy za free często, to jak dla mnie 5 kolumna:Hlousek, Carlitos, Novikowas, Wszołek, Antolić, Remy, Gwilia, przede wszystkim KuchyKing (dla niego oglądało się mecze).

odpowiedz
K(L)AKIER - 20.12.2021 / 20:42, *.inetia.pl

@tekken (L): lepiej oddać za darmo solidnych graczy niż dac podwyżkę, vesovic jeszcze, i ściągnąć gruzz, przedsiębiorczy jest prezes, ale podobnie w firmach działają prezesi i kierownicy,nie beda trzymac pracownika ogarnietego w temacie , po co doceniać, lepiej wziąć następnego

odpowiedz
tekken (L) - 20.12.2021 / 18:48, *.chello.pl

Trzeba kupować najlepszych Polaków z ekstraklasy to zawsze daje niezłe efekty. potrzebni: rozgrywający, obrońcy boczni i środkowy, bramkarz,

odpowiedz
zaba285 - 20.12.2021 / 20:02, *.grupaping.pl

@tekken (L): najlepsi Polacy z ekstraklasy kosztują po 4mln euro. Lokowany na pewno ich nie kupi

odpowiedz
geds - 20.12.2021 / 20:09, *.chello.pl

@tekken (L):
a których to najlepszych młodych Polaków kupił Lech, Pogoń, Lechia czy Raków? Nie orientujesz się w temacie, mocni młodzi kosztuja min. tyle co kolega napisał, a taniej to można kupić Slisza. Jak wystrzeli rzeczywiscie z formą jak kiedyś Wolski, to nie będzie go za pól roku... albo szybciej jak Bielik zanim wystrzeli

odpowiedz
tekken (L) - 20.12.2021 / 20:56, *.chello.pl

@geds: Ja wiem,że młodych to my nie kupimy typy Kozłowski, czy Żurkowski, Buksa, bo tu musielibyśmy wyłożyć 2-5 mln E za każdego. Także wiem, że nie utrzymamy piłkarzy takich jak Karbownik, Majecki i ok , bo Legia na tym zarabia. Musimy kupować piłkarzy takich jak: Wdowiak, Wlazło, Piasecki, Kun, Gajos,Hładun, Szysz, Tuszyński, Wolski, chodzby ci obrońcy boczni Radomiaka:Abramowicz, Jakubik itd.

odpowiedz
Greg81 - 20.12.2021 / 21:11, *..

@tekken (L): Gdyby ściągnął takich piłkarzy których podałeś to myślisz że wzmocnią Legię? Oni nie wytrzymają presji . Miodek prędzej powinien ściągnąć dobrego psychologa

odpowiedz
Wolfik - 20.12.2021 / 21:38, *.mm.pl

@tekken (L): Tuszyński, Gajos, Wolski mają być wzmocnieniami dla druzyny walczącej o utrzymanie??? To juz od razu wywieśmy biała flage...

odpowiedz
geds - 21.12.2021 / 00:54, *.chello.pl

@tekken (L):
i co ty chcesz z nimi osiągnąć? Piłkarze tego pokroju zdobywają Mistrzostwo Polski? Nie mówiąc już o grze w Europie. Co najmniej takich to my powinniśmy mieć z tej naszej żałosnej akademii. Z zewnątrz powinniśmy mieć graczy którzy nas pociągną ponad tę ligę jak: Roger, Edson, Radović, Nikolić, Prijović, Sa, Vadis, Juranović, Cafu i paru innych ktorych to my nie potrafiliśmy użyć jak Cabral, Kazaszwili, Medeiros, Carlitos... i ulubiony przykład... Lewandowski :)

odpowiedz
Biała Siła - 21.12.2021 / 06:37, *.t-mobile.pl

@geds: Rozumiem ,że Lewandowski ,Messi ,Ronaldo i inni ,od czegoś trzeba zacząć,

odpowiedz
geds - 21.12.2021 / 13:18, *.centertel.pl

@Biała Siła:
no... nie rozumiesz, o czymś innym pisałem, napisałem że my nawet w takim Lewandowskim nie potrafilismy zobaczyć że to materiał na kawał piłkarza, oczywiscie jeszcze nim nie był, ale Amika to zobaczyła, potem Borussia... Jak mielibyśmy wybierać tych super młodych z rynku? Raz że na nie stać bo młodzi są drodzy grubo ponad bieżącą sportową wartość, a dwa: wielu z Lewandowskim na czele nie potrafiliśmy docenić gdy już nawet trafili na pokład

odpowiedz
tekken (L) - 21.12.2021 / 13:37, *.230.80

@geds: Dobrze napisane, ale ja bym starszych nie skreślał. Nasi Scouci często się nie znają i wielu dobrych piłkarzy nie zrobiło karier z różnych przyczyn.

odpowiedz
CZAS!REWOLUCJI!KIBICE!NA!ULICE! - 20.12.2021 / 18:39, *.133.110

TO LUDZIE OD BIUREK NIC ZE SPORTEM NIE MJĄ DO TEGO CHEMII!NIECH!KIBICE!PRZEJMĄ!SIŁĄ!STERY!

odpowiedz
ajajajaj - 20.12.2021 / 18:57, *.net.pl

@CZAS!REWOLUCJI!KIBICE!NA!ULICE!: dobra Ty i ja to nas dwóch kto dołączy?

odpowiedz
Semper Fi - 20.12.2021 / 20:09, *.234.119

@ajajajaj : ja dołączę, a za mna 200 tysięcy ludzi, moze byc? Dzialamy?

odpowiedz
Olomanolo - 20.12.2021 / 21:39, *.207.247

@Semper Fi: jestem z Wami czyli jest nas trzech i to wystarczy

odpowiedz
Ajajaj ITI - 22.12.2021 / 08:50, *.centertel.pl

@Olomanolo : jak to mówi kiedyś zaszĺyszany tekst 4 ludzi działających w komitywie może zatrzasnąć 100000 !

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 20.12.2021 / 18:19, *.centertel.pl

q -wa odchodza 2 trole i zastepuja ich kolejne 2 trole zasada małecki kucharski zahorski wypiere.....ć z LEGIIIII!!!!!!!!!! JAKIE oni maja doswiadczenie tu trzeba szukac jakiejs mysli niemieckiej do praw szkolenia akademi -szukac kogos kto byl w borusji dortmund to chyba najlepsza akademia

odpowiedz
Coście qrwy z Legią uczyniły! - 20.12.2021 / 18:09, *.211.164

Więcej takich Kucharskich, więcej Zahorskich, więcej Chłopików i więcej Miodulskich. Więcej tych wszystkich leszczy ye.anych i skończymy nie w I a w III lidze.

odpowiedz
Beck - 20.12.2021 / 17:53, *.inetia.pl

Od dawna piszę,że kucharski to jedno wielkie nieporozumienie.Zastanawiałem się też nad dziwnym związkiem tego duetu.Nie sądzę,żeby Prezes był aż takim indolentem umysłowym ,żeby nie widział,jakim laikem jest jego dyr.sport.Więc może jednak nie jest,a obaj wiedzą co robią.Tak czy owak 1-a liga zbliża się wielkimi krokami i może o to chodzi.

odpowiedz
K(L)AKIER - 20.12.2021 / 20:46, *.inetia.pl

@Beck: A może Legia już ma takie długi, że chce spuścić klub niżej, ogłosi upadłość, wyciągnie ile wejdzie i dobranoc,

odpowiedz
Sndnnd - 20.12.2021 / 17:46, *.play-internet.pl

A dyrektor Kucharski pozostaje??? Myślałem , że również jest odpowiedzialny . Sukces ma wielu ojców porażka już nie. Zaraz się dowiemy ze wina personelu medycznego i masażystów

odpowiedz
Mateusz z Gór - 20.12.2021 / 19:00, *.orange.pl

@Sndnnd:

Umiesz czytać? Awansował. Obraź go znowu na meczu, a będzie wiceprezesem.

odpowiedz
matus007 - 20.12.2021 / 17:35, *.play-internet.pl

Kurde myślałem że już odchodzi Mioduski.... wreszcie...

odpowiedz
jo - 20.12.2021 / 18:26, *.tpnet.pl

@matus007: mądry ty jesteś inaczej... jak może odejść właściciel...

odpowiedz
Autor - 20.12.2021 / 19:49, *.media.pl

@jo: Jako właściciel to on może sobie zostać - wyniki sportowe i finansowe go bronią. Ale jako prezes który ma wpływ na obsadę niższych stanowisk jest fatalny dlatego prezes Mioduski powinien zostać wywalony

odpowiedz
vcv - 20.12.2021 / 17:27, *.vectranet.pl

Nigdzie nie można znaleźć, kiedy odbędzie się zaległy mecz Legii z Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Czy jeszcze w tym roku, czy już Wiosną?

odpowiedz
dino - 20.12.2021 / 17:48, *.vtelecom.pl

@vcv:
wiosną (pewnie w lutym)

odpowiedz
Kibic CWKS - 20.12.2021 / 17:49, *.aster.pl

@vcv:
Wiosną, ale daty jeszcze nie ma, chyba

odpowiedz
Wolfik - 20.12.2021 / 17:04, *.mm.pl

Większa autonomia dla Kucharskiego? Wow! To teraz naprawdę się boję, kogo to sprowadzi...

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 20.12.2021 / 17:00, *.chello.pl

Dlaczego Jacek Zieliński,jest ciągle pomijany przychodzą,jakiś poprańce z poznanania.Kudłty ogarnie się Mungole!

odpowiedz
Bareja wiecznie zywy - 20.12.2021 / 16:57, *.plus.pl

Wina poprzedniego sztabu i w nagrodę awans dla Małeckiego żeby nie szkodził wiecej tylko zajął się czym innym.Proste? To samo kucharski więcej władzy to mniej odpowiedzialności za nowy szrot co sprowadzi a i tak wtedy będzie na vice Tomczyka bo kucharski nie ma czasu na wszystko.

odpowiedz
Pacan - 20.12.2021 / 17:03, *.t-mobile.pl

@Bareja wiecznie zywy: bredzisz chłopaku

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 20.12.2021 / 16:46, *.btcentralplus.com

Jas Fasola smieje sie z Mioduskiego.

odpowiedz
Biała Siła - 20.12.2021 / 16:45, *.vectranet.pl

Panie prezesie ,już panu powiedzieli co trzeba zrobić ,pańscy wspólnicy

odpowiedz
Arek - 20.12.2021 / 16:40, *.tpnet.pl

Noż kurrrrrrva! Śmiech na sali. Jełopowaty nieudacznik dyrektorek najuczciwszy z najuczciwszych ma mieć jeszcze większą autonomię. Przecież w tym klubie nigdy dobrze nie będzie. To już nie wiadomo. Śmiać się, czy płakać. Tylko patrzeć jak typ telefonu w ogóle się pozbędzie.

odpowiedz
Obiektywny - 20.12.2021 / 16:29, *.play-internet.pl

Ja się pytam kim ku...wa dla mioduskiego jest ten kucharski, w żadnej firmie człowiek który w błoto wyrzucił kilka milionów już by nie pracowal

odpowiedz
Ryj - 20.12.2021 / 16:56, *.t-mobile.pl

@Obiektywny : Jest to tak pomyślane, żebyś nigdy się nie dowiedział kim oni są dla siebie. Ale pytanie zadajesz dobre.

odpowiedz
Chris - 20.12.2021 / 16:26, *.t-mobile.pl

Wiencej dyrektorów, wiencej oto prosi lud

odpowiedz
Po(L)ubiony - 20.12.2021 / 16:04, *.aster.pl

Podobno Mioduski zakontraktował wzmocnienia! Zagra u nas Ronnie O'Sullivan i LeBron James! Poważnie zastanawia się nad przyjściem szybki Hamilton! Więcej podam, gdy mnie rozwiążą!

odpowiedz
Zielony - 20.12.2021 / 15:49, *.ziggo.nl

To prezent od Mioduskiego na Wigilię.
A tak naprawdę, jaki to ma sens? Zasłużony były zawodnik który zna klub, ma odchodzić razem z Holendrem który ma przecież ciekawą methode do szkolenia młodzieży. A właśnie tego brakuje od lat!

odpowiedz
Sebo(L) - 20.12.2021 / 15:36, *.centertel.pl

Legia w tej chwili to jeden wielki kabaret, tyle że nikomu nie jest do śmiechu. Właścicielowi odbiło już do końca.

odpowiedz
Migo - 20.12.2021 / 15:24, *..

Kowal zawinił, cygana powiesili. Klasyka

odpowiedz
Pawełek - 20.12.2021 / 15:18, *.netfala.pl

A Stasiek właśnie podpisał kontrakt z Ferenczwaroszem...

odpowiedz
Trampek - 20.12.2021 / 15:08, *.125.29

Decyzję tą można porównać do powiedzenia : " Jestem trochę w ciąży - a trochę nie. " To jest niemożliwe !!! O tym powinien wiedzieć właściciel LEGII . Andrzej Rosiewicz w jednej ze swoich zwrotek piosenki "Wieje Wiosna ze Wschodu" tak śpiewał cytat /z pamięci/ : ".....Trzeba okna otworzyć .Żeby klimat był zdrowy.Trzeba wreszcie przewietrzyć. Gabinet figur woskowych...." Niech to będzie mottem co / między innymi/ powinien zrobić właszciel LEGII.

odpowiedz
Pawciu - 20.12.2021 / 14:55, *.net.pl

To znalezli kozla ofiarnego w postaci Kielbowicza...

odpowiedz
RR - 20.12.2021 / 14:41, *.prosoft24.pl

Przecież pół roku temu można było przeczytać, że kontrakt Grootscholtena kończy się, albo z końcem roku, albo po zakończeniu obecnego sezonu. Ale "kozackie posunięcie " po. prezesa - DRAMAT! A co z prawdziwymi nierobami w LW.

odpowiedz
axlrose - 20.12.2021 / 14:32, *.tpnet.pl

Kowal zawinił, a cygana powiesili
Kucharz zawinił, a Kiełbika wywalili.

odpowiedz
bum - 20.12.2021 / 14:21, *.129.205

Hehe widzę że mioduski robi wszystkim na złość... Ale on musi mieć ubaw z nas wszystkich.
To jest ku...a niedorzeczne!

odpowiedz
F i l u 3 k o l o r y - 20.12.2021 / 17:00, *.t-mobile.pl

@bum: nie robi nikomu na złość. Robi tak żeby się zgadzał bilans zysków i strat. To nam się tylko wydaje, że to samobójca.

odpowiedz
Lolek - 20.12.2021 / 14:19, *.telkab.pl

Ludzie skończcie w końcu te same gadki!!! Mioduski, Kucharski i Zachorski zostaną tu jeszcze długo! Po uj wałkować to samo...trzeba raczej pomyśleć o drużynie...jaki trener? Jacy zawodnicy przyjdą lub odejdą?

odpowiedz
gniewko - 20.12.2021 / 14:18, *.vectranet.pl

Pan kucharski większe kompetencje:))))))

odpowiedz
ach - 20.12.2021 / 14:11, *.as13285.net

Struktura tak rozbudowana, ze nikt za nic nie odpowiada. Mozna zwolnic dyrektora skautingu i innego Miecia i ukazac widowni pozorne ruchy. Szkodniki wy.... z Legii!! jak spadniecie to mam nadzieje ze tych miodulskich zachorskich i kucharskich sie wywiezie z miasta i beda mieli zakaz pokazywania sie w stolicy!! szczury won!!!

odpowiedz
dino - 20.12.2021 / 13:52, *.vtelecom.pl

Nie idzie pierwszej drużynie to Mioduski zmienia szefa skautingu i dyrektora akademii a dyrektorowi sportowemu który położył transfery daje większą autonomię przecież to pachnie pierwszą ligą i zakrawa na jawny sabotaż

odpowiedz
bum - 20.12.2021 / 14:24, *.129.205

@dino:
Wszystko na to wskazuje... Że tam nas miodek prowadzi. To było do stwierdzenia minimum dwa lata temu że katastrofa nadciąga... Mioduski realizuje swój niecny plan... Hooy wie czemu mi się to opłaca ale opłaca..... Inaczej by tego nie robił. To wszystko jest zaplanowane i skrupulatnie wdrażane od momentu przejęcia przez niego klubu... Adios ekstraklaso

odpowiedz
bum - 20.12.2021 / 14:26, *.129.205

@bum:
*Hooy wie czemu mu się to opłaca....*

odpowiedz
Felek - 20.12.2021 / 13:36, *.netfala.pl

A niejaki Mioduski kiedy wyleci??? To jest główny szkodnik!

odpowiedz
(L) - 20.12.2021 / 13:34, *.centertel.pl

Za co Kucharski zostaje w zarządzie?
Przecież to kpina pudla. Rozwalą ten klub do końca

odpowiedz
Juri - 20.12.2021 / 13:29, *.centertel.pl

Zachorski ,Kucharski,Mioduski mieli polecieć.
Tną koszty,konfidenta do akademii chcą wprowadzić.

odpowiedz
Darek - 20.12.2021 / 13:19, *.chello.pl

Oczekuje w zimę na trzy dobre transfery a nie dziesięć z czego do gry nadaje się dwóch.I trzeba skończyć z wymianą 12 piłkarzy co pół roku. Inaczej nic się nie zmieni.

odpowiedz
Roma - 20.12.2021 / 13:19, *.plus.pl

Najwyraźniej prezes ma kłopot ze słuchem, nie o nich były hasła o wyp... z Legii.

odpowiedz
(L)egia - 20.12.2021 / 12:48, *.196.19

Tej padaki końca nie widać. Trzeba zacząć od zmiany w głowie, czyli wypieprzyć nieudaczników: Mioduskiego i Kucharskiego.

odpowiedz
Franco - 20.12.2021 / 12:38, *.plus.pl

Dyrektora akademii????.. dziwne przecież tak wielu mlodych gra teraz w pierwszym skladzie.... Panie Mioduski gdzie konsekwencja? Ale oczywiscie to czesc naszego d.n.a rewolucja raz w roku...

odpowiedz
Darek - 20.12.2021 / 12:32, *.chello.pl

A za 2 lata przeczytamy Zasada i Malecki odchodzą. A najwiekszy szkodnik dostał jeszcze wiecej władzy.Tylko żeby miał biedak czas chociaż telefon odebrać.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 20.12.2021 / 12:11, *.cyfrowypolsat.pl

Dalej mieszanie w gównie (patrz kadra kierownicza).
Swoją drogą ciekawe jakiego haka ma Kucharski na Kudłatego?

odpowiedz
bester - 20.12.2021 / 11:57, *.t-mobile.pl

Kolejni amatarzy. ten pałecki to jakiś koniec świata.
Kucharski z większą autonomicznością.... co za bzdura, powinien dostać większą autonomiczność poprzez zwolnienie z L. wtedy miałby dopiero autonomiczność..

odpowiedz
Ursus1977 - 20.12.2021 / 11:39, *.play-internet.pl

Skoro Legia stała się korporacja to czemu nie zrobić rekrutacji z prawdziego zdarzenia a nie brać osoby pod reka

odpowiedz
zdzicho - 20.12.2021 / 11:26, *.16.195

Miodek!
co?
... nie znasz się na tym ;-)

odpowiedz
Gorgoroth - 20.12.2021 / 11:24, *.233.121

Darek nie bój się reform. Tylko za mało zwolnień. Pani Grażyna od konserwacji podłogi i pan Mundek od centralnego ogrzewania też nie są bez winy. Zwwolnić natychmiast! Masz takiego genialnego dyrektora że sam wszystko ogarnie i będzie pięknie.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 20.12.2021 / 11:21, *.214.250

a kiedy zmiana prezesa i dyrektora sportowego ?

odpowiedz
legia to my - 20.12.2021 / 11:25, *.194.12

@majusL@legionista.com: NIgdy!!!!!! :-)

odpowiedz
kolko - 20.12.2021 / 11:46, *.chello.pl

@majusL@legionista.com: może jak spadniemy...

odpowiedz
Maciex - 20.12.2021 / 12:14, *.120.45

@majusL@legionista.com: "większą autonomię ma uzyskać Radosław Kucharski" jak widzisz Pan dyrektor jeszcze awans dostaje za swoje zasługi. HAH HAHA HA śmiech przez łzy....

odpowiedz
heh - 20.12.2021 / 11:20, *.smgr.pl

Obojętnie jak kto chu*owy jest... ale ludzie, czy my o zwolnieniach powinniśmy dowiadywać się z Internetu ze źródeł niezależnych? Czy klubu nie stać na informację prasową, aby pożegnać się z klasą z tym czy tamtym? Niedługo o planowanym zwolnieniu będziemy się z plotek.pl albo pudelka (sick) dowiadywać... czy z Legii trzeba pośmiewisko na każdym kroku robić?

odpowiedz
Konrad1916 - 20.12.2021 / 11:19, *.plus.pl

To mioduskiego,kucharskiego i zahorskiego przydałoby się wpaść do domu z życzeniami

odpowiedz
ajajajaj - 20.12.2021 / 13:50, *.net.pl

@Konrad1916: popieram , a zna ktoś adres ? aby przynieść tym panom prezenty ? proszę o pomoc :) Święty Mikołaj
ps. obiecuję że przyniosę coś cięższego niż rózga ;)

odpowiedz
dino - 20.12.2021 / 11:14, *.vtelecom.pl

Haha zamiast wywalić Kucharskiego to mu dają większa autonomie, ja pindole chyba czas na protest

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 20.12.2021 / 11:14, *.btcentralplus.com

Tylko odejscie Mioduskiego mnie interesuje. WON ZLODZIEJU I NIEUDACZNIKU !!!!!!!!!

odpowiedz
Misztal Powiśle - 20.12.2021 / 11:13, *.chello.pl

Nieźle, Małeckiego pierw bierze Czesiek. Późnej okazuje się donosicielem i gra przeciwko temu który go tutaj ściągnął. Teraz dostaje intratną posadę. Tak się robi karierę w dzisiejszej Legii.

odpowiedz
eMoKa - 20.12.2021 / 11:21, *.246.20

@Misztal Powiśle: Korpo Panie,w całej okazałości.

odpowiedz