fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Terminy meczów z Zagłębiem Lubin i Termaliką

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Ustalono terminarz 20. kolejki Ekstraklasy. Legia Warszawa zagra wówczas na wyjeździe z Zagłębiem Lubin. Spotkanie rozegrane zostanie w piątek, 4 lutego o godzinie 20:30. Ustalono również datę zaległego mecz 5. kolejki z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Odbędzie się on we wtorek, 8 lutego.

Najbliższe mecze Legii:
04.02.2022 (PT) 20:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
08.02.2022 (WT) 20:30 Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Terminarz Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Tomek - 22.12.2021 / 10:56, *.113.189

Kabaret to będzie jak wirus tak zacznie szaleć i w pewnym momencie komisja ligi zakończy rozgrywki a Legia będzie na miejscu spadkowym...zresztą i tak spadniemy i tak

odpowiedz
K(L)AKIER - 22.12.2021 / 11:47, *.inetia.pl

@Tomek: raczej wątpliwy scenariusz , co nie zmienia faktu formy

odpowiedz
Rafał - 22.12.2021 / 01:37, *.chello.pl

O ile plandemia nie pokrzyżuje wszystkiego

odpowiedz
Arek - 21.12.2021 / 18:34, *.tpnet.pl

Hity, które trzeba wygrać. Bo inaczej będzie problem już na początku.

odpowiedz
R1958 - 21.12.2021 / 14:27, *.t-mobile.pl

Po wczasach allinclusiw w Dubaju marnie to widzę, takie granie co 3dni i jeszcze będzie, ie przecież zimno

odpowiedz
Tomek - 21.12.2021 / 14:18, *.113.189

I znowu granie co 3 dni i ci....ki będą zmęczone...

odpowiedz
ja 1916 - 21.12.2021 / 14:28, *.googleusercontent.com

@Tomek: Szczególnie po opalaniu w Dubaju.

odpowiedz
Wolfik - 21.12.2021 / 14:08, *.mm.pl

Czyli już na początku lutego wyjaśni się dokąd zmierzamy. Bezposrednie mecze z rywalami o utrzymanie zadecydują.

odpowiedz
oLaf - 22.12.2021 / 01:03, *.vectranet.pl

@Wolfik: co racja to racja, jak wtopimy te 2 mecze to bronimy się przed spadkiem do ostatniej kolejki : O

odpowiedz
Kibic L - 21.12.2021 / 13:17, *.t-mobile.pl

Oby nas wpuścili do Lubina.

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 21.12.2021 / 12:31, *.vectranet.pl

To w środę 9 lutego dadzą pewnie zaległy z Niecieczą, a z Wartą u siebie 13 lutego.

odpowiedz
Robert - 21.12.2021 / 20:38, *.play-internet.pl

@(L)Łomża(L): Hej. Jeszcze raz przeczytaj.

odpowiedz
(L) - 21.12.2021 / 22:13, *.plus.pl

@(L)Łomża(L):


Jesteś idolem!! Wielbi Cie tłum!!!

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 22.12.2021 / 13:30, *.vectranet.pl

@Robert : Jak pisałem komentarz, to jeszcze nie było podanego terminu meczu z Niecieczą. Został on dopisany później.

odpowiedz