Nowa koszulka w FanStore - fot. sklep.legia.com
REKLAMA

Nowości w sklepie Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatnich dniach w sklepie Legii pojawiło się sporo nowości. W ofercie pojawiły się nowe koszulki i bluzy. Wśród t-shirtów znajdziemy bardzo ciekawe propozycje - tj. białą koszulkę z racowiskiem na Żylecie, "Tylko Legia" (biała, szara i zielona), "Football Culture" (czarna i zielona), "Niepokonane miasto, niepokonany klub", koszulkę przedstawiającą legijne trofea (biała i czarna). Ceny dorosłych koszulek wynoszą 80 złotych, za koszulki dziecięce zapłacimy 60 zł (z misiem Kazkiem) oraz 70 zł za pozostałe nowości.

Znacznie powiększyła się także kolekcja bluz. Wśród nowości znajdziemy bluzę w poziomych barwach z kapturem (180 zł), czarną bluzę z kapturem z napisem "Legia Warszawa", bluzy z kapturem na suwak z eLką oraz "1916" (190 zł), "Football Culture" (czarna), bluzę rozpinaną z "1916" z przodu i wyraźnym napisem "Legia" na plecach (zielona i czarna). W ofercie dla młodzieży znajdują się bluzy "Football Culture" (czarna) i "1916" (biała) - obie po 160 złotych.

Ponadto w sprzedaży pojawiły się zgodowe szaliki "Legia - Radomiak" (40 zł), maskotki przedstawiające Misia Kazka (120 zł), a także dwa alkohole. Do kupienia jest czerwone wino Primitivo z legijną obwolutą (90 zł) oraz 12-letni Johnnie Walker Black Label (160 zł). Kibice mogą zakupić także dwa wzory legijnych krawatów (100 zł).

Parę tygodni wcześniej w sprzedaży pojawiły się również nowości dla pań. Legionistki mają do wyboru sześć wzorów koszulek (m.in. "See you at the stadium", "Nie poddawaj się" i eLka w kółeczku; 80 zł), cztery nowe bluzy (190 zł), spodnie dresowe (180 zł) oraz kurtkę baseballową (260).












REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
L - 24.12.2021 / 11:02, *.play-internet.pl

Powinien wystawić w sklepie kopaczy.Kto potrzebuje kogoś do porządków na działce bierze takiego łajze za 2 dychy na cały dzień.Bo do piłki się nie nadają

odpowiedz
gazza - 24.12.2021 / 08:44, *.inetia.pl

Oczywiście ceny dla bogaczy a dla normalnych ludzi nic nie ma...
Krawat 100 zł a wino 90 zł...Brawo Miodek...

odpowiedz
Hiszpański żongler - 23.12.2021 / 19:52, *.play-internet.pl

Nie kupuje u mioducha

odpowiedz
ryba socho - 23.12.2021 / 10:46, *.t-mobile.pl

Ciekawe czy ten nieudacznik właściciel w wigilię przemówi ludzkim głosem ? Koszulki powinni rozdawać w ramach przeprosin. No i nieco lepszymi modelami byliby don kucharsy i luis midusky

odpowiedz
Tomek - 23.12.2021 / 07:06, *.113.189

Ciekawe jaka będzie kolekcja na I ligę

odpowiedz
Johnnie Walker - 22.12.2021 / 23:57, *.net.ar

A tymi alkoholami mamy coś oblewać, czy zalewać smutki?

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 22.12.2021 / 23:55, *.plus.pl

taka butelka to powinna być na wejście na stadion, najlepiej wydawana 2 godziny przed meczem coby znieść kolejny fantastyczny występ tych gamoni imitujących grę w piłkę

odpowiedz
e(L)o - 22.12.2021 / 21:08, *.vectranet.pl

W tych czasach koszulki powinny być po 599 zł, a krawat 699 zł. Bluzy po 999 zł

odpowiedz
Hans klopsw - 22.12.2021 / 20:15, *.centertel.pl

Powiem klasycznie. Szału nie ma, dupy nie urywa.

odpowiedz
123 - 22.12.2021 / 19:40, *.t-mobile.pl

Za to poniżenie,które mnie spotkało w tym sezonie po 30 latach kibicowania , kiedy nie dałem rady wytrzymać do końca meczu!Q urwa nic nie kupię!!!

odpowiedz
spasiony - 22.12.2021 / 19:38, *.10.6

Brakuje mi w ofercie peruki mioduskiej w legijnych barwach, ale najbardziej czekam na asortyment legijnych miodow, niestety pewnie tylko miod spadziowy moze nam nasz wlodarz zaoferowac.

odpowiedz
Marcel - 22.12.2021 / 22:10, *.t-mobile.pl

@spasiony: Rozwaliłeś mnie tym komentarzem! :D Przybijam ci piąteczkę ziomeczku! :)

odpowiedz
Sarcastico. - 23.12.2021 / 02:48, *.orange.pl

@spasiony: :D :D :D

odpowiedz
miet - 23.12.2021 / 21:10, *.tpnet.pl

@spasiony: no mistrz !

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.12.2021 / 18:41, *.centertel.pl

A kiedy będzie dostępna kolekcja batonów?

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 22.12.2021 / 23:53, *.plus.pl

@Leśny Dziadek:

kolekcja batonów jest dostępna podczas każdego meczu - i to 11 batonów, które czasem są wymieniane na "świeże" batony prosto z ławki

odpowiedz
P92 - 23.12.2021 / 09:28, *.korbank.pl

@Leśny Dziadek: Nie będzie dopóki w klubie jest Slisz. On przechwytuje wszystkie dostawy.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 22.12.2021 / 17:57, *.btcentralplus.com

Uwielbiam wloskie wina Primitivo ale nie dam Mioduskiemu ani grosza !!!!!

odpowiedz
Somelier - 25.12.2021 / 02:14, *.virginm.net

@MIODUSKI OUT !!!!!: te wina sa prymitywne!! Tylko Fresco polnslodkie za 12zl!!!

odpowiedz
Sarcastico. - 22.12.2021 / 17:56, *.orange.pl

Absolutny brak taktu wstawianie tu takich ogłoszeń, po takiej rundzie.

odpowiedz
Umberto - 22.12.2021 / 16:06, *.com.pl

Koszulki nawet spoko...

odpowiedz
Franz - 22.12.2021 / 14:30, *.chello.pl

Spoko, tylko kto kupi maskotki przedstawiające Misia Kazka (120 zł) ?! To jest dwumetrowa maskotka czy o co chodzi z tą ceną?!

odpowiedz
Mariusz - 22.12.2021 / 14:26, *.211.110

To w sklepie U Bosmana jest, hę?

odpowiedz
Pilot - 22.12.2021 / 23:26, *.chello.pl

@Mariusz : ta U Bosmana to zapiekanki są i hot dogi ;)

odpowiedz
ach - 22.12.2021 / 14:22, *.as13285.net

Jak to jest ze jak Legii szlo znacznie lepiej to nowosci ze sklepu byly raczej w mojej ocenie dla slepcow, obecnie idzie znacznie gorzej to w koncu jest cos co mozna kupic w oficjalnym sklepie i to jeszcze z nielatwym wyborem.

odpowiedz
Sputnik 44 - 23.12.2021 / 11:36, *.t-mobile.pl

@ach: widocznie pudel, tak jak kopacze, nie jest w stanie grać na dwóch frontach naraz...

odpowiedz
Brat - 22.12.2021 / 14:19, *.chello.pl

Czy ktoś już był w Fanstore i może ocenić jakość tych produktów?

Abstrahując już od cen, to jakiś czas temu kupiłem z klubowego sklepu szare dresy i koszulkę. Jakość była tak dramatyczna, że musiałem zwrócić produkty mimo, że ceny były nawet atrakcyjne (trafiłem na wyprzedaż). Ubrania z Pepco są dużo lepszej jakości niż to, co co przyszło z Fanstore'a. Nie mogłem uwierzyć w to, co widzę. Dramat.

odpowiedz
LG - 22.12.2021 / 17:45, *.chello.pl

@Brat: gorsze niż w pepco? No to dramat.

odpowiedz
gonzo - 22.12.2021 / 13:38, *.tpnet.pl

PRYMITYWNE WINKO Z PRYMITYWNĄ CENĄ!

odpowiedz
Eetam - 22.12.2021 / 13:32, *.telkab.pl

A gdzie koszulka z loczkiem?

odpowiedz