REKLAMA

Świąteczne paczki od kibiców dla kombatantów NSZ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Fani Legii z grupy Old Fashion Man Club w ramach akcji "Narodowe Podziemie PamiętaMY", przekazali świąteczne paczki kombatantom oraz wdowom po kombatantach Narodowych Sił Zbrojnych.




przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Kermit - 29.12.2021 / 09:47, *.chello.pl

Dla NSZ ...... ?

odpowiedz
mexx - 27.12.2021 / 21:01, *.chello.pl

Pytanie do Redakcji – info o paczkach jest zapewne zaczerpnięte z fejsa OFMC, gdzie są w tym samym wpisie również świąteczne życzenia od Pogoni Lwów dla kibiców Legii. Dlaczego te życzenia ze Lwowa zostały ignorowane na legioniści.com?
To jak paczka na święta idzie z Legii na Kresy to jest git i o tym piszemy, a jak z Kresów idą na Legię życzenia na święta to jest ignor i cisza?

odpowiedz
Majk Spajk - 27.12.2021 / 16:21, *.tele2.se

Kombatanci NSZ to osoby w bardzo podeszlym wieku.
Wiec zastanawia mnie, po co im tyle slodyczy? Czekolady, wafelki, torciki, bombonierki, cukierki.
Kto to wymyslil? Kto wpadl na tak fenomenalny pomysl?
Nikt nie pomyslal co starszym osobom jest na prawde potrzebne, ale co tam sa wafelki i cukierki.
Taka akcja na odpyeer dool i pod publike.

odpowiedz
Cwks - 27.12.2021 / 18:07, *.virginm.net

@Majk Spajk: tak samo pomyslalem gdy spojrzalem na foto, wiekszosc ludzi w tym wieku choruje na cukrzyce..

odpowiedz
mexx - 27.12.2021 / 21:05, *.chello.pl

@Majk Spajk: Pytałeś bezpośrednio o to wykonawców? Najwyraźniej nie, a było na to ładnych parę lat. W d. byłeś g. wiesz.

odpowiedz
siewca plotek - 27.12.2021 / 14:02, *.futuro.pl

Podobno ten, co od lat wypisuje „nie kupujcie szynki Krakus” właśnie zmarł zatruty przedmiotową szynką :D

odpowiedz
1916 - 27.12.2021 / 18:09, *.virginm.net

@siewca plotek: hahahahahaha komentarz dnia!;)
To ja zawsze pisze o tej "szynce",i nadal podtrzymuje nie kupujcie tego syfu, lepiej sucha krakowska zamiast tej konserwy.
A jak widac mam sie dobrze bo nie jadam tej mielonki;)

odpowiedz
siewca plotek - 28.12.2021 / 08:51, *.futuro.pl

@1916: Haha, dobra beka :) Pozdro Mordo!
PS.
Oczywiście szacunek dla darczyńców. Piękna sprawa.

odpowiedz
Ciechanów - 27.12.2021 / 12:06, *.tpnet.pl

Narodowe Siły Zbrojne do walki z komunizmem !

odpowiedz
oLaf - 27.12.2021 / 11:28, *.vectranet.pl

brawo!

odpowiedz
Grigol - 27.12.2021 / 10:06, *.7.33

NARODOWE SIŁY ZBROJNE NSZ!!

odpowiedz