Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wszołek wróci do Legii?

źródło: sport.interia.pl

Jak poinformował na Twitterze Sebastian Staszewski z interia.pl, Legia Warszawa chciałaby pozyskać zimą Pawła Wszołka. Piłkarz nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu i odszedł za darmo ze stołecznego klubu wraz z końcem ubiegłego sezonu. Trafił do Unionu Berlin, w którym jednak nie zyskał uznania trenera. Jesienią zagrał zaledwie 17 minut w jednym spotkaniu Pucharu Niemiec, natomiast w lidze dwukrotnie znalazł się na ławce rezerwowych.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (113)

+dodaj komentarz
NEWS LEGIA - 02.01.2022 / 16:42, *.17.94

WSZOŁEK POWIEDZIAL ŻE JAK PAPSZUN WROCI DO WARSZAWY DO LEGII, TO ON GOTOWY!NIE CHCE GRAĆ U NIKOGO INNEGO...

odpowiedz
kalosz - 02.01.2022 / 03:31, *.mm.pl

dzien swistaka...

odpowiedz
Mojo jojo - 01.01.2022 / 22:49, *.t-mobile.pl

niech s.......! leciał do berlina az mu sie korki paliły!

odpowiedz
HarryUjarany - 31.12.2021 / 15:40, *.tpnet.pl

Jach jest do wzięcia. Jach do Legii. Taki obrońca się przyda!

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 31.12.2021 / 11:38, *.play-internet.pl

Brać go. Do tego Teodorczyk, Jach i wypożyczyć Karbownika.

odpowiedz
ws - 31.12.2021 / 08:57, *.vectranet.pl

Mam nadzieję,że wróci i udowodni,że takiego zawodnika nam brakowało na jesieni.

odpowiedz
Zdzicho - 31.12.2021 / 05:38, *.tpnet.pl

Za darmo tak, płacić nie. Za bardzo mi utkwily jego fochy jak konczyl mu sie kontrakt

odpowiedz
Hw - 30.12.2021 / 21:17, *.orange.pl

Lepiej grac juniorami niz wszolkiem

odpowiedz
Jurek - 31.12.2021 / 10:02, *.inetia.pl

@Hw: Tak ale którymi ? Żaden z nich się nie nadaje do 1 drużyny.

odpowiedz
gazza - 30.12.2021 / 20:22, *.inetia.pl

Takimi transferami mają wzmocnić nasz klub ???
To kpina z nas , kibiców !

odpowiedz
Uśmiechnięty - 30.12.2021 / 20:14, *.chello.pl

Ten gnojek, co uśmiechał się szeroko po porażce z Piastem w PP?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 30.12.2021 / 15:10, *.play-internet.pl

Z piłkarzami w typie Wszołka jest taki problem,że generalnie są zbyt słabi,żeby zaistnieć w Europie,ale do Legii przychodzą jako gwiazdy,bo w C.V.mają wklepane,że grał w np Borusii,Napoli,czy innym Celtiku.Co prawda "grał",to takie na wyrost określenie,bo powinno być "był w klubie",ale menago takiego zawodnika już dobrze wie,jak "rośnie wartość rynkowa" takiego zawodnika,gdy np jego klub zdobędzie tytuł mistrza kraju,czy tam inne trofeum.Pomimo,że dany koleś ani razu nie kopnął piłki w oficjalnym meczu,może sobie dopisać do rubryki "sukcesy" np puchar kraju.Dlatego uważam,że powinniśmy się skupić na rodzimych piłkarzach,bo takie "gwiazdy z odzysku" są zdecydowanie przepłacone,a jakość ich gry zupełnie nie przekłada się na koszty,jakie klub ponosi w związku z jego utrzymaniem.A i kolejka chętnych,żeby takiego gościa odkupić,raczej się nie ustawia.

odpowiedz
Wolfik - 30.12.2021 / 16:22, *.mm.pl

@FOREVER LEGIA: Moim zdaniem, gdyby nie konflikt z Michniewiczew Paweł Wszołek zostałby w Legii co byłoby korzystne dla obu stron. Wybierając Bundesligę, popełnił piłkarskie samobójstwo, średnio ogarnięty w tematy człowiek zdaje sobie bowiem sprawę, że oprócz Roberta nikt w tej lidze tak naprawde ostatnimi czasy nie zaistniał. Jak Kolego napisałeś, są za słabi. Młodzi (jak Puchacz) jeszcze rokują, ale ich szanse są 50/50. W przypadku starszego zawodnika, to jak wyprawa w Himalaje pospolitego "zjadacza chleba".

Zgadzam się co do rodzimych piłkarzy, sęk w tym że na takowych poprostu nas nie stać. Trzeba czekać i mieć nadzieję, że zechcą do nas przyjść (jak Szysz), co przy obecnych celach wcale takie pewne nie jest. Zatem Wszołek na dzień dzisiejszy na pewno sie przyda. A o Europie to możemy zapomnieć, tam żaden z obecnych piłkarzy Legii kariery nie zrobi. Skupmy się na walce o utrzymaniu, to jest (powinien byc ) nasz główny cel na ten sezon. Jakkolwiek to brzmi.....

odpowiedz
bum - 30.12.2021 / 12:50, *.virginm.net

„Jestem za, a nawet przeciw”

...Idealnie tu pasuje ten klasyk :)

odpowiedz
grzesiek - 30.12.2021 / 15:07, *.centertel.pl

@bum: mordo nie jestem pewien ale po odejsciu Wszołka chyba napisałem że gruby Czesiek odstrzelił naszego naklepszego pilkarza i długo nie pobedzie trenerem. To sie smiales ze mnie ze fan Wszołka. Zaraz odszukam naszą korespodencję z wtedy. Zobaczymy komu bedzie łyso :)

odpowiedz
grzeziek - 30.12.2021 / 15:19, *.centertel.pl

@bum: prosze bardzo. Czyż nie miałem racji??? Już wtedy coś mi sie ten grubas z poznania nie podobał. A wielu kibicow niestety to Pawła zwyzywało że kapryśna gwiazdeczka. Kapryśny to był grubas

grzesiek - 02.05.2021 / 12:30, *.centertel.pl
Paweł to jak dla mnie zdecydowanie najlepszy piłkarz poprzedniego sezonu. W tym sezonie ogladalem poczatkowe mecze tylko i rowniez sie wyroznial na tle reszty. Zdecydowanie na takich pilkarzach powinien opierac sie sklad Legii.

I przynosi to mega ujmę naszemu klubowi ze najlepsi muszą upominac sie o miejsce w skladzie.

No ale spoko, paweł odejdzie zobaczymy wtedy jaki bedzie bol dupy.

odpowiedz
bum - 30.12.2021 / 17:50, *.237.134

@grzesiek:
Najwyraźniej nie zrozumiałeś przesłania mojego komentarza MORDO. Uważam iż na obecną sytuację w naszym klubie wszołek może się przydać przy czym nie zmieniam zdania o nim i jegoarnym charakterze polonisty, o jego średnich umiejętnościach piłkarskich, a także tego że on bazuje jedynie na szybkości. Zwyczajnie go nie lubię i nie uważam za dobrego piłkarza, A JUŻ NA PEWNO NIE NAJLEPSZEGO PIŁKARZA LEGII POLRZEDNIEGO SEZONU!! To bzdura!
I tutaj wracamy do twojej osoby MORDO :D otóż nie mieniem zdania że jesteś psychofanem tego kręta wszołka i być może spełni się twój sen o jego powrocie hehehe.
Reasumując... Nie chcę go tu ale się przyda... Jakby to nie brzmiało.
A ty ciskając teksty non stop że TO NAJLEPSZY PIŁKARZ LEGII ośmieszasz się spektakularnie bo zapominasz co robił Pekhart i Louqinas w tamtym sezonie. A moim zdaniem to nawet Mladenovic grał lepiej w tamtym czasie niż wszołek polonista pseudo gwiazda polskiej piłki przy czym prostak bez ambicji wtrącający w wywiadach co i raz parcie na grę w reprezentacji Polski. Jest cienki w ogóle... Ale teraz Legii się przyda oto moje sprostowanie.
A ty MORDO lecz się z obsesji na jego punkcie hehe ;) pozdro MORDO

odpowiedz
MatWij - 31.12.2021 / 06:18, *.centertel.pl

@bum: Morda Mordę pozdrawia Mordeczki. Trochę sporo tych Mord :O

Ps. Charakter polonisty?! Serio nie rozumiecie że piłkarze to najemnicy którzy grają tam gdzie im dobrze płacą? W doopie mają kibicowskie animozje. Patrz na zawodników typu Ronaldo, Figo, Enrique czy Lewandowski. Przechodząc z Barcelony do Realu lub odwrotnie albo z Borussi do Bayernu bezpośrednio dość jasno to pokazali. A Ty o Wszołku który X lat po pobycie w polonii postanowił zagrać w Legii mówisz że ma charakter polonisty... :D

odpowiedz
grzesiek - 31.12.2021 / 07:23, *.centertel.pl

@bum: czy najlepszy to jsst malo wazne . Ale na tamtą chwile na pewno byl jednym z naklepszych a grubas sie go pozbył. Polonista daj spokoj jakby byl polonistą to juz dawno na lawke by posadził go vuko i by nie grał. A on starał sie. Strzelal wazne bramki dla Legii wiec granie z koszulka ksp trzeba mu juz zapomniec. No wlasnie tersz nie masz nic przeciwko powrotowi Pawła a wtedy o ile mnie pamiec nie myli to nie obstawales za nim tylko za grubym cześkiem . Jak to sie skonczylo chyba wszyscy wiemy

odpowiedz
bum - 31.12.2021 / 07:34, *.233.28

@grzesiek: nigdy nie obstawiałem za Michniewiczem tym konfidentem i nie jestem za przyjściem wszołka. Chyba że za darmo w tej sytuacji. Potrzebny skrzydłowy ot tyle.

odpowiedz
grzesiek - 31.12.2021 / 09:43, *.centertel.pl

@bum: ok moze i tak. W kazdym badz razie jak ktos gra dobrze dla Legii to powinien zostać zaakceptowany pomimo przeszlosci w ksp. No chyba ze spiewal jakies piosebki na Legie czy coś to wtedy wyjazd. Ale jesli gra dobrze stara sie to podobnie jak tomka kielbowicza trzeba go traktowac jak Legioniste. :)

odpowiedz
Szyszko - 30.12.2021 / 12:40, *.chello.pl

Do klubu kokosa chyba

odpowiedz
Wawa - 30.12.2021 / 11:19, *.play-internet.pl

Ale po kiego u Niemca nie gral
z Legii poszedł pazerny za kasą

odpowiedz
CHV - 30.12.2021 / 11:07, *.inetia.pl

JAko zawodnik jest naprawdę niezły, ale wydaje mi się, że jemu to ciężko pracować za bardzo się już nie chce.

odpowiedz
lol - 30.12.2021 / 10:11, *..

po co ?

odpowiedz
Urs72 - 30.12.2021 / 09:32, *.chello.pl

Z niewolnika Nie ma pracownika , tyle na ten temat

odpowiedz
iker93 - 30.12.2021 / 08:55, *.com.pl

Wooon!!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 30.12.2021 / 08:51, *.play-internet.pl

Ja to na serio Was nie rozumiem.Najpierw się ekscytujecie,żeby brać zawodnika,który albo gra ogony,albo nie gra wogóle,bo jest słaby (jak by był dobry,to by grał),a potem się dziwicie,że.....w Legii gra słabo.A swoją drogą,to chyba zaczyna się sprawdzać,to co mówiłem.Jacek Zieliński ma ten komfort,który dał mu Mioduski,że sam może decydować,którego zawodnika trzeba kupić.Może kupić każdego.......do 500.tys zł.

odpowiedz
e(L)o - 30.12.2021 / 08:50, *.vectranet.pl

Niech gra tam gdzie chciał! Od Legii wara!

odpowiedz
Ble - 30.12.2021 / 08:41, *.centertel.pl

Teodorczyk do wzięcia za darmochę

odpowiedz
dejne3 - 30.12.2021 / 09:59, *.199.66

@Ble: Teodorczyk jemu bliżej do kartofli nie do Legii

odpowiedz
Wolfik - 30.12.2021 / 16:23, *.mm.pl

@Ble: Nie dołuj mnie przed Nowym Rokiem....

odpowiedz
AAA - 30.12.2021 / 08:25, *.chello.pl

Niech sobie dalej tam "gra".

odpowiedz
Darek - 30.12.2021 / 00:38, *.chello.pl

Gwiazdor spalonego teatru wraca.Miesiac czasu wodził klub za nos.Przedłuży kontrakt czy nie.Ważniejszy był od klubu.A teraz pokazał klasę i jakość piłkarską przez 17 minut.Życzę pozostania w Berlinie i kolejnych 17 minut do końca sezonu.

odpowiedz
olew - 29.12.2021 / 22:30, *.vectranet.pl

Nie jestem przekonany do Wszołka , to walczak , a my trochę artyzmu potrzebujemy. Ale dzięki Bogu , trener widzi więcej niż kibol.

odpowiedz
kuba 1979 - 29.12.2021 / 21:44, *.interkam.pl

Jak za darmo OK. Jak trzeba zapłacić ...sorry Berlin to Twój wybór

odpowiedz
Vuko dostał 3 świąteczne bombki od Banasika - 29.12.2021 / 21:22, *.t-mobile.pl

jeśli grajek który pół roku nic nie grał ma być wzmocnieniem to Jacek Zieliński nie rozpoczyna dobrze swego dyrektorstwa sportowego w naszej Legii

odpowiedz
ras4 - 29.12.2021 / 21:14, *.vectranet.pl

sprzedawczyk do odbudowy, a nie do grania

odpowiedz
tekken (L) - 29.12.2021 / 21:00, *.chello.pl

Wszołek jak najbardziej. Najlepszy zawodnik w tamtym sezonie.

odpowiedz
Kubuś - 29.12.2021 / 20:35, *.lotams.com

Jak myślicie Wszołek nawet nie zadebiutował w Union Berlin nie grając przez pół roku w piłkę będzie wzmocnieniem dla Legii to się mylicie i do tego trzeba jeszcze płacić odstępne. Niech gra dalej w IV ligowych rezerwach Unionu zdrajca.

odpowiedz
:) - 29.12.2021 / 20:12, *.plus.pl

Oddać za darmo i płacić żeby wrocil? Mam nadzieję że to ostatki Kucharskiego a Zieliński to zablokuje.

odpowiedz
Sobo(L)ew. - 29.12.2021 / 19:40, *.255.115

Co za idioci??? Nikt wam nie pasuje ???????????????????? Proponuje by każdy kupił swój klub i piłkarzy i rządzić. Gwarantuje błyskawiczny spadek do pierwszej i drugiej ligi.

odpowiedz
Hiszpan - 29.12.2021 / 18:49, *.telnaptelecom.pl

Brać w ciemno. Kastrat na wypożyczenie do Wieczystej.

odpowiedz
Stop segregacji! - 29.12.2021 / 18:17, *.orange.pl

No to niech przybywa, traktuje to na pewno jako wzmocnienie!

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 29.12.2021 / 18:16, *.com.pl

Ja pie.dole,mam nadzieję że to nieśmieszny żart.

odpowiedz
bronek49 - 29.12.2021 / 18:08, *.chello.pl

Legia na nim nic nie zarobiła bo nie chciał przedłużyć kontratku a teraz klub musiałby płacić niemcom jeżeli tak będzie to nie jestem za bardzo zwolennikiem jego przyjścia bo znowu będzie grał w kratkie

odpowiedz
Robert Szenfeld - 29.12.2021 / 17:17, *.centertel.pl

wracaj

odpowiedz
Legionista - 29.12.2021 / 17:15, *.vectranet.pl

Kolejny debil, który myślał, że zrobi karierę na zachodzie. 17 minut?! No, geniusz!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 29.12.2021 / 16:53, *.aster.pl

Facet ponad pól roku nie grał. Poprzednie pół roku grał, ale słabo. Nam potrzeba piłkarza na dziś.

odpowiedz
Kocur - 29.12.2021 / 17:08, *.telkab.pl

@Po(L)ubiony: pojedzie na obóz to sie przygotuje po co ta sraczka

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 29.12.2021 / 19:46, *.play-internet.pl

@Kocur: Hahahaha W Legii się przygotuje na obozie, to nastepny paralit co nawet biegac nie umie... Gang Bang

odpowiedz
kaktus - 29.12.2021 / 16:46, *.orange.pl

Jestem za powrotem, ale pamiętajmy, że odchodził z Legii jako rezerwowy.
Był rezerwowym nie dlatego, że ktoś się na niego uwziął, ale dlatego, że pod koniec po prostu był bez formy. Jego gole i asysty są z pierwszej części pobytu w Legii. Pod koniec statystyki miał przeciętne...
To jak z Pekhartem. Jeżeli popatrzyć na jego statystyki w całości to wyglądają one naprawdę dobrze. Ale jak spojrzeć tylko na statystyki z tego sezonu to już są fatalne...

odpowiedz
Tylko Legia - 29.12.2021 / 18:41, *.orange.pl

@kaktus: Nie grał bo na wahadle grał Juranovic. Nie można porównywać Legi z okresu jego gry do Legi która jest teraz. To dwa różne światy.
Ja za pół darmo niech wraca, każdy kto umie prosto kopnąć jest potrzebny bo nie ma kim grać.

odpowiedz
Zielko - 29.12.2021 / 21:24, *.206.44

@kaktus: No właśnie to zobacz te statystyki. Był 3 w klasyfikacji kanadyjskiej w ubiegłym sezonie. Juranovic był 5 choć grał więcej minut. https://legionisci.com/news/84192_Klasyfikacja_kanadyjska_sezonu_2020/21.html

odpowiedz
Piotr Niedek - 29.12.2021 / 16:35, *.t-mobile.pl

Wszołek to bardzo dobry zawodnik jak na polskie warunki, większość chciałaby jego powrotu. Kto tego nie chce jest zwyczajnie wrogiem Legii. To co, że jest przeciętny technicznie, niweluje to świetną kondycją i dobrą szybkością. Braku ambicji nikt mu nie może odmówić. Został odstawiony na rezerwę przez grubasa 711 gdy nie zgadzał się z jego decyzjami i miał swoje zdanie. Tłusty słowik nie tolerował tego i jest bardzo pamiętliwy więc Wszołek nie widział perspektyw w Legii za kadencji "przyjaciela Fryzjera". Takich piłkarzy nam teraz brakuje, dużo biegających, walczących, bezkompromisowych, dających z siebie w każdym meczu wszystko. W Unionie mu nie poszło? To inna liga, różnica poziomów. Bez sensu porównywać 3 ligę w Europie do 30. Na ekstraklasę wystarczy, Vuković go wskrzesi.

odpowiedz
grzesiek - 29.12.2021 / 16:06, *.centertel.pl

Jak czytam opinie tutaj w komentarzach to serio łapie sie za glowe. Kto to wypisuje bo na pewno nie aktywni kibice Legii.
Wszołek to najlepszy pilkarz z przed obecnej degregolady. Zamiast sie cieszyc to narzekacie. Kur********

odpowiedz
Andreas - 29.12.2021 / 16:25, *.play-internet.pl

@grzesiek: kolejny do reanimacji. Więcej męczy słabych niż dobrych a peselu nie oszukasz.

odpowiedz
grzesiek - 29.12.2021 / 16:30, *.centertel.pl

@Andreas: chyba nie ogladales meczow z jego udzialem zbyt duzo. Za michniewicza owszem może i zaczął grać słabo ale za michbiewicza to nawet luqinhas grał słabo. Za Vukovicia grał dobrze i bardzo dobrze a jak nie ogladales tych meczow to sie nie udzielaj. Bo ja za Vuko ogladalem wsYstkie praktycznie.

odpowiedz
grzesiek - 29.12.2021 / 17:45, *.centertel.pl

@bum: no coz jak widać. Co osoba to opinia. Ale skoro Vuko ktory jest trenerem czy wam sie to podoba czy nie jest zainteresowany sciagnieciem go i go sciagną i bedzie grał dobrze to mam nadzieje ze odszczekacie to co piszecie :))))) a jak bedzie grał słabo sam z checia odszczekam

odpowiedz
RR - 29.12.2021 / 17:57, *.prosoft24.pl

@Andreas: Choćby nawet. Więcej drużynie może dać przez 15min. niż Kastrati przez 90min.

odpowiedz
grzesiek - 29.12.2021 / 16:04, *.centertel.pl

Trenerze...
Dyrektorze sportowy...
Daje zielone światło!!!!
Można robić transfer !

odpowiedz
Człowiek znikąd - 29.12.2021 / 16:44, *.t-mobile.pl

@grzesiek: Te Twoje zielone światło na pewno kogokolwiek obchodzi. Nikt się z Twoim zdaniem nie będzie liczył śmieszny dzieciaku. A Twój lekarz jakie Ci daje, jest szansa na poprawę stanu psychicznego?

odpowiedz
Arek - 29.12.2021 / 17:13, *.tpnet.pl

@Człowiek znikąd: czyli, dokładnie jak z Twoim mongole znikąd. I na co się napinasz dzbanie? A z lekarza sam skorzystaj. Tylko na nogi, bo na głowę już za późno.

odpowiedz
Darek - 29.12.2021 / 16:03, *.orange.pl

Każdy będzie lepszy od tych co grają obecnie.
A Wszołek to już klasa przy obecnych wkładach.

odpowiedz
Simon - 29.12.2021 / 15:52, *.telnaptelecom.pl

To sportowo smutne, ale to wzmocnienie...

odpowiedz
Real deal - 29.12.2021 / 15:40, *.virginm.net

Lepszy niz nic ,miewal dobre mecze.Konkurencja jakas bedzie,a o to chodzi chyba.Pewnie jakies ambicje ma ,bo zagrac w tym Unionie pare minut ,jak na bylego gracza ligi angielskiej I wloskiej to troche wstyd.Chyba ze juz o emeryturce mysli I tylko dochapac gdzie sie da.

odpowiedz
Witamy w piekle - 29.12.2021 / 15:39, *.plus.pl

Oby to nie była prawda.

odpowiedz
Olo - 29.12.2021 / 15:29, *.chello.pl

Totalnie się skompromitował w przeciętnym Union Berlin. Ale może na obecną Legię wystarczy...

odpowiedz
Grundol - 29.12.2021 / 15:29, *.plus.pl

Ty mniej gorzałka pij ty do Legii Warszawa wracasz ciulu jeden ty

odpowiedz
Rafix - 29.12.2021 / 15:27, *.chello.pl

w walce o utrzymanie może się przydać :)

odpowiedz
Czech - 29.12.2021 / 15:26, *.plus.pl

Widać jaki ma potencjał skoro ma wrócić do drużyny z końca tabeli a z drużyn z czołówki nikt o nim nawet nie wspomina.

odpowiedz
antek - 29.12.2021 / 15:24, *..

brac do sekci lekkoatletycznej

odpowiedz
Super(L)asek - 29.12.2021 / 15:23, *.play-internet.pl

Niech wraca i to szybko

odpowiedz
Do lol - 29.12.2021 / 15:20, *.plus.pl

Już jeden taki jest biegać umie- Kastrati się nazywa

odpowiedz
Kazimierz wegrzyn - 29.12.2021 / 15:18, *.plus.pl

Był w Anglii w Niemczech jeszcze jest, grał trochę we Włoszech,w Polsce też to może teraz niech do Brazylii idzie razem z Paulo Sousą?

odpowiedz
lol - 29.12.2021 / 15:16, *..

jak potrafi biegac to brac

odpowiedz
Pawełek - 29.12.2021 / 15:10, *.netfala.pl

A czy Papszun go chce?

odpowiedz
:// - 29.12.2021 / 15:14, *.plus.pl

@Pawełek: Jakby go chciał to Wszolek by negocjował z Rakowem.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 29.12.2021 / 15:38, *.plus.pl

@Pawełek: A czy Zieliński Papszuna chce?

odpowiedz
Piłkarski poker - 29.12.2021 / 15:08, *.plus.pl

Ciekawe czy teraz będzie też tak marudził o zarobkach czy weźmie to co mu zaproponują.Powinni mu teraz dać tyle samo co miał albo mniej bo to on jest teraz na musiku my nie musimy na siłę go brać. Tylko niech rozwiąże umowę w Unionie żeby nic nie płacić za niego.

odpowiedz
Antyczesio - 29.12.2021 / 15:12, *.plus.pl

@Piłkarski poker: Proste bo budżet drużyny do której przychodzi co broni się przed spadkiem jest mniejszy od drużyny walczącej o mistrza i puchary z której odchodził w lato:)

odpowiedz
Realista - 29.12.2021 / 15:01, *.plus.pl

Idź do Lubina

odpowiedz
Anty Vuko - 29.12.2021 / 15:00, *.centertel.pl

Bardzo dobry ruch. Zna doskonale Legię i w piłkę grać potrafi. W wielu meczach był napędzającym grę Legii. Potrafi minąć rywala na szybkości i wykończyć akcję. Co ważne jest zawodnikiem słusznego wzrostu. To, że odszedł z Legii to właśnie zasługa Kucharskiego. Będzie dużym wzmocnieniem.

odpowiedz
Manuela za Mięciela - 29.12.2021 / 15:00, *.plus.pl

Coś szybko chce wracać czyżby nawet Puchacz był od niego lepszy? Czy może jednak umiejętności za słabe i brak ambicji?

odpowiedz
Ryszard Ochódzki - 29.12.2021 / 14:50, *.tpnet.pl

Młody, zdolny i do tego Polak...

odpowiedz
bep - 29.12.2021 / 14:18, *.230.191

Wielkie ego i gówniane - jak się okazuje, umiejętności. Niech nadal sprząta szatnię u niemca!

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 29.12.2021 / 14:53, *.plus.pl

@bep: no nie wiem czy nawet do tego się nada bo do sprzątania szatni zwlaszcza u niemca trzeba też jakieś kwalifikacje mieć.

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera kto by to nie był - 29.12.2021 / 14:14, *.plus.pl

Wszolek? Czyżby jeszcze Kucharski odpowiadał za transfery? :)

odpowiedz
Fan - 29.12.2021 / 14:11, *.plus.pl

Wszolek ma wrócić? Chyba komuś się sufit na łeb spier...lił :)

odpowiedz
Fan - 29.12.2021 / 14:50, *.plus.pl

@Sobo(L)ew. : Na więcej cię nie stać? A zresztą z takimi nie ma co się wdawać w dyskusje bo zamiast argumentów merytorycznych tylko obrażać potrafią.

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 29.12.2021 / 14:03, *.plus.pl

Niech idzie do Stokowca do Zagłębia frajer. Drugi Kucharczyk co wynosił wszystko z szatni do mediów, dobrze że sam odszedł bo CM nie miałby odwagi żeby go wyrzucic a powinien za tę akcję co odwalił na wiosnę i żalił się potem że źle traktowany jest w C+.

odpowiedz
grzesiek - 29.12.2021 / 15:00, *.centertel.pl

@Kibic z what's up'a: może faktycznie był zle traktowany ? Skoro byl najlepszym pilkarze. U Vuko a za C M zostal zdegradowany do bycia najgprszym i zakonczylo sie wszystko transferem. Tylko ze to pana Michnirwicza wywalono w koncu z hukiem a temat powrotu Wszolka wraca bo to jednak nie Wszolek byl ten zly tylko Michniewicz nota bene pyra z poznania

odpowiedz
Atmosferić - 29.12.2021 / 14:01, *.orange.pl

I to miała być ta dobra wymiana dyrektora sportowego? hahahaha dobry dowcip. Może być z Zielińskim tak jak z Juninho w Lyonie - świetny jako piłkarz - legenda, dramatyczny jako dyrektor sportowy.

Niektórzy ludzie mówią że "gorzej być nie może" niż z Kucharskim - ja obawiam się że może być gorzej z Zielińskim. W przypadku wyborów Mioduskiego nie ma dna na które można spaść.

Jeżeli myślisz że "gorze być nie może" to wtedy Mioduski wstaje i mówi "hold my beer".

odpowiedz
Joł - 29.12.2021 / 14:05, *.telkab.pl

@Atmosferić: nie s_raj żarem trolu..daj czas Zielińskiemu to zobaczymy a nie już rzucasz osądy...

odpowiedz
Biały murzyn - 29.12.2021 / 16:41, *.t-mobile.pl

@Atmosferić: Jeszcze Zieliński nie zdążył usiąść na stołku, a już go osądzasz? Może poczekaj z pół roku z oceną, niech przynajmniej spróbuje. On przynajmniej będzie starał się działać jak najlepiej, bo to prawdziwy Legionista. Tam u Ciebie w Ciechanowie wszyscy tacy je.nięci jak Ty?

odpowiedz
K(L)AKIER - 29.12.2021 / 13:59, *.inetia.pl

pewnie nie przedłużył kontraktu, bo chciał podwyżkę, a ten nie chciał dać bo wąż w kieszeni.

odpowiedz
:// - 29.12.2021 / 13:55, *.plus.pl

To ten co ma taki styl biegania jak paralityk?

odpowiedz
Sobo(L)ew. - 29.12.2021 / 14:03, *.255.115

@://: sam jesteś paralityk i lamus. Won z tej strony dziadu

odpowiedz
Antyczesio - 29.12.2021 / 14:06, *.plus.pl

@://: tak ten co się nadaje do tv żeby błyszczeć w tych swoich okularach i z brodka jak filozof.

odpowiedz
:// - 29.12.2021 / 14:09, *.plus.pl

@Sobo(L)ew. : A ty co jesteś?

odpowiedz
Grigol - 29.12.2021 / 13:50, *.7.33

Niech wraca

odpowiedz
ilek - 29.12.2021 / 13:45, *.t-mobile.pl

Niech spier...olał Legię przed ważnym sezonem a teraz ma wrócić? I union jeszcze ma na tym zarobić? Kpina, rozumiem ze Polak itp ale szanujmy się.

odpowiedz
Autor - 29.12.2021 / 13:51, *.tpnet.pl

@ilek: weź rozpęd...

odpowiedz
RS6 - 29.12.2021 / 13:55, *.zus.pl

@ilek: Olał Legie przed ważnym sezonem ? Brak mi słów na takich oszołomów jak ty. To Miodulski wszystkich olewał, dlatego jesteśmy w tym miejscu. Okopał się przydupasami bez wiedzy i stąd nasze miejsce w tabeli. Wszołek jak grał to razem z Kapustką i może jeszcze dwoma piłkarzami ciągnął ten wózek.
Niech razem z Wszołkiem kupią jeszcze ze dwóch, może trzech Polaków i gra naszej drużyny będzie inna.

odpowiedz
dino - 29.12.2021 / 14:26, *.vtelecom.pl

@RS6:
100% poparcia Wszołek był naszym motorem napędowym razem z Kapustką

odpowiedz
WIE(L)KOPOLSKA - 29.12.2021 / 13:45, *.icpnet.pl

za darmo jedynie można pozyskać :)

odpowiedz
(L)ucas - 29.12.2021 / 13:36, *.com.pl

Brać polaków!!!

odpowiedz
Jose - 29.12.2021 / 13:34, *.sky.com

Patrząc na to co jest i jak grają to pewnie pierwszy skład będzie pomimo braku gry w Berlinie

odpowiedz
e(L)o - 29.12.2021 / 13:25, *.vectranet.pl

Ciekawe po co? Kasa się kończy?
Nie grał rok czasu i co? Kolejny do rocznego dochodzenia do formy?

odpowiedz
j24 - 29.12.2021 / 15:08, *.105.76

@e(L)o: Dokładnie. Jak na tę chwilę bezsensowny pomysł. Chyba że ma przyjść za darmo i dostawać niewygórowaną pensję.

odpowiedz
Luk - 29.12.2021 / 23:26, *.timplus.net

@e(L)o: Czyli uważasz, że w Legii będą mu płacić więcej niż w jakimkolwiek niemieckim klubie??? Połowy powyższych wypowiedzi nawet nie chce mi się komentować...
W mojej opinii Wszołek pomimo, że zagrał 17 min. to w Polsce może być jednym z lepszych w lidze (napiszę od razu, że może ale nie musi) bo ma odpowiednie doświadczenie i umiejętności (i nie chodzi mi o umiejętności techniczne). Poza tym idąc do Uniony też nie był podstawowym zawodnikiem...
Z jednym się zgodzę, jak niemiaszki chcą na nim zarobić to niech szukają dalej mu klubu, ewentualnie mogą być to grosze bo to nie jest wina Wszołka, że odszedł za darmo.

odpowiedz
Jose - 29.12.2021 / 13:25, *.sky.com

Dawać go !!!!! Wracaj

odpowiedz