Walerij Lichodiej - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Lichodiej zawodnikiem Parmy Perm

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Walerij Lichodiej, który w minionym sezonie występował w barwach Legii (16 meczó, śr. 24 min., 10.9 pkt., 39,1% za 3, 3.9 zbiórki), za cztery tygodnie zagra przeciwko naszemu zespołowi w rozgrywkach FIBA Europe Cup. Bardzo dobra forma Lichodieja w Ufimets Ufa (14,3 pkt., 43,4% za 3 i 4,9 zbiórki) sprawiła, że zawodnika zakontraktował inny rosyjski zespół, Parma-Parimatch Perm.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
grzesiek - 01.01.2022 / 10:09, *.centertel.pl

Szkoda ze pozbylismy sie lichodieja ale pewnie zadecydowała kasa

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.