REKLAMA

Szczęśliwego Nowego Roku!

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Całej legijnej społeczności, kibicom, zawodnikom, trenerom i pracownikom klubu życzymy w Nowym Roku 2022 zdrowia i spełnienia marzeń. Abyśmy mogli bez przeszkód i ograniczeń gromadzić się w komplecie na trybunach przy Łazienkowskiej 3, a także podążać za Legią na inne stadiony. Aby Legia jak najszybciej zażegnała kryzys, a widmo spadku z ligi szybko się oddaliło. Byśmy mogli cieszyć się z kolejnych sukcesów naszej ukochanej drużyny. Aby Nowy Rok 2022 był lepszy od poprzedniego. Wszystkiego najlepszego!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Rafał Prg. Płn. - 03.01.2022 / 08:12, *.t-mobile.pl

Wszystkiego najlepszego dla każdego Legionisty. Przede wszystkim zdrowia, wszelkiej pomyślności, normalności, czyli końca maskarady i ograniczeń i oczywiście utrzymania w lidze :-) Pozdro dla was :-)

odpowiedz
Juri - 01.01.2022 / 17:07, *.centertel.pl

Szczęśliwego nowego roku.

odpowiedz
chrisSiekierki - 01.01.2022 / 14:12, *.vectranet.pl

Spokojnego utrzymania w lidze i Pucharu Polski

odpowiedz
Miasto Rafałka - 01.01.2022 / 12:54, *.play-internet.pl

Przede wszystkim UTRZYMANIA....wysokiej formy przez kopaczy w całym 2022

odpowiedz
soprano - 01.01.2022 / 11:36, *.chello.pl

dla wszystkich legionistow dosiego roku

odpowiedz
Dexter - 01.01.2022 / 10:59, *.centertel.pl

20 lat będzie mijalo od mistrzostwa 2002 aż nie możliwe

odpowiedz
Zielony Radom - 01.01.2022 / 10:25, *.tpnet.pl

Wszystkiego dobrego 2022-ego. MOCNO RKS-ie , MOCNO LEGIA????????????????????????????????

odpowiedz
Pierwszy - 01.01.2022 / 03:20, *.75.50

Naj(L)epszego!

odpowiedz
E (L) - 01.01.2022 / 01:38, *.centertel.pl

Lepszego Nowego Roku (L)

odpowiedz
Korwinista - 01.01.2022 / 01:37, *.t-mobile.pl

Dosiego roku! Precz z socjalizmem

odpowiedz
Tylko Legia - 01.01.2022 / 01:22, *.tpnet.pl

Życzę Nam zdobycia Pucharu Polski i samych ekstraklasowych zwycięstw.
Mocno Legio! Rok 2022 jest nasz!

odpowiedz
Pawełek - 31.12.2021 / 21:31, *.play-internet.pl

Życzę wszystkim abyśmy nie zagrzali w 1. lidze dłużej niż jeden sezon i szybko awansowali z powrotem do Ekstraklasy!

odpowiedz
Kermit - 31.12.2021 / 22:17, *.chello.pl

@Pawełek : nie pisz głupot. Podniesiemy się bez problemu na bezpieczne miejsce.

odpowiedz
Legionista na dobre i złe - 01.01.2022 / 01:18, *.tpnet.pl

@Pawełek : jak by Legia spadła to na Twoim stadionie przez cały sezon było by jak zwykłe tysiąc osób. Gdyby nie Legia to w waszych miastach można by śmiało pozamykać połowę stadionów.

odpowiedz
syrenka - 31.12.2021 / 20:48, *.orange.pl

Niech nam Legionistom się wiedzie! Pozdrowienia z Konina! Szczęśliwego Nowego Roku!

odpowiedz
Lhy - 31.12.2021 / 20:45, *.57.182

Wszelakiej pomyślności dla wszystkich Was

odpowiedz
Hiszpański żongler - 31.12.2021 / 20:40, *.play-internet.pl

A żeby te wszystkie plagi kargulowe...

odpowiedz
w@chello.pl - 31.12.2021 / 20:29, *.chello.pl

a może Nowego Jorku

odpowiedz