Marek Papszun - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Papszun jeszcze nie zdecydował. Czeka na decyzję PZPN

źródło: meczyki.pl

Marek Papszun jest już po rozmowach z Rakowem Częstochowa i Legią Warszawa. Szkoleniowiec nie podjął jednak jeszcze decyzji, w którym klubie będzie pracował w przyszłym sezonie - informuje serwis meczyki.pl.

Aktualny szkoleniowiec częstochowian, któremu w czerwcu kończy się kontrakt, chce poczekać na decyzję zarządu PZPN w sprawie nowego selekcjonera. Ta z kolei ma zapaść do 19 stycznia.

WYNIKI SONDYCzy Marek Papszun to dobry kandydat na trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 3695
START: 07.12.2021 / KONIEC: 04.01.2022

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (69)

+dodaj komentarz
Karol - 04.01.2022 / 21:16, *.chello.pl

A moim kandydatem jest Vuko. To dzisiaj najlepszy trener dla zawodników i Legii.

odpowiedz
A jednak - 04.01.2022 / 17:22, *.centertel.pl

Kulesza chce zagranicznego a Legia po słowie z Adamem Nawałką od wakacji

odpowiedz
Miki - 04.01.2022 / 13:37, *..

Ech…

Bardzo wielu trenerów mogłoby sobie sensownie poradzić w Legii, tak naprawdę wystarczy (a) nie bycie wariatem, (b) normalny solidny warsztat trenerski i trochę doświadczenia oraz (c) trochę wytrzymałości psychicznej i doświadczenia w kontaktach z furią mediów. Tylko do tego musiałby dojść (d) czas na spokojną pracę (bez jej utraty przy pierwszym lepszym kryzysie i bez totalnej furii kibiców w takim wypadku) i (e) możliwość kształtowania drużyny (wpływ na to kogo się pozbywamy a jakiego typu piłkarzy ściągamy, niekoniecznie pełna władza ale właśnie powążny wpływ).

Legia w kółko bierze albo trenerów na wczesnym dorobku (Papszun tu też jeszcze trochę wpada, btw) albo nietrenerów albo dziwnych ludzi. A kogo nie weźmie, wywala przy pierwszym kryzysie.

Durnym przykładem do rozważenia, który mi się parę razy nasuwał, był (stary) Jacek Zieliński.

Mogliby sobie dać radę ludzie typu Ojrzyński, Brosz, Stokowiec, Probierz. Zresztą Michniewicz być może też gdyby dostał możliwość przetrwania kryzysu. Jeszcze rok-dwa i powinien być gotowy Magiera. Nadałby się też pewnie jakiś średniej klasy trener z Niemiec tylko niekoniecznie jest łatwo trafić Runjaicia a nie Hybalę…

Może jest do rozważenia Brzęczek. Dostał potężnie w dupę od mediów, już wie jak to smakuje i jak waży każde słowo wypowiedziane od mikrofonu. Grał mecze przeciw Manciniemu czy Santosowi.

A w sumie najlepiej by było, gdyby trenera po prostu dobrał sobie (legijny) Jacek Zieliński (jeśli naprawdę ma mieć znaczącą pozycję w klubie). Choćby i okazało się, że chce zostawić Vuko. Dobra chemia między człowiekiem nadzorującym kształt drużyny i transfery a człowiekiem ustawiającym skład i treningi jest więcej warta niż czysty prestiż i umiejętności.

odpowiedz
Sasza - 04.01.2022 / 11:10, *.chello.pl

Guzik prawda, żadne czekanie na PZPN, to tylko pretekst. On wie, że nie ma na to szans więc pierdzenie o reprezentacji to tylko po to, żeby zyskać na czasie. Przecież deklarował, że da ostateczną odpowiedź do końca roku i się z tego nie wywiązał więc teraz wymyślił bajeczkę o posadzie selekcjonera.

odpowiedz
Bartek - 04.01.2022 / 11:09, *.chello.pl

Mnie to ciągle zastanawia jedno... jak to jest, że piłkarz z naszej ligi trafia do II ligi angielskiej, do Bundesligi czy ligi rosyjskiej i mówi, że treningi są bardzo intensywne i jest mu bardzo ciężko. To co oni robią w Polsce? Czemu wytrzymałościowo w wielu sportach jesteśmy w stanie dorównać rywalom z całego świata albo ich nawet pokonać a w ukochanej piłce nożnej ni hu hu (piszę ukochanej bo to mimo wszystko jest nasz taki sport narodowy, patrząc na zainteresowanie). Co Wy o tym myślicie?

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 04.01.2022 / 11:14, *.71.221

@Bartek: Kolego, ja juz 5 lat temu o tym mowilem. A w nagrode dostalem bluzgi i obelgi.

odpowiedz
Chcący normalności - 04.01.2022 / 11:03, *.play-internet.pl

Czyli wg większości trener Papszun sobie nie poradzi bo brak mu doświadczenia, bo nie poradzi sobie z gwiazdami w szatni....czyli lepiej szukać kogoś z doświadczeniem a nie takiego co robi wyniki i co rok osiąga sukces. Czyli z doświadczeniem kto? Skorża? Nawałka? Może k...Rumak? Trener z zagranicy? Przy kapitale Legii na place napewno przyjdzie tu doświadczony trener z sukcesami. Heh a potem płacz że pojawiają się Sa Pinto, Jozak, Klafuric. Jeżeli o mnie chodzi, dać na ławkę gościa z Warszawy i dać mu trochę czasu, a nie po trzech porażkach zwalniać. I jeszcze odnośnie gwiazd które zwalniają trenerów, może po zmianie dyrektora to takie gwiazdy będzie się wypie.dalac z Legii a nie kolejnych trenerów. A Vukovic? No on ma w ch.. doświadczenia, daj mu Boże jak najlepsze wyniki, ale rzygam już gadka o DNA. Pozdrawiam wszystkich chcących normalności na Łazienkowskiej 3

odpowiedz
stara szkoła - 04.01.2022 / 12:47, *.chello.pl

@Chcący normalności: Sa Pinto to doskonały przykład,że głośne nazwisko trenerskie o niczym nie świadczy i dla naszych "gwiazdeczek" nie ma trenerskich świętości.Sa Pinto przypominam rozegrał jako piłkarz około 40-50 meczów w reprezentacji Portugalii.Czy nasze gwiazdeczki go szanowały? czy on sam wytrzymał presje w Legii,czy mentalnie pasował?

Dlatego śmieszne są teksty,że ten lub tamten trener nie pasuje,bo w Legii jest presja i w Legii trenerem może być tylko ktoś z głośnym nazwiskiem,która wie co to presja,najlepiej z zagranicy.

Zrozumcie nie liczy się trener z głośnym nazwiskiem,czy miejsce urodzenia,czy ktoś jest trenerem z portugalii,chorwacji,holandii ,a najważniejsze to warsztat trenerski,odpowiednia taktyka,ustawienie piłkarzy i oczywiście charyzma.

Ktoś sobie przypomina trenera Bakero w Lechu? ten to miał nazwisko i z 200-300 meczów w FC Barcalena jako piłkarz,jakie efekty,skutki jego zatrudnienia w Lechu? czy polskie "gwiazdeczki" słuchały Bakero,miał posłuch,wytrzymał presje?

odpowiedz
Bartosz - 03.01.2022 / 22:47, *.centertel.pl

Z gowna miodu nie ulepi

odpowiedz
Trec - 04.01.2022 / 18:56, *.play-internet.pl

@Bartosz: ale mioduskiego tak

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 03.01.2022 / 16:59, *.play-internet.pl

Uważam,że trener powinien zasługiwać na szacunek wśród piłkarzy nie dlatego,że "wydrze ryja w szatni",albo "rzuci mięchem",tylko z powodu swojego profesjonalizmu.No ale do tego potrzeba piłkarzy,którzy potrafią to docenić i powinni zdawać sobie sprawę,że "im więcej potu na treningach,tym łatwiejsze zwycięstwa w meczach o stawkę",a nie chlorów,leserów i pyerdolonych obiboków,dla których trening jest tylko i wyłącznie czasem spotkań towarzyskich,gdzie jest mnóstwo żartów i heheszków,a każdy trener,który zaczyna cokolwiek od nich wymagać wylatuje z hukiem.z Legii,bo piłkarzynom się nie podoba praca.Mioduski kontraktuje amatorów,to i ma amatorski klub.Proste.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 03.01.2022 / 17:02, *.play-internet.pl

@FOREVER LEGIA : Dlatego obawiam się,że Marek Papszun sobie nie poradzi,bo nasze "gwiazdorki" go pogonią,jak tylko zacznie ich pędzić do roboty.Zobaczycie.

odpowiedz
Totti - 03.01.2022 / 17:38, *.orange.pl

@FOREVER LEGIA : Dlatego na jego miejscu nie wchodziłbym w to. Trzeba szanować się.

odpowiedz
motyl - 03.01.2022 / 15:48, *..

Nie wiem, czy poradzi sobie czy nie. Jedno jest pewne jesli przyjdzie: Po kilku miesiacach, przy pierwszym powazniejszym kryzysie, "cos pęknie" w Miodku, zostanie zwolniony, bedzie doił kase do konca kontraktu, a dług L wzrosnie o kolejne kilka milionów pln....

odpowiedz
sisi - 03.01.2022 / 20:38, *.chello.pl

@motyl: To w takim razie nie zatrudniajmy żadnego trenera,skoro każdy trener ma wcześniej czy później kryzys i za to jest zwalniany,niech trenerem będzie Miodek

odpowiedz
Olo - 03.01.2022 / 15:12, *.sky.com

Niech zostanie tam gdzie jest Legia nie dla niego

odpowiedz
Ewelina - 03.01.2022 / 13:01, *.vectranet.pl

Chłopie, zdecyduj się. Stanąłeś w rozkroku i sam nie wiesz czego chcesz.

odpowiedz
Atmosferić - 03.01.2022 / 13:05, *.orange.pl

@Ewelina: Pojawiły się nowe okoliczności - gdyby nie afera z Sousą już dawno by podjął zapewne tą decyzję - poczekajmy do 19 stycznia. Wiadomo że go nie wybiorą, PZPN pójdą w bezpieczne czyli nawałkę, bo nie mają jaj zaryzykować - a poza tym to większość tzw. "ekspertów" nam narzuca, a kulesza wydaje się gościem który robi wiele rzeczy pod publiczkę.

odpowiedz
Wolfik - 03.01.2022 / 14:34, *.mm.pl

@Atmosferić: Wszysko pieknie, ale pozostaje podstawowe pytanie. Jakie predyspozycje ma trener Papszun by jego kandydatura była poważnie rozpatrywana jako kogoś kto miałby pokierowac narodową reprezentacją???

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.01.2022 / 11:28, *.t-mobile.pl

A co w tym dziwnego? Stanowisko trenera reprezentacji to większy zaszczyt, niż prowadzenie klubu piłkarskiego, polskiej marnej ligi, do tego zespołu ze strefy spadkowej. Takie są fakty.

odpowiedz
uio - 03.01.2022 / 16:01, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: Fakty są takie, że na kadrę to on ma 1% szans.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.01.2022 / 21:35, *.t-mobile.pl

@uio: Nikt nie zaprzecza Twojej wersji, nawet się zgadzam. Ale to świadczy o inteligencji tego człowieka. Za długo potrwa tłumaczenie, dlaczego tak uważam, sorry.

odpowiedz
WoLa - 03.01.2022 / 10:30, *.tpnet.pl

Dla Papszuna lepiej będzie jak nie będzie miał takiego szefa jak Mioduski bo ten mu się będzie we wszystko wtrącał i paraliżował jego prace mimo że się na tym nie zna...

odpowiedz
K(L)AKIER - 03.01.2022 / 09:44, *.inetia.pl

Spadła mu opcja prowadzić reprezentacje, to chyba marzenie dla każdego polskiego trenera, to ma wątpliwości.

odpowiedz
Biała Siła - 03.01.2022 / 07:30, *.t-mobile.pl

Tu trzeba normalności a nie szaleńców ,dzisiaj tu jutro tam ,albo jesteś tu a jak nie to dowiedzenia

odpowiedz
(L)egia - 03.01.2022 / 01:49, *.virginm.net

I tak by to znowu wyglądało: przystanek Legia

odpowiedz
Greg81 - 03.01.2022 / 00:52, *.t-mobile.pl

Waha się jeszcze, myślę że zostanie w Rakowie.

odpowiedz
Arek - 02.01.2022 / 23:50, *.tpnet.pl

A ja się wcale nie zdziwię, jak w Legii na przyszły sezon zostanie obecny trener. A Papszun, albo zostanie w Rakowie, albo kadra.

odpowiedz
L57 - 03.01.2022 / 01:17, *.chello.pl

@Arek: Obecny trener to porażka. Nie ma pojęcia o taktyce. Pier...enie o DNA już nie wystarczy.

odpowiedz
Szpaku - 03.01.2022 / 10:46, *.net.pl

@L57: Daj spokój, ważne żeby pokazywał L-kę :-)

odpowiedz
Wupper11 - 02.01.2022 / 23:42, *.vectranet.pl

I to miał być trener Legii

odpowiedz
Miasto Rafałka - 02.01.2022 / 23:13, *.play-internet.pl

Zaraz się okaże że prezes 100 lecia, będzie miał nową wizję na stanowisko trenera Legii

odpowiedz
Wolfik - 02.01.2022 / 22:21, *.mm.pl

To już reprezentację trener Papszun chce obejmować? Grubo...

odpowiedz
Kibolek - 02.01.2022 / 20:17, *.telefonica.de

PZPN skąpi kasy na trenera jak MIODUSKI. MIODUSKI ty wiesz co OUT

odpowiedz
Magoo - 02.01.2022 / 19:11, *.aster.pl

Ponoć Ojrzyński jest gotowy na przejęcie kadry....

odpowiedz
JACUNHO - 02.01.2022 / 19:03, *.kampinostelco.pl

Patryk Sokołowski.
W mediach pojawiają się kolejne nazwiska piłkarzy, którymi Legia miałaby być zainteresowana. Zespół Aleksandara Vukovicia potrzebuje wzmocnień na wielu pozycjach. Jak donosi portal legia.net, trener Legii spotkał się z nowym dyrektorem sportowym Jackiem Zielińskim aby omówić potrzeby zespołu. Legia będzie szukać nowego bramkarza, stopera, wahadłowego i środkowego pomocnika.

Piłkarzem, który ma wzmocnić tę ostatnią pozycję może być Patryk Sokołowski. Jego kontrakt z Piastem Gliwice wygasł z końcem tego roku i nie został przedłużony. W tym sezonie dla drużyny Piasta rozegrał 19 spotkań i mimo że jest defensywnym pomocnikiem, to jest najlepszym strzelcem zespołu. Ma na koncie pięć trafień. Warto również dodać, że Sokołowski jest wychowankiem Legii Warszawa. Do pierwszej drużyny nigdy się jednak nie przebił. W Piaście występuje od 2018 roku. Zdobył z tym zespołem mistrzostwo Polski. Dla gliwickiego klubu zagrał łącznie w 95 meczach, w których strzelił osiem bramek.

odpowiedz
Sobo(L)ew. - 02.01.2022 / 20:12, *.plus.pl

@JACUNHO: To są tylko przymiarki, nie wiadomo co sam piłkarz wybierze. Wkurzają mnie komentarze, że jest za słaby na Legię na pewno nie będzie gorszy od Kharatina czy Martinsa który ostatnim czasem miał pretensje że musi być na boisku. Poza tym w kilkunastu meczach z bardzo dobrej strony się pokazał przeciwko Legii, dużo lepiej niż większość naszych piłkarzy.

odpowiedz
JACUNHO - 02.01.2022 / 20:30, *.kampinostelco.pl

@Sobo(L)ew. :
Ciekawi mnie przede wszystkim dlaczego nie przedłużył umowy z Piastem? Czyżby miał inną ścieżkę kariery?

odpowiedz
Sobo(L)ew. - 02.01.2022 / 22:48, *.plus.pl

@JACUNHO: Tego nie wie nikt (aczkolwiek teorii może być 1000 coniektorych osób),a tak całkiem serio to w obecnej sytuacji to nie stać nas na wyłożenie na zawodnika od 1.5 do 2 milionów ( w perspektywie braku zdobycia PP i gry w Europie).

odpowiedz
JACUNHO - 02.01.2022 / 22:53, *.kampinostelco.pl

@Sobo(L)ew. :
On jest w tej chwili wolnym zawodnikiem z kartą w ręku

odpowiedz
Ery - 02.01.2022 / 18:53, *.autocom.pl

Za kilka dni wylot do Dubaju, transferów nie ma, potem gadki ze nowi niezgrani z drużyną ech co roku to samo...co oni przez te pol roku robią że nie potrafią 1.01. podpisać kontraktu nawet z wolnym zawodnikiem, jeżdżą obserwują kasę biorą a potem i tak biorą ochłapy z tych co nikt nie zakontraktował, na kij taki dział skautingu wystarczyłoby pod koniec okienka transfermarkt odpalić i dzwonić.. żenada.

odpowiedz
Urs72 - 02.01.2022 / 18:48, *.chello.pl

Szacun dla Vuko że jest i szacun dla Vuko że wie że nie będzie zbyt długo w Legii oby szło mu jak najlepiej

odpowiedz
chrisSiekierki - 02.01.2022 / 18:02, *.vectranet.pl

Zachowanie pana prezesa jest bardzo brzydkie w stosunku to Vukovicia. Aco mógł powiedzieć panu Mioduskiemu " bujaj się " i nadal by pobierał kasę z klubu, a jednak przyszedł z odsieczą i podjął sie pracy z drużyną z miejsca spadkowego. Panie prezesie niech się pan opamięta i zacznie szanować ludzi którzy Legię mają w sercu.

odpowiedz
S - 02.01.2022 / 18:45, *.centertel.pl

@chrisSiekierki: Racja Kolego.ten pseudo prezesina coraz bardziej sie kompromituje.Papszun niech idzie " składac" gwiazdorków z reprezentacyji.Z całym szacu kiem dla niego.

odpowiedz
kone - 02.01.2022 / 20:57, *.plus.pl

@chrisSiekierki:

odpowiedz
grzesiek - 02.01.2022 / 17:50, *.centertel.pl

Legia robi z siebie trochę takiego upartego osła nie dając szansy Vukoviciowi tylko rozmawiając z Papszunem podczas gdy Vuko wyciągnął pomocną dłoń to chyba od jego wyników powinno zalezec czy zostanie w klubie czy szukamy nowwgo trenera. Anegdota o tym ze wszyscy pilkarze po zwolnieniu Vuko zalowali jwgo odejscia do bolu przyppmina anegdoty o nawalce ze pilkarze jako z nielicznym trwnerem nawiazali fajne relacje wykraczajace po za sprawy sportowe. Czy ta Legia chce budować rodzinę w której każdy staje za każdym murem. Czy chce budować korpo szambo w ktorym z czlowieka robi sie popychadło przydatne do czasu. Ktoś sie powinien zastanowić i pojsc po rozum do glowy.

odpowiedz
ehhh - 02.01.2022 / 17:06, *.waw.pl

Przyjście Papszuna do Legii to będzie tragedia i dla Rakowa, i dla Legii i dla samego trenera Papszuna. Niech buduje swoją historię tam, życzę mu tego, a my róbmy wszystko na boisku by mu w tym przeszkodzić.

odpowiedz
chrisSiekierki - 02.01.2022 / 18:07, *.vectranet.pl

@ehhh: też uważam że Legia dla Marka Papszuna to za wysokie progi . Uważam go za niezłego trenera ale to są jego początki, a o reprezentacji to już w ogóle nie powinno być tego tematu.

odpowiedz
stara szkoła - 02.01.2022 / 18:12, *.206.39

@chrisSiekierki: Pisanie,że Papszun sobie nie poradzi z presją,a to wy jesteście jego psychologami? znacie jego mentalność?
Gdyby tak myślano w Manchester Utd to nigdy nie zatrudniono by Fergusona,który z szkockiego Aberdeen został ściągniety do Man Utd.Klopa też ściągnieto z mało znanego Hanoveru96 do Borussi Dortumd.
Śmieszne są teksty,że sobie ktoś może nie poradzić.Na tej zasadzie,nigdy byście nie poszli do innej pracy,nie awansowali,bo wasz nowy pracodawna mógłby powiedzieć......"możesz sobie nie poradzić,nasza korporacja to większe oczekiwania,wyższy poziom".Śmieszne.

odpowiedz
chrisSiekierki - 02.01.2022 / 18:24, *.vectranet.pl

@stara szkoła: Być może masz rację w stosunku do Papszuna a może nie , ale ja wyrażam swoje zdanie i mam do tego prawo a w Legii nie takie gwiazdy na stanowiskach trenerskich sobie nie poradziło i też mieli bardzo mocną psychikę. Chodzę na Łazienkowską od lat osiemdziesiątych i różne cuda widziałem. Ale gdy szanowny pan prezes zatrudni pana Marka to będę mu kibicował z całych sił . ( Zresztą gdy był trenerem warszawskich drużyn poznałem go osobiście- bardzo sympatyczny gość )

odpowiedz
chrisSiekierki - 02.01.2022 / 18:38, *.vectranet.pl

@stara szkoła: Fergusson przyszedł z FC Aberdeen po zdobyciu pucharu zdobywców pucharów i mistrzostwa Szkocji a Klopp to przyszedł z Mainz a nie Hanoveru

odpowiedz
stara szkoła - 02.01.2022 / 23:06, *.m247.com

@chrisSiekierki: Tylko między Aberdeen, a Manchester była i jest przepaść oczekiwań,Mainz i Borussia to samo,inne oczekiwania i presja były w Aberdeen i Mainz,a zupełnie inne w Man Utd i Borussi,a trenerzy dwóch średnio wymagających klubów poszli do topowych i co? i dali rade.
Każdy wyróżniejący się piłkarz i trener zasługuje na szanse.Ostatni przykład i bardzo swieży.Trener Nagelsamann przeszedł z Red Bull Lipsk do Bayernu pół roku temu,jaka była presja w Lipsku,ktoś tam oczekiwał od Nagelsmana mistrzostwa Niemiec? nikt! a Bayern go wziął i całkiem dobrze sobie radzi,a Nagelsmann nigdy nie był piłkarzem,czy szatnia go szanuje? najwyraźniej tak.Dlaczego? ponieważ jest
profesjonalistą,dobrym taktykiem i ma charyzme,reszta jest mało ważna.

odpowiedz
Adam - 03.01.2022 / 02:34, *.play-internet.pl

@chrisSiekierki: dobra beka z tych za wysokich progów; napiszesz teraz coś na serio?

odpowiedz
Sasza - 03.01.2022 / 12:21, *.chello.pl

@chrisSiekierki: Fergusson po przyjściu do MU dostał mnóstwo czasu na zbudowanie drużyny (przez 4 sezony nie zdobył żadnego trofeum). W naszych warunkach jest to kompletnie nierealne dlatego jesteśmy skazani na wieczną partyzantkę.

odpowiedz
wojti - 02.01.2022 / 17:02, *.chello.pl

Masakra. Wszyscy robią z Papszuna trenera z najwyższej półki. Ogarnijcie się. Zawodnicy Rakowa mają wysokie morale i mimo iż brak gwiazd grają swoje bo tak chcą , żadna w tym zasługa trenera. W Legii jest inaczej....jeden się obrazi i pociągnie za sobą resztę.....kurde nie wierzę że tego nie widzicie....Najlepszego w nowym roku.

odpowiedz
L - 02.01.2022 / 17:28, *.tpnet.pl

@wojti: Sami z siebie mają te morale czy ktoś im jednak w tym pomógł? Twoja wypowiedź nie ma sensu. Raków ma totalnych przeciętniaków w drużynie a jest w czołówce ligi i ty twierdzisz, że to dlatego, że ci przeciętni piłkarze sami z siebie mają dobre morale?

odpowiedz
stara szkoła - 02.01.2022 / 17:40, *.206.39

@wojti: A kto jest w Legii gwiazdą? Ludzie zejdzie na ziemie,jak się niektórych czyta,to co drugi myśli,że nasze piłkarzyki to poziom Bayernu,Liverpooolu czy Man City.
Gwiazdami w Legii to byli kiedyś Ljuboja ,czy Odjidja-Ofoe,a reszta naszych piłkarzy to zwykli wyrobnicy,nawet nie kandydują do miana gwiazd.Teksty o Papszunie też dziwne.Jak czytam,że Papszun sobie może nie poradzić,bo w Legii grają gwiazdy to lepiej weź jeden z drugim przestań pisać,bo tylko się ośmieszasz.Pisanie,że Papszun sobie nie poradzi z presją,a to wy jesteście jego psychologami? znacie jego mentalność?
Gdyby tak myślano w Manchester Utd to nigdy nie zatrudniono by Fergusona,który z szkockiego Aberdeen został ściągniety do Man Utd.Klopa też ściągnieto z mało znanego Hanoveru96 do Borussi Dortumd.
Śmieszne są teksty,że sobie ktoś może nie poradzić.Na tej zasadzie,nigdy byście nie poszli do innej pracy,nie awansowali,bo wasz nowy pracodawna mógłby powiedzieć......"możesz sobie nie poradzić,nasza korporacja to większe oczekiwania,wyższy poziom".Śmieszne.

odpowiedz
agawoP - 02.01.2022 / 16:54, *.chello.pl

„Cieszę się, że trener Marek Papszun ma silny charakter. To, że ktoś ma swoje przekonania, wizję i siłę bardzo mi opowiada – tego szukam. Warunek jest taki, że musi być to zgodne z tym, co ja chcę.”

odpowiedz
NEWS LEGIA - 02.01.2022 / 16:43, *.17.94

WYCHODZI NA TO ŻE LICZY ŻE NARODOWĄ KADRE PRZEJMIE!MOŻE TAK BYĆ BO JEST TO NAJLEPSZY MOMĘNT!

odpowiedz
info - 02.01.2022 / 16:46, *.chello.pl

@NEWS LEGIA: Kadre przejmie raczej Nawałka lub Probierz.

odpowiedz
L - 02.01.2022 / 17:29, *.tpnet.pl

@NEWS LEGIA: Pewnie dostał takie info od pzpn, że jest brany pod uwagę.

odpowiedz
stara szkoła - 02.01.2022 / 17:45, *.206.39

@L: Oczywiście,że jest brany pod uwage,zrobił wyniki ponad stan z Rakowem,ale zdecydowanie większe szanse ma Nawałka i Probierz.Z Papszunem jest tak,że to trener nowej szkoły trenerskiej,za wcześnie aby na niego stawiać.Przypuszczam,że wybiorą doświadczonego polskiego trenera,czyli Nawałka lub Probierz, taki będzie tok myślenia w PZPN.Za chwilę są baraże i nie ma czasu na eksperymenty,więc będzie Nawałka lub Probierz.

odpowiedz
Adam - 03.01.2022 / 02:39, *.play-internet.pl

@stara szkoła: Oby nie probierz. Błazen z zaburzeniami i mentalnością małego, obrażalskiego chłopca

odpowiedz
KARATE KIT - 02.01.2022 / 16:40, *.com.pl

Legii przede wszystkim potrzebny jest trener , który trenuje jakieś sztuki walki , tak aby był w stanie obronić się przed nie zadowolonymi kibicami . Bo widać , że w stolicy kibice dziwnie wyrażają swoje nie zadowolenie do swoich reprezentantów

A poważnie to na miejscu Papszuna to zostałbym w Częstochowie dobrą robotę tam robią , bez większych problemów , Ma facet komfort pracy . A w Legii może się zdziwić jak to tutaj wszystko profesjonalnie jest poukładane .

odpowiedz
Ultra - 02.01.2022 / 17:14, *.virginm.net

@KARATE KIT: a kasa? U nas zarobi dwa razy tyle, miodek chce mu dac 250tys miesiecznie, a tam ile ma? 120tys. U nas mu nawet wtedy Jedza przeplacony nie podskoczy

odpowiedz
SEBO(L) - 02.01.2022 / 17:27, *.centertel.pl

@Ultra: jeśli chodziłoby tylko o kasę,to właściciel Rakowa jest w stanie taką (i większą) kasę mu zapłacić,że z wrażenia Mioduski zrobiłby kupę i wbił w nią białą flagę ...

odpowiedz
Fifi - 02.01.2022 / 16:33, *.t-mobile.pl

Tylko trener zza granicy. I do Legii i do reprezentacji.

odpowiedz
info - 02.01.2022 / 16:44, *.chello.pl

@Fifi : Już był siwy bajerant Sousa z zagranicy w kadrze,jakie efekty? w Legii Jozaki,Bergi,Hasi jakie efekty? Śmieszne są teksty o zagranicznych tyrenerach.Dobry zagraniczny trener to pracuje w Bundeslidze,Premiership,czy w Serie A,a reszta zagranicznych trenerów to taki sam poziom co Polska myśl szkoleniowa,tylko że są drożsi,to jaki sens przepłacać i zatrudniać zagranicznego trenera? Na trenera z Bundesligi,Serie A itd i tak Legie nie stać.

odpowiedz
Kibic - 03.01.2022 / 05:06, *.torun.pl

@info: Szukajmy mlodego w 2 bundeslidze w takim razie. Polska mysl szkoleniowa to farmazon wymyslony na potrzeby TV :) My gramy w poprzek albo wsteczny pressing, a takich mechanizmow sie nie szkoli w doroslej pilce ;)

odpowiedz