fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Ultras World: Kneel before his majesty drugą oprawą roku 2021

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Ultras World opublikował film z dziesięcioma najlepszymi oprawami na świecie, zaprezentowanymi w roku 2021. W tym rankingu na miejscu drugim znalazła się prezentacja przygotowana przez fanów Legii na meczu Ligi Europy z Leicester - sektorówka przedstawiająca króla w barwach naszego klubu, z herbem Legii zdobiącym jego koronę oraz hasłem "Kneel before his majesty". Przekaz prezentacji był tym bardziej jasny, kiedy angielscy zawodnicy uklękli w kierunku Żylety.

W rankingu zwyciężyła oprawa Olympique Marsylia. Wcześniej Ultras World uznał kibiców Legii Warszawa za najlepszych w roku 2021 w corocznym zestawieniu ekip ultras.

Najlepsze oprawy roku 2021 wg Ultras World:
1. Olympique Marsylia
2. Legia Warszawa
3. AC Milan
4. PSG
5. FC Kopenhaga
6. Racing Club Strasbourg
7. AIK Sztokholm
8. Galatasaray Stambuł
9. Zenit St. Petersburg
10. Widzew Łódź



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
n - 05.01.2022 / 09:35, *.172.85

Oprawa widzewa nawet w 100 najlepszych w Europie nie powinna się znaleźć. Nic wybitnego, sektorówka, 20 rac.... Obiektywnie. Marsylia też nic specjalnego, było sporo lepszych.

odpowiedz
Kamil - 04.01.2022 / 14:10, *.115.122

Nasz Pudzianowski niezły, ale bez przesady.

odpowiedz
ja - 03.01.2022 / 14:53, *.chello.pl

Swoją drogą, że tez nigdy nie trafiliśmy w pucharach OM?
Nieźle byłoby z nimi zagrać, nauczylibyśmy ich co to jest klasa ;)

odpowiedz
Rytm - 03.01.2022 / 12:31, *.atman.pl

Oprawa Legii to zdecydowanie nr 1. Graficznie to wiadomo jak zawsze bez zarzutów, ale pomysł był mega kozak. Klęczenie piłkarzy Lisów przed oprawą do tego hasła - no po prostu mistrzostwo świata. Ten, kto wymyślił te oprawę, jest je**ym geniuszem.

odpowiedz
Michu - 03.01.2022 / 18:18, *.centertel.pl

@Rytm: czy ja wiem czy takie nr 1. Mimo ze pudzianowski na to tym razem bylo kilka innych bardziej skomplikowanych i lepszych opraw

odpowiedz
Żmija - 04.01.2022 / 09:35, *.vectranet.pl

@Michu: tutaj wymiatał pomysł!!!

odpowiedz
Jurek - 03.01.2022 / 12:25, *.futuro.pl

Od oprawy Marsylii lepsze moim zdaniem już PSG,nie mówiąc o naszej...

odpowiedz
L - 06.01.2022 / 02:54, *.play-internet.pl

@Jurek: psg moim zdaniem na pierwszym miejscu powinno być

odpowiedz
Jimmy L - 03.01.2022 / 11:57, *.d1-online.com

A powinna być pierwszą oprawą tamtego roku.

odpowiedz
Pa(B)(L)o - 03.01.2022 / 11:27, *.lukman.pl

Wiadomo z jakiego kraju pochodzi ekipa Ultras World?

Szczerze to ciężko mi pojąć obecność Widzewa i Ruchu w tych zestawieniach.
Kilka lepszych opraw w Polsce od tej Widzewa było w tamtym roku.
A czy Ruch aż tak się wyróżnił by znaleźć się w TOP 10 ultras? No nie bardzo...

odpowiedz
Jasio - 03.01.2022 / 11:57, *.centertel.pl

@Pa(B)(L)o: Szwajcaria.

odpowiedz
Stop segregacji! - 03.01.2022 / 11:11, *.centertel.pl

Dla mnie ta oprawa to mistrzostwo świata!

odpowiedz