Paweł Juchniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Juchniewicz nie jest już trenerem futsalowej Legii

Woytek, źródło: Legia Futsal

Z początkiem nowego roku w sztabie szkoleniowym Legia Futsal doszło do zmian. Po trzech latach funkcję pierwszego trenera przestał pełnić Paweł Juchniewicz. Szkoleniowiec związany był z zespołem od początku powstania sekcji. Pod jego wodzą drużyna dwukrotnie wywalczyła awans, w obecnym sezonie zadebiutowała w rozgrywkach Futsal Ekstraklasa. Pierwszą część ekstraklasowego sezonu zespół zakończył na 10. miejscu z dorobkiem 17 punktów.
"Dziękujemy Trenerze za pełne zaangażowania trzy lata pracy oraz ogromny wkład w budowę naszej sekcji" - poinformowała sekcja.

Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Marcel - 04.01.2022 / 06:39, *.t-mobile.pl

Można zatrudnić Michniewicza :D

odpowiedz
ws - 03.01.2022 / 19:56, *.vectranet.pl

Dziękuję za awanse i życzę sukcesów w karierze trenerskiej.

odpowiedz
Jasio - 03.01.2022 / 19:44, *.aster.pl

Wreszcie! Przy nim chłopaki cofali się w przód w rozwoju.

odpowiedz
Zbycho(L) - 04.01.2022 / 08:13, *.autocom.pl

@Jasio: Jak się można cofać w przód???

odpowiedz
E - 04.01.2022 / 08:34, *.plus.pl

@Jasio: jakies przyklady?

odpowiedz
Jasio - 04.01.2022 / 09:02, *.aster.pl

@E: no co ty?
kazdy z nich to calkowite no-name-my. O tym trenerze pierwszy raz uslyszalem teraz, jak odszedl.

Chłopie, to futsal, who cares?

odpowiedz
Jasio - 04.01.2022 / 14:33, *.aster.pl

@Zbycho(L): Masz rację. Poprawna polszczyzna wymagałaby napisania "cofać się w tył". Dzięki.

odpowiedz
Adam - 06.01.2022 / 17:49, *.chello.pl

@Jasio: To nadal nie byłoby poprawne.

odpowiedz
Adam - 06.01.2022 / 17:50, *.chello.pl

@Jasio: Skąd możesz wiedzieć, czy się cofali w rozwoju skoro o trenerze nie słyszałeś, a o piłkarzach (wnioskując z komentarza) też nic nie wiesz.

odpowiedz