Mariusz Milewski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Milewski nowym trenerem futsalowej Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Nowym trenerem futsalowej drużyny Legii Warszawa został Mariusz Milewski. 40-letni Milewski jest kapitanem drużyny, do tej pory pełnił także rolę asystenta zwolnionego Pawła Juchniewicza. W obecnych rozgrywkach jest najskuteczniejszym strzelcem drużyny (10 bramek). Przejęcie funkcji trenera nie oznacza zakończenia kariery zawodniczej - Milewski będzie pełnił funkcję grającego trenera.

Milewski jest wielokrotnym reprezentantem Polski, mistrzem Polski, dwukrotnym zdobywcą Pucharu Polski, a także uczestnikiem Euro Winners Cup i UEFA Futsal Cup. Do Legii Warszawa trafił w maju 2019 roku. W ostatnich dwóch sezonach poprowadził Legię do dwóch awansów.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Autor - 07.01.2022 / 13:48, *..

Legionista. Trzymamy kciuki!

Pawlowi bardzo dziekujemy. Zostawil serce.

odpowiedz
Legijna G. K. - 05.01.2022 / 15:51, *.251.8

3 sezony w Koronie Góra Kalwaria (sezony: 2002-2004)
Powodzenia Miles!

odpowiedz
Konstanciniak - 05.01.2022 / 00:07, *.orange.pl

Brawo Miles. Pozdr KS Piaseczno

odpowiedz
HOL - 04.01.2022 / 21:17, *.virginm.net

Gratulacje i powodzenia Milek. Od kolegi z juniorów Okęcia.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.