Joel Abu Hanna - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Abu Hanna wróci w połowie stycznia

Woytek, źródło: Legionisci.com

Od połowy października z urazem zmaga się Joel Abu Hanna, który na Łazienkowską trafił przed obecnym sezonem. 27-letni obrońca doznał kontuzji podczas zgrupowania reprezentacji Izraela - uszkodził łąkotkę i przez kilka tygodni poruszał się o kulach w specjalnym stabilizatorze na lewym kolanie. Klub informował wówczas, że czeka go kilkumiesięczna przerwa w treningach.

Jak wygląda sytuacja po 2,5 miesiąca?

- Ogólnie czuję się bardzo dobrze. Rehabilitacja przebiega świetnie, robię duże kroki do przodu - mówi Joel Abu Hanna.

Reprezentant Izraela rehabilituje się pod okiem specjalistów w Monachium, a od 14 stycznia przejdzie pod opiekę fizjoterapeutów Legii Warszawa.

- Dołączę do drużyny w połowie zgrupowania w Dubaju. Na początku będę oczywiście trenował indywidualnie. Nie wiem dokładnie, kiedy wrócę do zajęć z piłką i kolegami, ale jeśli wszystko pójdzie dobrze, to nie powinno to potrwać zbyt długo - dodaje piłkarz.

Do tej pory Joel Abu Hanna wystąpił w 6 meczach Legii. Jego umowa ze stołecznym klubem obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

  PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU  
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Gazik - 05.01.2022 / 14:26, *.156.98

Zapomnialem, ze mamy rudego obronce...i jakos mi nie zal.

odpowiedz
Kibolek - 05.01.2022 / 10:51, *.it-home.pl

Zabierz wujka darka i wracajcie do rodzinnego Izraela abu

odpowiedz
Kibolek - 05.01.2022 / 10:49, *.it-home.pl

A kto to jest to.ten wczasowicze od kucharskiego który pływa na zegrzach zam8ast trenować

odpowiedz
Ju(L)ius - 05.01.2022 / 09:47, *.vectranet.pl

Dziękujemy serdecznie, że kolega się poświęci i zaszczyci nas na zgrupowaniu w tym okropnym Dubaju!!

odpowiedz
Łukasz - 05.01.2022 / 09:15, *.play-internet.pl

Rozumie jeszcze jak inne strony piszą głupoty, ale Serwis zajmujący się LEGIA, powinien wiedziec ole zawodnik ma lat!
"Od połowy października z urazem zmaga się Joel Abu Hanna, który na Łazienkowską trafił przed obecnym sezonem. 27-letni obrońca doznał kontuzji podczas zgrupowania reprezentacji Izraela - uszkodził łąkotkę i przez..." Na moje oko 23-24

odpowiedz
oezuuu - 05.01.2022 / 09:42, *.play-internet.pl

@Łukasz : ale mnie wku%wia jak ktos pisze 'ROZUMIE'' ...


ROZUMIEM kuzzzwa

odpowiedz
Kamil - 05.01.2022 / 07:02, *.as13285.net

taka krotka umowa ? dac mu na 10 lat

odpowiedz
Franio - 05.01.2022 / 06:23, *.tpnet.pl

Dobrze ze go w autokarze wracajacym z plocka nie bylo, bo dalej ciagnalby zwolnienie tylko tym razem od psychiatry :)

odpowiedz
abc - 05.01.2022 / 12:00, *.plus.pl

@Franio:

10/10! :D

każdy kibic który był na min. 2 meczach w sezonie powinien otrzymywać darmową konsultację psychiatryczną w enel-medzie :)

odpowiedz
AAA - 05.01.2022 / 00:15, *.chello.pl

Dopieliśmy swego celu Abu Hanna w Izraelu.
Wracaj skąd przyszedłeś.

odpowiedz
Pjoter - 05.01.2022 / 00:05, *.play-internet.pl

Ja to już zapomniałem,że ktoś taki u nas jest:)

odpowiedz
pnk - 04.01.2022 / 23:30, *.chello.pl

Bez przesady... Całą drużyna grała piach. Skoro nawet Luqi wyglądał źle, to nie ma żadnej podstawy aby oceniać Hannę na zasadzie nadaje się/nie nadaje się.

odpowiedz
Doc Holiday - 04.01.2022 / 22:12, *.vectranet.pl

Niema sensu żeby wracał.Bardziej przydatny będzie powrót Rosołka do Legii niż tego Żyda.Ostatnio piłkarze obojętnie jakiej narodowości którzy przychodzą do Legii są to sportowcy którzy pochodzą z,,ligi ukrainskiej" Ostanio do Legii przyszło takich dwóch bądź trzech z Ukrainy i nie pokazali kompletnie nic. Po co więc trzymać takiego Abu Hannę jeżeli jest niewypałem...Co z tego ze wróci do składu jak i tak nie będzie stanowić wzmocnienia.Mało tego,chcą ściągnąć kolejnego ukraińskiego barszcza z ligi arabskiej który okaże sie niewypałem w 100%
Nic Mioduski nie uczy się na błędach.Dlatego też ta Legia taka dziadoska

odpowiedz
Śródmieście Płn. - 04.01.2022 / 23:30, *.tpnet.pl

@Legia: no, no, nie wiedziałem, że kibice Widzewa się mocno na legijnym forum udzielają ;-(

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 04.01.2022 / 20:42, *.plus.pl

nieźle, 3 miesiące opier...nia się za hajs klubu - jakieś masaże, jacuzzi i inne bicze szkockie - 300tys w kieszeni, a Polak w 30 lat tyle uciuła żyjąc jak biedak

odpowiedz
Weź rozpęd… - 04.01.2022 / 21:06, *.02.net

@koneser polskiej piłki klubowej: a jak siedzisz na L4 też tak narzekasz?

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 05.01.2022 / 11:58, *.plus.pl

@Weź rozpęd…:


taki hajs wypłacany w 100% przez tyle czasu za lecenie w ch.ja to kpina

odpowiedz
majusL@legionista.com - 04.01.2022 / 20:40, *.174.42

A gdzie wraca? Do izraela??

odpowiedz
Wolfik - 04.01.2022 / 20:33, *.mm.pl

Miło, że wraca. Pytanie: po co?

odpowiedz
zdzicho - 04.01.2022 / 20:11, *.tpnet.pl

taki ma dobrze, gówno robi, nie trenuje, kasę przytula. Ile on zagrał minut od czasu przyjścia? ciekawe kto go ściągnął?

odpowiedz
jarekk - 04.01.2022 / 20:05, *.116.4

Po łąkotce to on już profesjonalnym graczem nie będzie, najwyżej pogra sobie w oldbojach. szrot kucharskiego za prowizję.

odpowiedz