fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Plan przygotowań Legii II

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

10 stycznia treningi wznowi Legia II Warszawa. W trakcie przygotowań do rundy wiosennej planowanych jest 6 spotkań sparingowych w Legia Training Center. 11 stycznia zawodnicy przejdą badania i testy, natomiast w sobotę, 15 stycznia o 10:00 legioniści rozegrają grę wewnętrzną. 12 lub 13 marca odbędzie się pierwsze ligowe spotkanie, z Pilicą Białobrzegi.

Polan sparingów:
22.01. Legia II - ŁKS Łagów
29.01. Legia II - Wisła II Płock
12.02. Legia II - Motor Lublin
23.02. Legia II - Zagłębie II Lubin
26.02. Legia II - Orlęta Radzyń Podlaski
05.02. Legia II - Warta Sieradz

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Wieczny fan Mioduskiego - 07.01.2022 / 19:24, *.plus.pl

Emreli i Martins powinni tam trenować.

odpowiedz
SEBO(L) - 06.01.2022 / 06:32, *.centertel.pl

Ten plan powinien być przesłany Emreliemu,żeby pastuch pamiętał,do kiedy ma wolne,i jaki plan ma wobec niego klub,który w ten sposób zechciał mu pomóc w wyjściu ze zniszczenia psychicznego.
przyjechał na osiołku,zobaczył cywilizowany świat,trochę przyzwoitej kwoty na koncie,i myśli, że mu się kłaniać w pas trzeba.
Przy nowym otwarciu dyrektorskim,taki ruch pokazałby, że mimo niefajnego zdarzenia,nie ma tu miejsca na gwiazdorzenie i chęć odejścia "Kiedy chcę". Zesłać do rezerw,płacić mniej lub bardziej regularnie,wystawiać do gry - na tym poziomie jest wielu obrońców,którzy zechcą zmierzyć się z taką "gwiazdą" futbolu i pokazać mu,jak równo ułożona jest murawa na ich boiskach,i jaka wygodna... Tak wzmocniony psychicznie zawodnik będzie miał solidne fundamenty pod dalszy rozwój swojej kariery piłkarskiej. Po półrocznym pobycie zawodnik taki będzie miał głowę pełną (choć i tak pustą) pomysłów na kontynuację gry na wyższym poziomie,wybierając jedną z wielu ofert od zagranicznych klubów,które będą zabijać się o takiego piłkarza...

odpowiedz
Maciex - 06.01.2022 / 00:35, *.play-internet.pl

A może by tak zamienic plany przygotowań pomiędzy I a II drużyną?

odpowiedz
Sputnik 44 - 06.01.2022 / 00:25, *.vectranet.pl

A wiadomo kto będzie trenerem?

odpowiedz
Lupus - 05.01.2022 / 20:53, *.centertel.pl

Dlaczego Legia I nie ma takiego planu?
Tylko Dupaje, gdzie ponoć Covidy grasują,

odpowiedz
Arek - 05.01.2022 / 23:22, *.tpnet.pl

@Lupus: tak jak by tu nie grasowały.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.