Karol Rawiak pierwszy z lewej - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Rawiak: Brawo dla nas

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Nie wiedzieliśmy jak ta przerwa świąteczna na nas wpłynie. Z takimi zespołami gra się bez presji, bo tak naprawdę nie musisz, a możesz zrobić coś dobrego dla siebie i zespołu. Chcieliśmy zrewanżować się im za listopadową porażkę w pierwszej rundzie. Graliśmy u nich w hali, która wygląda zupełnie inaczej niż nasza. Jest jakieś 14 razy wyższa, i miało to duży wpływ na wynik końcowy - powiedział po meczu Karol Rawiak.

- Przyznam się, że nie spodziewałem się, że wygramy. Oczywiście na boisko wychodzi się z zamiarem zwycięstwa, więc skoro nadarzyła się taka okazja, to trzeba był zrobić wszystko, by ją wykorzystać. To nam się udało. Brawo dla nas, bo zrobiliśmy fajną robotę. Dwukrotnie podnosiliśmy się po przegranych setach.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.