fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Dubaj: Pierwszy sparing odwołany

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na środę, 12 stycznia Legia Warszawa miała zaplanowane pierwsze spotkanie sparingowe podczas zimowych przygotowań. Mecz z Fursan Hispania FC jednak nie dojdzie do skutku. Zamiast tego Legię czekają normalne jednostki treningowe, w tym gierka wewnętrzna.

Pierwszym rywalem Wojskowych będzie więc Botew Płowdiw, a mecz zostanie rozegrany w sobotę, 15 stycznia w Jebel Ali Sports Center.

Nastąpi także zmiana ostatniego sparingpartnera - legioniści nie zmierzą się z zespołem z Uzbekistanu. Trwają poszukiwania nowego rywala.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
FanFan - 12.01.2022 / 08:50, *.net.ae

Amatorka! Człowiek poleciał do Dubaju na wakacje i obejrzeć sparing Legii, a oni kolejny raz zmieniają, teraz odwołują i trzeba oglądać gierkę wewnętrzną, albo z boyami hotelowymi zagrają. Amatorka. Ale chociaż pogoda 26 stopni dopisuje do plażingu:)

odpowiedz
asa - 12.01.2022 / 07:10, *.com.pl

Reprezentacja Kelnerów i Recepcjonistów z hotelu już czeka w gotowości

odpowiedz
LG - 12.01.2022 / 00:11, *.chello.pl

Amatorka... najpierw zmiany przeciwników, teraz odwołanie sparingu.

odpowiedz
olew - 11.01.2022 / 20:56, *.vectranet.pl

Kluczowy dla zgrupowania mecz z drugoligowym klubem arabskim odwołany. Szkoda słów ...

odpowiedz
Zielarski - 11.01.2022 / 20:50, *.co.uk

A kto chce grać z ostatnią drużyną ekstraklapy, ludzie!!! Tam w Dubaju to muszą mieć polewkę z pudla

odpowiedz
Sarcastico. - 11.01.2022 / 18:53, *.inetia.pl

Marzy mi się zamordysta w tym klubie. Ktoś kto wziąłby to wszystko na ostro...

odpowiedz
155 - 11.01.2022 / 17:58, *.orange.pl

Może Emreli im zabronil

odpowiedz
Darek - 11.01.2022 / 16:26, *.chello.pl

Jak się ludzie pytali czemu lecą do Dubaju a nie trenują u siebie w Książenicach to mówili bo tam lepsi sparingpartnerzy.A teraz się okazuje że nie ma z kim grać.Wezmą jakaś miejscową drużynę z trzeciej ligi albo zagrają sparing wewnętrzny.
Najważniejsze to się opalić ładnie.

odpowiedz
Zdzicho - 11.01.2022 / 16:14, *.tpnet.pl

Tam nikt normalny nie jezdzi. Nie ma z kim grac, no ale prezes sobie ubzdurał

odpowiedz
LEGION - 11.01.2022 / 15:57, *.chello.pl

Zawsze to lepiej niż wpie....ol 5:0

odpowiedz
Olo - 11.01.2022 / 15:18, *.chello.pl

Kto to widział, żeby na wakacjach grać jakieś mecze? Zasłużyli na odpoczynek po intensywnym, pełnym sukcesów, sezonie? Zasłużyli! To dajcie im pobalować w spokoju!

odpowiedz
e(L)o - 11.01.2022 / 14:18, *.play-internet.pl

I bardzo dobrze! Bo kto na wczasach GTA sparingi ?!

odpowiedz
Daras ZS - 11.01.2022 / 14:05, *.t-mobile.pl

Zrezygnowali w panice bo usłyszeli że w Legii spadają liście

odpowiedz
ZenekL3 - 11.01.2022 / 11:49, *.chello.pl

Bardzo słabo przygotowany obóz.

odpowiedz
Smiech - 11.01.2022 / 11:40, *.centertel.pl

Ahhahahhahah śmiech po prostu k…. Śmiech .

odpowiedz
Quick - 11.01.2022 / 11:08, *.tpnet.pl

Debilne zarządzanie klubem przed szkodnika Miodka,ciąg dalszy. Mam nadzieje ze my sie chociaż utrzymamy. Bo o zdobyciu PP nie myslę. Może dojdzie do tego lokowanego łba, da sobie spokój z Legią i sprzeda klub.

odpowiedz
Sputnik 44 - 11.01.2022 / 13:08, *.vectranet.pl

@Quick: on może i by sprzedał tylko czy jest ktoś chętny żeby kupić...

odpowiedz
Maciex - 11.01.2022 / 09:45, *.chello.pl

Nikt nie chce z Legia zagrać bo to żadne przygotowanie do sezonu heh a tak na poważnie to lepiej było by zostać w Polsce i zagrać z Polskimi klubami w końcu mamy się utrzymać w lidze a nie walczyć o finał Ligi Mistrzów

odpowiedz
pol - 11.01.2022 / 11:04, *.inetia.pl

@Maciex : Bzdury gadasz!!!! WIesz jak łatwo o kontuzje???? Przecież jest mróz w Polsce!!!

odpowiedz
Maciex - 11.01.2022 / 13:35, *.chello.pl

@pol: przecież ponad połowa składu to i tak niestety kaleki hmmm

odpowiedz
leon - 11.01.2022 / 09:00, *.tpnet.pl

Do Dubaju bo tam lepsi sparingpartnerzy żenady ciąg dalszy.

odpowiedz
wrt - 11.01.2022 / 07:54, *.play-internet.pl

Wyjazdy za granicę tłumaczy się sparingami, a tu nie ma z kim grać, to po co Dubaj? Do Zakopanego jak kiedyś i na Kasprowy biegiem, a i sparingi bylyby lepsze.

odpowiedz
Rytm - 11.01.2022 / 07:26, *.centertel.pl

Za rządów pudla wszystko stoi na głowie, nawet przygotowania. Jaki to jest nieudacznik, to szok.

odpowiedz