Aleksandar Radunović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Radunović: Przyglądaliśmy się szczególnie obronie

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Przeprowadziliśmy grę wewnętrzną zamiast sparingu, ale naszym zdaniem, dobrze w niej popracowaliśmy, była dobra intensywność. Przede wszystkim chcieliśmy wybiegać te 2x25 minut. Sprawdzaliśmy naszą grę w średniej strefie, w obronie. Na tym nam zależało najbardziej. Zdecydowaliśmy się na takie a nie inne składy, nie ma się co do tego przywiązywać. Nie było podziału na pierwszą i drugą drużynę. Chcieliśmy zobaczyć, jak poszczególni zawodnicy funkcjonują na określonych pozycjach, głównie na lewej i prawej stronie obrony - powiedział po gierce wewnętrznej drugi trener Legii Warszawa, Aleksandar Radunović.

- Ihor Charatin zagrał na obronie, ale jego nominalna pozycja to środkowy pomocnik. W tej chwili nie dysponujemy dużą liczbą środkowych obrońców i szukamy rozwiązania. On stanowi jedną z opcji na dzień dzisiejszy. Myślę, że daje z siebie wszystko i z dnia na dzień jest coraz lepiej.

- Młodzi zawodnicy bardzo dobrze pracują. Wiadomo, że jeszcze dużo brakuje im do piłki seniorskiej, na poziomie Legii Warszawa. Jest tu kilku fajnych, utalentowanych chłopaków i myślę, że będziemy czasem z nich korzystać.

- Mam nadzieję, że uda się doprowadzić Tomasa Pekharta do odpowiedniej formy. Wszystko wskazuje na to, że tak będzie, idzie w dobrym kierunku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego postawy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
:o) - 13.01.2022 / 11:59, *.chello.pl

Tymi wybitnymi trenerami, którzy się tu produkują można by obsłużyć 5 najlepszych lig w Europie. Dopiero by pokazali, jak się znają na piłce. :)

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 12.01.2022 / 17:25, *.16.61

2 x 25 minut? Wielkie brawa! Niech sie tylko gwiazdeczki nie przemecza! A teraz z tydzien wolnego i do galerii w dubaju.
A pozniej siudme poty w hotelowej silowni.
Czy jest ktos (przy zdrowych zmyslach) kto nadal wierzy w ten fenomenalny warsztat szkoleniowy?

odpowiedz
Wolfik - 12.01.2022 / 20:26, *.mm.pl

@Krzeszczu 2.0: Tak. Pewnie wszyscy w klubie...i nie tylko :)

odpowiedz
Arek - 13.01.2022 / 00:04, *.tpnet.pl

@Krzeszczu 2.0: ja.

odpowiedz
Semper Fi - 13.01.2022 / 04:08, *.232.6

@Krzeszczu 2.0: Daj spokój Bracie....
Jak zobaczyłem tylko zdjęcia tych "profesjonalnych sportowców" to mnie rozjeba_o śmiechem...
Oni wyglądają jak ci_y, grają jak cip_ i są cip_mi. Tyle w temacie. Dopóty dopóki nie zobaczę komandosów w Legii, nie ma złotówki ode mnie nigdy!!! Serce mi sie kraja, ale dorabiać nierobów i nieudaczników udających gwiazdy nie będę. A Vuko miał posprzątać... A od samego początku jak zwykle tylko gada. Chce zobaczyć te pierwsze wpier_ole od najslabszych druzyn ligi.
Maciuś, co sie stało?

odpowiedz
hajdukL - 14.01.2022 / 01:03, *.ar-network.pl

@Semper Fi:
Cały Twój komentarz w gruncie rzeczy jest do c...y. Jednak Twoje ostatnie zdanie w trybie oznajmującym to kompromitacja siebie jako kibica Legii, a w zestawieniu z Twoim pseudonimem brzmi groteskowo, zdradziecko bądź, pozostając przy Twojej nomenklaturze, dupowato.

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 12.01.2022 / 16:57, *.71.221

2 x 25 minut? Wielkie brawa! Niech sie tylko gwiazdeczki nie przemecza! A teraz z tydzien wolnego i do galerii w dubaju. Albo zabawy na plazy.
A pozniej siodme poty w hotelowej silowni.
Czy jest ktos (przy zdrowych zmyslach) kto nadal wierzy w ten fenomenalny warsztat szkoleniowy?

odpowiedz
Żyrardów - 12.01.2022 / 16:43, *.play-internet.pl

,,dużo im brakuje do poziomu pilki seniorskiej Legii"
Qwa...co to jest????
W Lechu mają takich co nie tylko im nie brakuje ale przewyższają seniorski poziom Legii...
To co z tym szkoleniem?
A może wzięli do Dubaju najsłabszych
Myślę że Pan Radunowicz zwyczajnie pierdzieli...O czym mówi wynik

odpowiedz
oLaf - 12.01.2022 / 15:40, *.vectranet.pl

tu się nie ma co przyglądać (bo się będziesz za pół roku przyglądał 2-giej lidze), tu trzeba szybko kupować dobrych obrońców!!!

odpowiedz
Milan - 12.01.2022 / 16:47, *.orange.pl

@oLaf: jak to drugiej ?

odpowiedz
Wolfik - 12.01.2022 / 20:25, *.mm.pl

@oLaf: Dokładnie! Wzmocnienie (a w zasadzie wymiana) co najmniej dwoma solidnymi obrońcami to warunek konieczny do utrzymania. Tymczasem Sorescu blisko....Rakowa a Wisniewski pewnie wybierze Węgry.

odpowiedz
oLaf - 13.01.2022 / 13:53, *.vectranet.pl

@Milan: ja to tak mówię, żeby oddać prawdziwy sportowy status tej niby marketingowo "1-wszej ligi" .... tak naprawdę to jest druga i już.

odpowiedz