fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Stanowisko Legii w sprawie Mahira Emreliego

źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa wydała komunikat w sprawie sytuacji Mahira Emreliego. "W związku z pojawiającymi się przekazami medialnymi dotyczącymi relacji między Legią Warszawa i jej zawodnikiem Mahirem Emrelim, informujemy, że Mahir Emreli ma obowiązujący kontrakt i jest zawodnikiem klubu. Legia wielokrotnie wzywała zawodnika do powrotu do klubu i ponownego wykonywania obowiązków wynikających z kontraktu, jak również oferowała zawodnikowi wszelkie niezbędne wsparcie" - czytamy w komunikacie klubu.

"Klub cały czas dąży do porozumienia i prowadzi rozmowy z zawodnikiem oraz jego przedstawicielami. Jednocześnie klub nie będzie ujawniał ich treści oraz ustaleń, mając na względzie ich poufny charakter i dobro negocjacji.

Informujemy także, że nie będziemy publicznie odnosić się do wypowiedzi medialnych przedstawiciela zawodnika Pana Anila Dincera, które zawierają szereg nieprawdziwych insynuacji i twierdzeń, niemających jakichkolwiek podstaw faktycznych ani prawnych."

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
Nie, no po prostu K nie - 13.01.2022 / 15:42, *.net.pl

"dążymy do porozumienia..." I wszystko jasne.

odpowiedz
Clickbite - 13.01.2022 / 15:12, *.wdm.pl

Stanowisko klubu - nabrać wody w usta
Wiem, ale nie powiem.

odpowiedz
Januszek - 13.01.2022 / 15:03, *.chello.pl

Podobno Morientes'a widziano na okeciu dzis..

odpowiedz
JaLegia - 13.01.2022 / 11:04, *.play-internet.pl

Już był taki jeden leniwy murzyn który twierdził że nie grał bo był dyskryminowany ze względu na kolor skóry. Teraz religijny wątek, z kogo oni próbują robić debili.

odpowiedz
loko - 13.01.2022 / 05:35, *.vectranet.pl

niech odda 80% tego co dostal za podpisanie papieru i niech buja sie gdzie chce

odpowiedz
zaba285 - 13.01.2022 / 01:11, *.grupaping.pl

żadnego zawieszenia czy klubu kokosa.. wypier....ć na zbity pysk za niewywiązanie się z umowy + pociągnąć do odpowiedzialności o odszkodowanie za niewywiązanie się z warunków umowy. tak powinno być!

odpowiedz
Arek - 12.01.2022 / 23:57, *.tpnet.pl

Jakiego ku...wa, porozumienia? Zawieszony ten mongoł być powinien skoro nie wykonuje należących do niego obowiązków. Tym bardziej, że wyczuł kolejne hajsy za podpis pod jakimś nowym kontraktem. Typ sobie negocjuje z innymi klubami, pomimo, że papuga zaprzecza. A z tego co mi wiadomo nie może. No ale ja się nie znam. Zawiesić w prawach zawoednika. Albo pogonić, o ile ktoś będzie chciał go kupić, w co wątpię.

odpowiedz
Hugon - 12.01.2022 / 23:33, *.vectranet.pl

Klub kokosa i tyle w temacie.Było kilku takich co nie chcieli grać w LEGII marnie skończyli.

odpowiedz
miet - 12.01.2022 / 23:20, *.tpnet.pl

matke podobno z tylu wozi..

odpowiedz
(L)ogopeda - 13.01.2022 / 08:05, *.t-mobile.pl

@miet: Twoja ?

odpowiedz
Serek - 12.01.2022 / 22:07, *.tpnet.pl

Podobno Emreli zarządał kozy na wyłączność codziennie a Miodek mu powiedział że na 2 razy w tygodniu może się zgodzić i dlatego chce odejść bo w koranie jest napisane żeby dmuchać kozy i on chce to robić codziennie...

odpowiedz
Autor - 13.01.2022 / 12:47, *.t-mobile.pl

@Serek: Wypowiedzi kretynów powinny być usuwane.

odpowiedz
skreem - 12.01.2022 / 20:36, *.chello.pl

Typ dostał 0,5M EUR od Legii za samo podpisanie umowy + wysoką pensję. Nie odejdzie za darmo. Już lepiej do Klubu Kokosa do końca kontraktu - żeby przynajmniej inni mieli nauczkę na przyszłość i nie próbowali powtórzyć tego typu zagrywek.

odpowiedz
Opoor - 12.01.2022 / 19:27, *.centertel.pl

Wystarczy, że w całej tej sprawie koledzy z drużyny opowiedzą inną wersję zdarzeń i ta chłopczynka ma pozamiatane.

odpowiedz
bronek49 - 12.01.2022 / 19:06, *.chello.pl

Legia nie może odpuśćić ma kontrakt dostał za to pieniądze i ma grać nic mu w Polsce nie grozi to wymysł zachłannego prawnika który myśli że dorwał frajerów

odpowiedz
Aaa - 12.01.2022 / 21:28, *.play-internet.pl

@bronek49:

odpowiedz
tekken (L) - 12.01.2022 / 18:54, *.chello.pl

Sprzedać za 1.5mln E i po problemie.

odpowiedz
jot - 12.01.2022 / 18:11, *.tpnet.pl

Na początku coś grał, a potem niestety to szkoda gadać. Jak przyjeżdżał to miał ( i chyba dalej ma) tak rozbuchane ego jakby Messi V2 tu przybył. Gdyby nie statystyki z początku sezonu to byłoby fatalniej niż u Kruchego Kinga ????.
Ma o sobie niewiadomo jakie mniemanie a jest przeciętnym piłkarzem.

odpowiedz
Legia-79 - 12.01.2022 / 20:27, *.plus.pl

@jot: Witam, KUCHY KING! Ponad 300 meczów 71 BRAMEK! 39 ASYST! BEZ ODBIORU!!!

odpowiedz
Legia-79 - 12.01.2022 / 20:57, *.plus.pl

@jot: Witam, KUCHY KING!!! Ponad 300 meczów! 71 BRAMEK! 39 ASYST! BEZ ODBIORU!

odpowiedz
Stary Kibic - 12.01.2022 / 21:04, *.play-internet.pl

@jot: Witam, KUCHY KING!!! Ponad 300 meczów! 71 BRAMEK!!! 39 ASYST!!! BEZ ODBIORU!

odpowiedz
Kibic - 13.01.2022 / 00:39, *.torun.pl

@Legia-79: i ponad 1000 kopnięć w czoło. Bez odbioru.

odpowiedz
Legia - 79 - 13.01.2022 / 09:33, *.plus.pl

@jot: Sprostowanie, KUCHY KING! 337 meczów, 71 BRAMEK!!! 57 ASYST!!! BEZ ODBIORU.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 12.01.2022 / 17:50, *.plus.pl

Jakie negocjacje?
Widać że Mioduski zaczyna mieć pełne gacie.

odpowiedz
Artur - 12.01.2022 / 17:49, *.vectranet.pl

Nie wypie...la do Flamengo .

odpowiedz
Pino(L) - 12.01.2022 / 17:07, *.play-internet.pl

Niech sprawa trafi do sądu i tam się wyjaśni. A my temu panu już podziękujemy.

odpowiedz
kiboL - 12.01.2022 / 16:49, *.sekocin.pl

Przychodził Kozak, odchodzi kozisyn.

odpowiedz
oLaf - 13.01.2022 / 12:26, *.vectranet.pl

@kiboL: lepiej bym tego nie ujął : )

odpowiedz
Ari - 12.01.2022 / 16:37, *.orange.pl

Ten facet jest już w Legii skończony.
Pytanie jest czy dojdzie do rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron czy jednak batalia w sądzie.
Śmiem twierdzić ze taki typ człowieka sukcesu wielkiego w sporcie nie osiągnie.

odpowiedz
Kibolek - 12.01.2022 / 16:35, *.it-home.pl

MIODUSKI jesteś drugim Najmanem

odpowiedz
Coelo - 12.01.2022 / 16:42, *.play-internet.pl

@Kibolek: nie za mocno?

odpowiedz
Szmu(L)ki - 12.01.2022 / 17:16, *.chello.pl

@Kibolek: Najman nie zasługuje na takie porównanie :(

odpowiedz
Szmu(L)ki - 12.01.2022 / 17:18, *.chello.pl

Pierwsze zdanie przeczy pozostałym, bo się odnieśli pisząc, że są nieprawdziwe itp.
Miodek, weź zmień typa od komunikacji i pisania xD Tylko nie żadnego dziennikarza politycznego po znajomości jak pewien czas temu xD

Informujemy także, że nie będziemy publicznie odnosić się do wypowiedzi medialnych przedstawiciela zawodnika Pana Anila Dincera, które zawierają szereg nieprawdziwych insynuacji i twierdzeń, niemających jakichkolwiek podstaw faktycznych ani prawnych."

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 12.01.2022 / 17:26, *.16.61

@Kibolek: Mioduski! Co??? Macie ta kolke jeszcze...?

odpowiedz
Arek - 13.01.2022 / 00:01, *.tpnet.pl

@Szmu(L)ki: najman, celowo z małej, to dno. Tym bardziej po ostatnich wyczynach.

odpowiedz