Nikodem Niski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Niski wypożyczony do GKS-u Bełchatów

Redakcja, źródło: Legia.com

19-letni prawy obrońca Legii Warszawa Nikodem Niski został wypożyczony do GKS-u Bełchatów. Umowa wypożyczenia będzie obowiązywać do końca sezonu 2021/2022. Do tej pory Niski występował w III-ligowych rezerwach (43 mecze, jeden gol) oraz CLJ U18 (22 mecze, jeden gol). Wiosną 2021 roku legionista na wypożyczeniu w Chrobrym Głogów, gdzie wystąpił w dziewięciu spotkaniach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
ferds - 13.01.2022 / 10:28, *.centertel.pl

zdaje siè że to młodzieżowy reprezentant Polski a my mamy potworne braki na bokach obrony, w dodatku piszą że Skibicki też ma być wypożyczony. Zostaniemy z Johanssonem który co chwila ma kontuzję?

odpowiedz
Darek - 13.01.2022 / 10:23, *.chello.pl

Zaliczy jeszcze ze dwa wypożyczenia po czym przeczytamy Niski odchodzi z Legii.Odejdzie do jakiegoś Stomilu Olsztyn lub Podbeskidzia i tyle z jego kariery w Legii. Tak jak 99% naszych młodych zawodników.

odpowiedz
Ja - 12.01.2022 / 17:06, *.160.78

I gitara. Co do zasady, wrócić do ogrywania młodych, utalentowanych zawodników z dwójki na wypożyczeniach i potem dopiero wdrażać ich do pierwszej drużyny. Ostatnio tych wypożyczeń było żenująco mało, oby pod Zielem się to zmieniło.

odpowiedz
Sputnik 44 - 12.01.2022 / 19:39, *.vectranet.pl

@Ja: ale to właśnie Zielu był Kierownikiem ds Wypożyczeń i Rozwoju Karier... Wydaje mi się, że na chwilę obecną mamy zwyczajnie słabych wychowanków, ale to tylko moja opinia...

odpowiedz