Lirim Kastrati - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kastrati, Rose i Kikolski wznowili treningi

Woytek, źródło: Legionisci.com

Lirim Kastrati, Lindsay Rose, Maciej Kikolski w środę wieczorem dotarli do Dubaju i od czwartku wznowili treningi z pierwszą drużyną. Do Zjednoczonych Emirtaów Arabskich przyleciał także dyrektor sportowy Jacek Zieliński.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Samotny Żeglarz - 13.01.2022 / 14:37, *.cyfrowypolsat.pl

Pan Dyrektor Zieliński przywiózł do Dubaju tapetę Pana Kucharskiego. Jestem ciekaw ile rolek. To mnie najbardziej ciekawi z tego całego obozu.

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 13.01.2022 / 13:08, *.play-internet.pl

Góralski na radarze Legii. Dawać go razem z Jachem i tym rumunem

odpowiedz
geds - 13.01.2022 / 15:00, *.chello.pl

@KasztanoRonaldo:
Skoro mamy teraz brać mało ale dobrych to po co akurat Góralski po długiej kontuzji skoro na tę samą pozycję przyszedł właśnie Sokołowski. Na innych pozycjach nie trzeba? Tak właśnie u nas jest, tlum na jednej pozycji a na innej zero. Kiedyś tak było ze środkiem pomocy, potem prawą obroną... nic się nie zmienia?

odpowiedz
Czaro - 13.01.2022 / 08:28, *.chello.pl

Kolejny na wakacjach w okienku transferowym, co to jest za moda w naszym klubie to sie w glowie nie miesci. Co oni lataja naszych pilkarzy obserwowac?

odpowiedz
Kibic - 13.01.2022 / 09:20, *.it4polska.com

@Czaro: zjedz snickersa może pomoże

odpowiedz
Piotrek - 13.01.2022 / 13:20, *.centertel.pl

@Czaro: ogólnie to może zwiastować transfery prosto na zgrupowanie ;) Posada Dyrektora sportowego raczej nie jest kojarzona z urlopem i wypoczynkiem No chyba, że U Pana Kucharskiego, który nie odbiera telefonów od nikogo.

odpowiedz
Arek - 14.01.2022 / 00:12, *.tpnet.pl

@Kibic: nie pomoże.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.