REKLAMA

Gimnastyka

Rekrutacja do legijnej klasy sportowej o profilu gimnastyki sportowej

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Sekcja gimnastyki sportowej Legii Warszawa zachęca chłopców, którzy we wrześniu 2022 roku pójdą do pierwszej klasy szkoły podstawowej, do udziału w darmowych zajęciach sportowych pod hasłem "akcja rekrutacja" oraz "poznaj gimnastykę sportową". Te dedykowane są tym, którzy rozważają rozpoczęcie treningów w klasie sportowej - gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr48 przy ulicy 29 listopada 1 w Warszawie (na terenie 10 Warszawskiego Pułku Samochodowego).

Zajęcia w ramach "akcji rekrutacyjnej" odbywać się będą w każdy czwartek w godzinach 16:45 - 17:45 pod okiem trenera legijnej sekcji, Pawła Szymańskiego. Pierwsze zajęcia planowane są na 20 stycznia 2022 roku. W razie dodatkowych pytań oraz w celu zapisów na zajęcia treningowe zapraszamy do kontaktu z trenerem prowadzącym, Pawłem Szymańskim – tel. 501 196 626.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.