Krzysztof Jarosz - fot. Bodziach
REKLAMA

Futsal

Sparing: FC10 Zgierz 1-3 Legia

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Futsaliści Legii w ramach przygotowań do rundy rewanżowej futsalowej ekstraklasy, rozegrali wczoraj pierwszy mecz sparingowy, w którym pokonali na wyjeździe I-ligo FC10 Zgierz 3-1. Mecz odbywał się systemem 2x20 minut plus 1x10 min. z zatrzymywaniem czasu.

Najbliższy mecz ligowy legioniści rozegrają 12 lub 13 lutego w Lesznie. Tydzień wcześniej czeka nas jeszcze spotkanie 1/16 finału Pucharu Polski.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.