Aleksandar Vuković i Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zgrupowanie

Dubaj: Trening pod okiem właściciela

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na zgrupowanie w Dubaju przyleciał właściciel Legii Warszawa Dariusz Mioduski i oglądał popołudniowe zajęcia, podczas których legioniści pracowali w grupach. Trening każdej grupy przez pierwsze 45 minut odbywał się w siłowni, a następnie przenoszono się na boisko, gdzie pracowano kolejną godzinę.

Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Woytka

Tradycyjnie głównym elementem pracy w grupach były intensywne interwałowe dwuminutowe gry na ok. 25 metrowym boisku 4 na 4 lub 5 na 5. - Cały czas pressing, pracujemy w tempie anaerobowym, najmocniej jak się da - instruował "Vuko". I faktycznie, z boku wyglądało to tak, jakby zawodnicy zawodnikom wymieniono baterie na nowe. - Ciężko? To dobrze. Pracujemy na zmęczeniu. Jeszcze kilka gierek - motywował szkoleniowiec. Pańskie oko konia tuczy?

Przed popołudniowym treningiem drużyna zmieniła miejsce zakwaterowania. Z ośrodka Jebel Ali Beach Hotel przeprowadzili się do sąsiedniego Jebel Ali Lake View.

Do Dubaju zmierzają dwaj kolejni zawodnicy - Bartosz Kapustka i Joel Abu Hanna. Obaj będą trenowali indywidualnie i jeszcze przez jakiś czas nie wrócą na boisko.

W sobotę o godzinie 13 (16 czasu miejscowego) w Jebel Ali Sports Centre Legia Warszawa zagra pierwszy sparing tej zimy. Rywalem będzie drużyna Botewu Płowdiw, która aktualnie zajmuje 4. miejsce w tabeli bułgarskiej ekstraklasy. Transmisję z meczu przeprowadzi TVP Sport, a my zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej relacji i oglądania zdjęć z Dubaju.

Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
skrzat - 17.01.2022 / 20:30, *.centertel.pl

Jak on może spojrzeć w oczy vuko za to jak go potraktował.bez honoru jest już całkiem ten Szopen.ale biznes nie ma honoru...

odpowiedz
Dsk - 16.01.2022 / 10:18, *.chello.pl

Niech ten szkodnik wypierolala

odpowiedz
Kibolek - 15.01.2022 / 09:08, *.it-home.pl

Trening pod okiem LICHWIARZA i oszusta

odpowiedz
HOP - 15.01.2022 / 08:43, *.knc.pl

no i w pizdu wylądował

(L)

odpowiedz
Echhh - 15.01.2022 / 07:12, *.t-mobile.pl

Kudłaty, skoro już tam poleciałeś, żeby znowu coś spieprzyć to zrób coś dobrego, weź dłuuuugi rozbieg i skocz na główke z najwyższego budynku świata. Wszystkich uszczęśliwisz.

odpowiedz
Semper Fi - 15.01.2022 / 10:54, *.232.6

@Echhh: mnie nie.
Jaki jest taki jest, ale mogl pogrzebac Legie i spuscic w kiblu, tego nie robi.

odpowiedz
Jazdak - 15.01.2022 / 12:09, *.tvksmp.pl

@Semper Fi: czy aby na pewno? Zadłuża Legię coraz bardziej. Jeśli zostawi Legię z ogromnym długiem, to kto go będzie chciał spłacić? Co się wtedy może stać? Degradacja i bieda.

odpowiedz
Adam - 17.01.2022 / 02:44, *.play-internet.pl

@Semper Fi: Przecież cały czas ją grzebie coraz bardziej.
Szczerze mówiąc może dobrze byłoby spaść. Jakaś mała szansa, że kudłaty poszukałby wtedy nowej zabawki.

odpowiedz
ILE JESDZCZE LAT W LEGII DARIUSZU.....CHCEMY SUPER LEGII!CZAS! - 15.01.2022 / 00:45, *.57.20

MIODUSKI PRZYWÓDCO WIELU LEGIJNYCH PROJECTS...

odpowiedz
Majkel - 14.01.2022 / 23:15, *.chello.pl

Weź tam loczek się zajmij innymi rzeczami a nie na treningi wpadasz.

odpowiedz
L - 14.01.2022 / 22:58, *.play-internet.pl

Po co on tam pojechał? Jaki jest realny powód żeby on tam z nimi był oprócz przypomnienia im wszystkim „kto tu rządzi”?

odpowiedz
TAKIE TAM ..... - 14.01.2022 / 22:49, *.57.20

MIODUSKI UCZY SIE ALBO UDAJE GREKA FARBOWANEGO...

odpowiedz
kyle - 14.01.2022 / 21:47, *.orange.pl

Niech im Vuko puszcza filmy motywacyjne. Może w ramach integracji obajrza Reggae na lodzie. A codziennie przed wyjściem na trening Luxtorpeda - Hymn. Mają być naładowani i pozytywnie nastawieni. Muszą wierzyć, że dadzą radę sie utrzymać w Ekstraklasie.

odpowiedz
Adam - 17.01.2022 / 02:45, *.play-internet.pl

@kyle: to taki poziom motywacji jak wspólne klaskanie przed meczem drużyny juniorów

odpowiedz
ZenekL3 - 14.01.2022 / 21:19, *.chello.pl

Dawno już nic nie spieprzył więc przyjechał.

odpowiedz
Gorall - 14.01.2022 / 20:57, *.myvzw.com

Przyleciała kudłata,bo zimno w kraju.Po co on tam potrzebny niech piłki chociaż podaje chamek !!!

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 14.01.2022 / 20:16, *.play-internet.pl

Hehehe , widzę że temat transferu bramkarza upadł. A potem artur na fliperach sobie ręke uszkodzi i znów płacz bedzie że ręcznik w bramce... ehhhh . I napadzior by się przydal jakiś...

odpowiedz
stara szkoła - 14.01.2022 / 20:00, *.chello.pl

Miodek jaki uśmiechniety,zadowolony :) Wpadnie kasa od rządu,to zakopie się w klubie tymczasowo dziure budżetową.

odpowiedz
Hiszpan - 14.01.2022 / 19:23, *.telnaptelecom.pl

Gdzie te transfery hej Pudel gdzie te transfery????

odpowiedz
kibicL - 14.01.2022 / 19:45, *.centertel.pl

@Hiszpan:
No przecież przyprowadził koleszke na zdjęciu stoi obok niego, trochę stary, ale lepsze to niż nic :)

odpowiedz
Obcy - 14.01.2022 / 18:43, *.t-mobile.pl

Legia przedłużyła kontrakt z Kapustką. Została aktywowana opcja zawarta w kontrakcie.

odpowiedz
Biała Siła - 14.01.2022 / 17:48, *.vectranet.pl

Pierwsze zdjęcie ,Vuko do Pana właściciela ,widzisz co narobiłeś ,drugie ,Jestem genialny prawda ? To do drugiego pana obok ,

odpowiedz
powiś(L)e - 14.01.2022 / 17:44, *.173.221

On jest tak tam potrzebny jak drzwi do lasu.

odpowiedz
Brat - 14.01.2022 / 17:25, *.chello.pl

co to za gościu obok Mioduskiego? Nowy doradca?

odpowiedz
grzesiek - 14.01.2022 / 18:01, *.centertel.pl

@Brat: jeden z nowych pilkarzy za pewne, albo przymierzanych do Legii

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 14.01.2022 / 18:06, *.191.200

@Brat: to Rutkowski, prezio lacha Poznan.

odpowiedz
Arek - 14.01.2022 / 23:48, *.tpnet.pl

@grzesiek: a może jego ochrona, hehehe. W końcu bał się tam czegoś podobno.

odpowiedz
olew - 14.01.2022 / 17:21, *.vectranet.pl

Fajnie , że pilnuje interesu.

odpowiedz
Andreas - 14.01.2022 / 18:00, *.play-internet.pl

@olew: wcale nie fajnie nie wierzy ludziom których wybrał i którym moze zaufał. Miał uczyć się na błędach a wcale się nie uczy. Jeździ na każdy obóz i co z tego? Nadzorca Wku wia wszystkich .

odpowiedz
(L) - 14.01.2022 / 18:35, *.ilabs.pl

@Andreas:

Dokładnie

Mioduski won z Legii!!!!

odpowiedz
e(L)o - 14.01.2022 / 17:05, *.vectranet.pl

właściciel - buahahahahahahahahaha

odpowiedz