Maciej Stępień - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Maciej Stępień: Celem jest awans do fazy play-off

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Mecz w Częstochowie był jednym z naszych pierwszych w tej lidze i wówczas nie byliśmy stawiani w roli faworyta. W rewanżu role się odwróciły, bo jesteśmy wyżej w tabeli. Drużyna z Częstochowy ma doświadczonych zawodników, więc przed tym spotkaniem nie postrzegaliśmy siebie jako faworyta, choć chcieliśmy mecz wygrać. Tym bardziej super, że udało się zostawić dwa punkty u nas i przedłużyć serię zwycięstw na własnym terenie - powiedział po wygranej z Norwidem Maciej Stępień.- Nasze trzy ostatnie spotkania kończyły się tie-breakami, więc w każdym zdobywamy punkty, ale odczuwamy to w kolanach i plecach. Mam nadzieję, że kolejne spotkania uda się zamykać w trzech setach, ewentualnie w czterech.

- Ciężką pracą wypracowaliśmy sobie to, że obecnie gramy z każdym jak równy z równym. Podchodzimy bardzo ambitnie do tego sezonu i od początku mieliśmy nadzieję ugrać tutaj coś znaczącego. Cele? Te ustalane są przez zarząd i trenera. Z tego co wiemy, celem jest awans do fazy play-off.

- Spotkanie pucharowe z Jastrzębskim Węglem na pewno będzie trudne, bo przyjeżdża do nas mistrz Polski. Uważam, że to taka wisienka na torcie. Pracowaliśmy cały rok i spotkania przy pełnych trybunach są ukoronowaniem tej ciężkiej pracy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.