fot. Bodziach
REKLAMA

Futsal

PP: W 1/16 finału z Bonito Heliosem Białystok

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dziś futsaliści Legii poznali rywala w 1/16 finału Pucharu Polski. Legioniści zagrają 5 lub 6 lutego na wyjeździe z Bonito Heliosem Białystok (lider II ligi futsalu). W 1/32 finału, białostoczanie pokonali po dogrywce 7-6 ekstraklasowy MOKS Słoneczny Stok Białystok. Legia z kolei pewnie pokonała niegrającą w rozgrywkach ligowych AZS Politechnikę Warszawską.

Mecze kolejnej rundy rozgrywek, 1/8 finału zaplanowano na 23 lutego, ćwierćfinały na 9 marca. Dopiero od półfinałów zaplanowano system mecz i rewanż - te spotkania odbędą się 30 marca i 20 kwietnia, zaś mecze finałowe 1 i 3 maja.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.