fot. Bodziach
REKLAMA

Futsal

Legia odpadła z MMP U-19

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Młodzieżowy zespół futsalowej Legii zakończył udział w mistrzostwach Polski do lat 19 na drugiej rundzie eliminacyjnej. Wczoraj w Białymstoku legioniści rozegrali dwa spotkania, a do awansu do kolejnego etapu MMP, wobec wycofania się z gry przez Zdrowie Garwolin, potrzebowali przynajmniej jednej wygranej. Niestety, w obu ponieśli porażki.

W pierwszym meczu nasz zespół przegrał 2-9 z gospodarzem turnieju, Heliosem Bonito Białystok. W meczu o wszystko, Legia przegrała 1-5 z Constructem Lubawa i to te drużyny awansowały do dalszych gier.

Wcześniej, w połowie grudnia podczas turnieju w Garwolinie, Legia U-19 pokonała Wilgę 2-1 i Championa Warszawa 4-1 oraz przegrała ze Zdrowiem Garwolin i do drugiego turnieju eliminacyjnego awansowała z drugiego miejsca (za Zdrowiem Garwolin).

Wyniki I turnieju eliminacyjnego MMP U-19 w Garwolinie:
Champion Warszawa 3-4 Wilga Garwolin
Champion Warszawa 0-5 Zdrowie Garwolin
Wilga Garwolin 1-2 Legia Warszawa
Zdrowie Garwolin 6-3 Wilga Garwolin
Legia Warszawa 4-1 Champion Warszawa
Legia Warszawa 2-3 Zdrowie Garwolin

Tabela:
1. Zdrowie Garwolin 9 pkt.
2. Legia Warszawa 6 pkt.
--
3. Wilga Garwolin 3 pkt.
4. Champion Warszawa 0 pkt.

Wyniki II turnieju eliminacyjnego MMP U-19 w Białymstoku:
BonitoHelios Białystok 9-2 Legia Warszawa
Construct Lubawa 5-1 Legia Warszawa
BonitoHelios Białystok 2-0 Construct Lubawa

1. BonitoHelios Białystok 6 pkt.
2. Construct Lubawa 3 pkt.
--
3. Legia Warszawa 0 pkt.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
FUTSAL - 18.01.2022 / 10:20, *.tpnet.pl

wycofała się Wilga Garwolin - Zdrowie jest w innej grupie eliminacyjnej

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.