Jacek Zieliński, Paweł Tomczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zieliński: Mamy potężne argumenty w sporze z Emrelim

źródło: TVP Sport

Na zgrupowaniu Legii Warszawa w Dubaju przebywa obecnie Jacek Zieliński. Dyrektor sportowy w rozmowie z TVP Sport wypowiedział się na temat sytuacji Mahira Emreliego. - To niekoniecznie jest wina zawodnika, a być może jego doradców. Uważam, że bardzo źle rozgrywają ten temat. On jest naszym zawodnikiem. Wykorzystywanie jakiegoś incydentu pod swoje potrzeby to próba głupiego działania. On szkodzi sobie, drużynie, a także własnemu wizerunkowi w oczach innych klubów. To nie było najlepsze z jego strony. Temat toczy się pomiędzy prawnikami. Z naszej strony argumenty są wyważone, a przeciwna strona używa nieprawdziwych argumentów. Nie wiem, czy zdają sobie z tego sprawę, czy niekoniecznie, ale szkodzą zawodnikowi. Trudno powiedzieć, jak to się rozstrzygnie - powiedział Zieliński.

- Nie chciałbym się wypowiadać, czy zawodnik może jeszcze u nas zagrać, dopóki ta sytuacja nie jest rozstrzygnięta.

- Wiemy, że agenci zawodnika przedstawiają innym klubom, że jest on wolnym piłkarzem. To jest oczywiście nieprawda. Toczy się postępowanie wyjaśniające, potężne argumenty przemawiają w tym sporze na naszą korzyść. Nie wiem, dlaczego osoby, które reprezentują zawodnika, oferują go jako wolnego zawodnika. Do Legii żadne oferty nie wpłynęły.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (63)

+dodaj komentarz
oby nie - 18.01.2022 / 11:57, *.logitus.pl

Obawiam się że przez najbliższe lata Legia może zapomnieć o mistrzostwie . Przegrywa o dobrego zawodnika z Rakowem . Nie ma transferów . Myślę że Legia będzie na ok 8 do 10 miejsca zajmie w lidze . Czy zdobędzie puchar ? Będzie ciężko . Gra Lech i Raków i na ten moment są silniejsi od Legi . Nie zapominajmy że od sezonu 2022/2023 niezły zastrzyk gotówki będzie dla mistrza vice-mistrza i 3 miejsca które będą nas reprezentować w europejskich pucharów + zdobywca pucharu Polski . Lech , Raków oraz Pogoń , możliwe że Piast będą poza zasięgiem Legii . Nasza liga nigdy nie będzie drugą bundesligą ale żeby przegrywać z ligą azerską , mołdawską , kazachską , bułgarską , cypryjską to wstyd .

odpowiedz
eL - 18.01.2022 / 06:21, *..

Skończy się jak saga z Prijo.on się w LE wypromował. Można niezła składankę sklecić z gry do września potem agent powie ze był tłamszony pobity przez rasistów i ma blokade psychiczną. Do tego od początku prawie prezesury finansowy zjazd... który może by owocem podejść zawodników nie płacicie na 100% to nie gramy na 100%. Rynek transferowy to nie hipermarket że już na hurra zakupy. Trzeba kupować mądrze żeby nie przepłacać za zaciąg truskawkowy. Skończyły się czasy kiedy można było podkupić z łachą piłkarzy.. za śmieszne sumy. Teraz nawet jaga czy inna drużyna przenie działa na rynku sprzedaży zawodników za granicę. A czasy Ljudo Prijo Vadisa i Niko skończyły się w momencie polityki DM i wprowadzenia DNA a raczej dna

odpowiedz
Zdzicho - 18.01.2022 / 11:59, *.tpnet.pl

@eL: hoho mala lyzeczka kolega chcce. Skad to znamy? Iti? Nazwiska co wymieniasz sa nie na miejscu, bo wtedy bylismy w LM a teraz w dupie

odpowiedz
eL - 18.01.2022 / 13:04, *..

@Zdzicho: tu jedynie pomoże skauting w Polsce. Co z tego że są grajki jak nie ma drużyny. Kłopot z finansami. Trzeba jak kiedyś szukać zdolnych... jak Rybus Kucharczyk Borysiuk a wcześniej Kowal Kosa (chociaż on z Ursusa II ligi gral w repr) Cebula Sazonowicz Nowak itp. Najlepiej w regionie jak kiedyś Kaczmarek w Stomilu czy jaga pod koniec lat 80 z własnego regionu wyłowiła perełki sokołowski czeres czykier czy Franek piekario citko...

odpowiedz
Darek - 18.01.2022 / 00:30, *.chello.pl

Sokołowski rozmawiał z Legią od kilku miesięcy więc jego przyjście to zasługa poprzedniego dyrektora sportowego.Wrócił Rosołek z wypożyczenia.
Co robi obecny dyrektor sportowy?
Na razie opala się w Dubaju.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 17.01.2022 / 21:55, *.play-internet.pl

Dyrektor sportowy w Dubaju.. A Sorescu za 600 tysi Ojro w Rakowie... Gratulacje... Ciekawe kto na wiosnę, wobec kontuzji Boruca możliwej będzie bronił bramki??? A kto strzelał bramki dl Legi Pekhart hahahaahha z Rosołkiem... Kolejny rok, kolejny raz to samo, nie ma wzmocnien na zgrupowanie...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.01.2022 / 22:54, *.orange.pl

@Trener Bramkarzy:
AKTUALIZACJA:

Dinamo Bukareszt nie dotrzymało obietnicy, o której mówił agent zawodnika. Obecnie sytuacja wygląda tak:

Rumuni chcą podbić stawkę o 100 tysięcy euro
Raków rozważa, co z tym fantem zrobić
Przedstawiciele Sorescu próbują pomóc polskiemu klubowi w dopięciu dealu
Dinamo nie ma innej oferty i jest pod ścianą, więc sprawa nie potrwa długo. Wóz albo przewóz

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 17.01.2022 / 23:08, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Ok to jest 700 tysi Ojro, a nas magik kucharski mówił, że nie kupią bo Rumuni są niepowazni i chcą milion 200 ojro... Szybko staniał...

odpowiedz
Arek - 18.01.2022 / 00:08, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: gdzieś to już było. Tylko nie brał w tym udziału Raków.

odpowiedz
Ja - 18.01.2022 / 21:31, *.play-internet.pl

@Trener Bramkarzy: Piłkarz z rocznym kontraktem jest droższy, niż piłkarz z półrocznym kontraktem - co za zaskoczenie. Naprawdę, ludzie, jak się macie czepiać Kucharskiego to będę od początku do końca z Wami, ale róbcie to merytorycznie.

A Sorescu Raków zobaczy, ale w Rumuńskiej tv. Do końca kontraktu w Dinamie, bo nikt nie będzie z tymi Gollumami robił interesów na tych zasadach, a potem pójdzie do Steauy, czy innego lokalnego zespołu, który bije się o coś więcej niż utrzymanie.

odpowiedz
Sarcastico. - 17.01.2022 / 21:35, *.orange.pl

Do naiwnych gamoni, co mówią o dokładaniu do Legii z własnej kieszeni. Oto efekt działań Waszego wizjonera i filantropa od kiedy jest słupem.

Bilans zysków i strat Legii Warszawa:

1.07.2020-30.06.2021 r.: strata 34,7 mln zł
1.07.2019-30.06.2020 r.: zysk 7,5 mln zł
1.07.2018-30.06.2019 r.: strata 29,78 mln zł
1.07.2017-30.06.2018 r.: strata 44.15 mln zł

odpowiedz
Sarcastico. - 17.01.2022 / 21:39, *.orange.pl

@Sarcastico. : A będzie jeszcze lepiej ;)

odpowiedz
olew - 17.01.2022 / 22:21, *.vectranet.pl

@Sarcastico. : Marnujesz się. Ładnie piszesz, zostań pisarzem. I fajnie, że nic Cię ; nie zraża, nie ogranicza, nie nie konfuduje. Twoja kaligrafia ma przyszłość !

odpowiedz
Sarcastico. - 17.01.2022 / 23:26, *.orange.pl

@olew: Na tym forum nie jest to wielką sztuką ale dziękuję.

odpowiedz
Ziggy - 18.01.2022 / 09:13, *.chello.pl

@Sarcastico. : patrzac na te cyfry ewidentnie widac ze szlo to w dobrym kierunku tylko pandemia to wywrocila do gory nogami

odpowiedz
Sarcastico. - 19.01.2022 / 20:56, *.orange.pl

@Ziggy: Srandemia... taa. Łudź się łudź.

odpowiedz
floyd - 17.01.2022 / 21:31, *.aster.pl

Tak tak, wg większości z Was najlepiej walczyć, machać szabelka, kłócić się do upadłego…
I tak wojujemy od lat z PZPN, z uefa, własnymi zawodnikami, innymi klubami, prasa… zamiast profesjonalnego klubu jesteśmy synonimem patologii, awanturnictwa, pychy, łamania zasad, braku kompetencji. Ale dojezdzmy emreliego, niech czuje kto tu rządzi!
Poza tym uważam, ze mioduski musi odejść.

odpowiedz
Greg61 - 17.01.2022 / 21:12, *.tpnet.pl

Kierowniku dla Mnie temat tego gościa jest zamknięty im mniej o nim na tym portalu tym lepiej. Kiedy dołączą nowi zawodnicy bo jakoś inni podkupują gości którzy mogliby być wzmocnieniami no chyba ,że trzeba zakupić polsat i zrezygnowac z cyfry

odpowiedz
warszawiak1234 - 17.01.2022 / 20:40, *.aster.pl

Ale was się cieżko czyta.............Nawet na Ziela najeżdżacie. Wszystko wam źle.

odpowiedz
Karamba - 17.01.2022 / 20:53, *.cyfrowypolsat.pl

@warszawiak1234: Pan Jacek jest legendą klubu ale jako dyr sportowy na razie nic nie osiągnoł wakacje w Dubaju sie skończą i niema wzmocnień chyba ze z prezesem szukaja jakiegos taniego szrotu najlepiej za darmo.

odpowiedz
Ornitolog - 18.01.2022 / 09:35, *.39.51

@Karamba: a ile on pracuje? 2 tygodnie? Ty pewnie sprowadził byś już Messiego i Cristiano xd

odpowiedz
(L)eo - 17.01.2022 / 19:33, *.t-mobile.pl

Raków właśnie nam podpier***il Sorescu,a ten się zajmuje teraz tym pajacem emrelim. Oj Panie Zieliński,jak na razie dupa wołowa z Pana a nie dyrektor sportowy. Z dwojga złego ściągnąć szrot niż nie ściągnąć nikogo. Tym składem ligi i pucharu Polski nie uratujemy. Czyżby Pan mający decydować o wszystkim jako kolejna osoba dała się wydymać pudelkowi?

odpowiedz
(L)eo - 17.01.2022 / 20:10, *.t-mobile.pl

@kami(L)PRAGA: Weź wróć do szkoły i napisz jeszcze raz,bo ni uja nie zrozumiałem co napisałeś. Czyli uważasz,że lepiej grać tym szrotem co mamy teraz i czekać co się wydarzy,niż ściągnąć jakikolwiek szrot i może ktoś odpali i pociągnie ten syf? Gratulacje rozumowania. Mamy aktualnie jednego (w miarę możliwego) prawego i lewego obrońcę,nie mamy żadnych wahadłowych,którymi za wszelką cenę Pinokio chce grać, mamy jednego przeciętnego napastnika i tym mamy się utrzymać i wygrać puchar Polski? Weź rozbieg i pier***nij głowa w ścianę,bo takich osłów aż się czytać nie chce.

odpowiedz
skrzat - 17.01.2022 / 20:18, *.centertel.pl

LEGII nie stać naSorescu.od tak i tyle...

odpowiedz
Karamba - 17.01.2022 / 20:45, *.cyfrowypolsat.pl

@(L)eo: Zgadzam sie kolego ze Pan Zieliński to dupa wołowa śmieszne to jest ze Raków nam Socrescu podkupil .Mioduski taki biznesmen ze nie ma 700tys euro .Chyba chcą lige zwojowac młodzieza i grupą bankietową .Panie prezesie na biznesie napewno sie znasz ale na pilce noznej to juz wcale .Panie dyrektorze sportowy gdzie te transfery kiepsko ci idzie dziekujemy za transfer Socrescu.























odpowiedz
Znafca - 18.01.2022 / 00:00, *.virginm.net

@Karamba: nie podkupil tylko rumun nie chcial u nad grac bo jestesmy poza pucharami i na koncu tabeli...

odpowiedz
bronek49 - 17.01.2022 / 19:28, *.chello.pl

nie odpuszczać emreliemu bo nastepni będą tak robić posiedzi sobie rok bez treningów to go nikt nie weżmie

odpowiedz
Karol Gruta - 17.01.2022 / 17:53, *.tpnet.pl

Olej go kibica nie interesuje dyplomatyczne styki w sądzie itp, itd.Ważne są wyniki.P.S. trenuj co masz i brawo najwiecej polaków to szacunek że działasz.

odpowiedz
olew - 17.01.2022 / 18:25, *.vectranet.pl

@Karol Gruta: Polaków !

odpowiedz
Adam - 17.01.2022 / 19:26, *.play-internet.pl

@olew: Zwierzaków !

odpowiedz
Pantera - 17.01.2022 / 17:53, *.ostnet.pl

Sprzedać go do Wieczystej tam by się odnalazł

odpowiedz
Quick - 17.01.2022 / 17:29, *.tpnet.pl

Zieliński skończ już tym Emrelim. Może coś byś powiedział o transferach do klubu. Które sa bardzo potrzebne

odpowiedz
olew - 17.01.2022 / 17:31, *.vectranet.pl

@Quick: Jak on zostanie , to napastników mamy.

odpowiedz
grzesiek - 17.01.2022 / 17:43, *.centertel.pl

@Quick: gosciu, okienko wczezniej miales chyba z 10 transferow do klubu i co z tego wyniklo?

odpowiedz
Sobo(L)ew. - 17.01.2022 / 18:12, *.plus.pl

@grzesiek: teraz masz jeden transfer i paru innych kopaczy więc może wystarczy na gre na lokaty 10-15 ale nie wiedziałem że teraz taką lokatą mamy się zadowalać (nie wspominając o PP) bo z obecną kadrą nie ma najmniejszych szans.

odpowiedz
SEBO(L) - 17.01.2022 / 17:12, *.centertel.pl

Już dawno powinien otrzymać informację,że jest mu potrącona pensja za styczeń, i koszty podróży i pobytu na obozie. A drugą taką,ze zostaje przeniesiony do rezerw,i obowiązkowo ma się tam stawić. Nie stawi się- sruuu,u.ebać pensję za luty. Nie przygotowuje się z żadną drużyną klubową,więc na pewno ze swojej winy obniżył się jego poziom sportowy. Robić pod górę i nie odpuszczać nawet na trochę, nawet o jedno euro.

odpowiedz
oLaf - 17.01.2022 / 19:11, *.vectranet.pl

@SEBO(L): 100% racji!!! NIektóre łachudry z Legii sobie robią chwilową bezpieczną przystań przed skokiem na zachód Europy i nawet się z tym nie kryją... : O

W latach 90-tych jakby ktoś przyszedł do Legii i zamiast powiedzieć "przyszedłem zdobyć Mistrza i PP - to cel minimum" to jakby powiedział "przyszedłem aby trafić do lepszego klubu na Zachodzie" to by dostał po mordzie, od razu. BYł porządek.

odpowiedz
Sig - 17.01.2022 / 21:31, *.waw.pl

@oLaf: to ile było tych Mistrzostw dla Legii w latach 90 tych? To jest mega mit że wtedy kosili wszystko.

odpowiedz
Zawiadomić Policję o napadzie ! - 17.01.2022 / 15:48, *.plus.pl

Pierwsze co to Legia powinna zgłosić na policję napadniecie gangsterów na swój autokar i pobicie piłkarzy Legii inaczej to będzie przyzwalanie na tego typu gangsterke

odpowiedz
won dziadygo - 17.01.2022 / 16:35, *.play-internet.pl

@Zawiadomić Policję o napadzie !: Redakcjo jest szansa na to żeby strona kibicowska dalej nią była?

odpowiedz
olew - 17.01.2022 / 17:02, *.vectranet.pl

@won dziadygo: Mioduski jest łaskawy dla nas kiboli, dziwne to, a może to i dobrze, choć w tej sprawie to raczej źle...

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 17.01.2022 / 20:45, *.mm.pl

@won dziadygo: poczytaj dziadygo dlaczego taki Kamiński, którego łach sprzedał za 10 mln euro, wybrał ĺacha a nie Legię. Właśnie przez kilku takich prymitywów jak Ci ktorzy pobili Emrelego i Luquinasa.
Klub jest ważniejszy niż ego kazdego pojedynczego zawodnika ale tym bardziej jest wazniejszy od osobnikow, ktorzy jezeli maja przy sobie swoj telefon, to maja o jedna komórkę wiecej niz ameba...

odpowiedz
Piotr - 17.01.2022 / 23:48, *.coucou-networks.fr

@Or(L)ando Sa: masz 100% racji!

odpowiedz
Ja - 18.01.2022 / 21:44, *.play-internet.pl

@Or(L)ando Sa: tak, gorący Orlando - Kamiński i cała reszta kopaczy wybiera sobie klub według tego, jakich ma kibiców. Wśród tych kryteriów nie ma wcale tego, jak kluby płacą, czy płacą terminowo, czy jest szansa na trofea, czy będzie szansa na rozwój... Nieee, w ogóle nie ma. Kibice, których spotykają raz w tygodniu podczas meczów są dla nich najważniejsi.

Idź się leczyć na nogi, bo na głowę... Sam sobie dopowiedz.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 17.01.2022 / 15:37, *.chello.pl

No i się pazerny i tchórzliwy azer przejedzie tak, że skończy w 2 lidze tureckiej w klubie, który pół roku mu nie wypłaci pieniędzy xD

I dobrze.

odpowiedz
Ja - 17.01.2022 / 15:09, *.play-internet.pl

Jacku, jazda z tym kasztaniarzem do spodu. Jeszcze kasę za kontrakt w zębach przyniesie i będzie przepraszał. Ani kroku wstecz, nawet jeśli ma to nas kosztować trzymanie go w klubie kokosa przez najbliższe pół roku. Odpuszczenie mu otworzy drogę do jeszcze większych strat w przyszłości i będą gwiazdy same zamawiać liście, żeby odejść, gdy im się pod d*pami pali.

odpowiedz
e(L)o - 17.01.2022 / 15:09, *.vectranet.pl

może go sprzedać do rezerw?

odpowiedz
zielinskinieklam:D - 17.01.2022 / 15:08, *.60.108

"Wykorzystywanie jakiegoś incydentu" pobicie waszego zawodnika, w waszym autokarze, pod waszymi bramami waszego smiesznego ltc przez waszych kibicow uwazasz za "jakis incydent"? :D

odpowiedz
Odp - 17.01.2022 / 16:49, *.lunet.eu

@zielinskinieklam:D: a od kiedy jesteś z naszym dyrektorem na „ty”. W szkole nie nauczyli szacunku?

odpowiedz
do cepa - 17.01.2022 / 17:48, *.plus.pl

@zielinskinieklam:D: a ja uważam że tobie po mordzie też przydałoby się pojechać, za twoj komentarz bez per Pan Jacek

odpowiedz
Prg - 17.01.2022 / 18:23, *.t-mobile.pl

@zielinskinieklam:D: śmieszny to ty jesteś a szkoda ublirzac bo gówno i tak nie zrozumie

odpowiedz
Tommyblny - 17.01.2022 / 18:42, *.chello.pl

@zielinskinieklam:D: taki sam incydent jak dwa liście nazywasz pobiciem...

odpowiedz
S - 19.01.2022 / 08:24, *.centertel.pl

@zielinskinieklam:D: Siusiu,paciorek i spać a na poważnie do budy gamoniu i wara "ci" od PANA JACKA!!!

odpowiedz
Alan - 17.01.2022 / 14:41, *.t-mobile.pl

Napisałbym coś ale i tak cenzura nie przepusci dlatego powiem tak NO SAM JESTEM CIEKAW JAK TO SIE ZAKONCZY....

odpowiedz
Wawa - 17.01.2022 / 14:33, *.chello.pl

Zieliński mamy potężne argumenty przeciw azerowi aaaaaaa za chwilę
Nie wie jak to się skończy .
Człowieku zajmij się wzmacnianiem drużyny bo wygląda jak ser Szwajcarii
A sprawy sądowe zostaw prawnikom
Booooo się obudzimy
W 1 lidze

odpowiedz
Syn trenera - 17.01.2022 / 17:39, *.plus.pl

@Wawa: Hah dokładnie... Mamy wszystko asy w rękawie a skończy się rozwiązaniem kontraktu za porozumieniem stron.. Po drugie Gdzie są transfery.. Zieliński do roboty a nie się wygrzewasz i nie kolejny szrot tylko klasa zawodników.. My przez 2 lata Sorescu nie możemy kupią a on w Rakowie..

odpowiedz
pablo - 17.01.2022 / 14:31, *.play-internet.pl

Nie popuszczać azerskiemu cwaniakowi. Ani kroku w tył!

odpowiedz
Cizo34 - 17.01.2022 / 14:28, *.orange.pl

UEFA zawisi go za to. Pewnie na 2 lata. I dobrze mu tak.
W jego miejsce powinien być Świerczok. Grajmy większą ilością naszych a nie zagranicznym szrotem.
Wiem , że to nie gra na PC ale fajnie by było ściągnąć Glika , Karbownika , Tytonia lub Białkowskiego , Wszołka.

odpowiedz
wyjazdowicz - 17.01.2022 / 16:35, *.master.pl

@Cizo34 : ten piłkarzyk zostal złapany na stosowaniu dopingu

odpowiedz
Adam - 17.01.2022 / 19:29, *.play-internet.pl

@Cizo34 : Wszołek za to jak odszedł powinien dostać wilczy bilet

odpowiedz
edd85 - 17.01.2022 / 14:17, *.plus.pl

W *uja to my a nie Nas

odpowiedz
Nie lubię Azerów - 17.01.2022 / 14:06, *.centertel.pl

Wypożyczyć Mahira do Armenii...

odpowiedz
ww - 17.01.2022 / 21:35, *.chello.pl

@Nie lubię Azerów: A który Armeński klub zechce tego Azera?

odpowiedz