fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zgrupowanie

Dubaj: Kapustka na boisku. Obrona, strzały, gierki (VIDEO)

Woytek, źródło: Legionisci.com

Początek nowego tygodnia na zgrupowaniu był dla piłkarzy Legii bardzo intensywny. Przed południem zespół pracował nad motoryką, a następnie rozgrywane były gierki - najpierw na skróconym polu, a później na całej długości boiska. W zajęciach nie wzięli udziału Bartosz Kapustka i Josue, obaj pracowali z fizjoterapeutami w hotelu. Ponadto nadal indywidualnie ćwiczą Artur Jędrzejczyk i Joel Abu Hanna. Dobrą wiadomością jest rozpoczęcie ćwiczeń z pełnymi obciążeniami przez Filipa Mladenovicia, Lindsaya Rose, Mattiasa Johanssona, Lirima Kastratiego i Rafaela Lopesa.

Fotoreportaż z treningu - 22 zdjęcia Woytka

Popołudniowy trening trwał półtorej godziny i pojawili się na nim niemal wszyscy zawodnicy obecni na zgrupowaniu. Normalnie trenował Josue, a pierwszy raz na boisko wyszedł Bartosz Kapustka, który ćwiczył indywidualnie. Zabrakło jedynie Maika Nawrockiego, który ma uraz stawu skokowego.

Bardzo dużo pracy mieli bramkarze, bowiem na jednej połowie boiska szkoleniowcy zarządzili prawdziwy ostrzał bramki strzeżonej przez Artura Boruca, Cezarego Misztę, Kacpra Tobiasza i Macieja Kikolskiego. Wcześniej Aleksandar Vuković przekazał kilka schematów, które atakujący musieli wcielać w życie. Po drugiej stronie boiska Aleksandar Radunović pracował z grupą zawodników defensywnych. Legioniści doskonalili poruszanie się całej formacji w ustawieniu z trójką stoperów i wahadłowymi.W ostatniej fazie zajęć wcześniej wypracowane akcje schematy wcielono w życie w postaci gierki na jedną bramkę. Zadaniem graczy ofensywnych było przedostatnie się pod bramkę, a obrońcy musieli temu zapobiegać. Rywalizacja była bardzo zacięta i emocjonująca do samego końca.

We wtorek odbędą się także dwa treningi - o 9:30 i o 16.

Fotoreportaż z treningu - 22 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
koneser polskiej piłki klubowej - 18.01.2022 / 16:08, *.52.135

ale mu bebech wyje....ło

odpowiedz
Var - 18.01.2022 / 01:32, *.net.pl

Od razu widać kto się przykłada do treningów jak jest powiedziane podpór a tam jeden klęczy sobie

odpowiedz
kalosz - 17.01.2022 / 23:14, *.mm.pl

wg mnie niewiele ta "strzelanina" przyniesie jesli odbywala ie bez obronców

odpowiedz
Trampek - 17.01.2022 / 21:17, *.125.75

Bartosz Kapustka na boisku - bardzo dobra informacja zarówno dla niego jak i dla LEGII. Wracaj chłopie do zdrowia, bo możesz w końcowym etapie rogrywek ligowych - być bardzo LEGII potrzebny.

odpowiedz
sympatyczny - 17.01.2022 / 21:09, *.46.202

Czyli na obiad były gołąbki skoro pojawił się Kapustka :)

odpowiedz
Makłowicz - 18.01.2022 / 00:47, *.t-mobile.pl

@sympatyczny: Tak, ale na drugie, bo najpierw był Rosołek :D

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.