REKLAMA

Nabór do legijnej akademii futsalu

Reakcja - Wiadomość archiwalna

Akademia Legia Warszawa Futsal zaprasza na nabór dzieci i młodzież z roczników 2003-2012. "Chcesz rozwijać motorykę i doskonalić aspekty techniczne u swojego dziecka. Szukasz zajęć uzupełniających, które wzbogacą aktualny cykl treningowy i będą doskonale współgrały z zajęciami w obecnym klubie? Chcesz, aby Twoje dziecko w przyszłości osiągnęło, przy odpowiednim zaangażowaniu, poziom topowych zawodników, takich jak Messi czy Ronaldo, którzy swoją piłkarską przygodę zaczynali od Futsalu? Dołącz do sekcji młodzieżowych Akademii Legii Warszawa Futsal" - zaprasza legijna sekcja.

W ramach programu treningowego sekcja zapewnia:
- treningi techniki oraz taktyki Futsalu
- spotkania sparingowe
- udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski
- ćwiczenia uzupełniające treningi na dużym boisku

Zapisy i wszelkie dodatkowe informacje dostępne są pod numerem tel. 609 030 715 oraz pod adresem akademia@legiafutsal.com.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
@ WP - 19.01.2022 / 11:53, *.tpnet.pl

treningi odbywają się na tej samej hali, na której gra Legia Futsal czyli OSiR Włochy, ul. Gładka 18

odpowiedz
WP - 19.01.2022 / 07:02, *.centertel.pl

Gdzie odbywają się treningi?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.