fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia 2-0 Riga (KONIEC)

Redakcja

O godzinie 13:00 czasu polskiego w Dubaju Legia Warszawa rozegra trzeci sparingowy mecz tej zimy. Rywalem Wojskowych będzie zespół Riga FC, który w ubiegłym sezonie zajął czwarte miejsce w lidze.

Spotkanie można obejrzeć na tvpsport.pl i legia.com, my zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Dubaju.

PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
TRENER trenerów - 20.01.2022 / 21:22, *.50.125

TOBIASZ PONOWNIE POKAZUJE ŻE TO ON BĘDZIE NUMER 1!

odpowiedz
Czarek - 20.01.2022 / 17:02, *.plus.pl

Powiem tak oglądałem wszystkie sparingi i nie widze poprawy w grze.tylko tyle że dobre wyniki.żeby się przeniosły na ligę te wygrane

odpowiedz
Lupus - 20.01.2022 / 16:45, *.centertel.pl

Mecz oglądałem i mam wrażenie że to już następny sezon-
przeciwnik i poziom sportowy Legii na poziomie I ligi,
Boisko i otoczenie nawet gorzej - II lub III liga.
Ale może jestem pesymistą i złe myśli już nie wrócą.

odpowiedz
Wawa - 20.01.2022 / 14:50, *.chello.pl

Tobiasz na duży plus
Rosołek i Skibicki bardzo słabo
Jest wygrana ale brak rozegrania ,wypracowanych schematów.
Musimy brać poprawkę ze na takim sparingu
Żadna druzyna się nie spinana na 100 %.
Co innego w EX taki piast Cracovia Wisła termalika na Legię spinają się na 200% później mogą przegrać 3,4 mecze ale z Legią wygrają i tu jest problem bo 18 meczową dziurawa jak ser ...

odpowiedz
Pożyjemy . Zobaczymy - 20.01.2022 / 14:39, *.t-mobile.pl

Wyniki, wynikami. Ale slabo to widze, zbieranina, brak zgrania, brak wypracowanych akcji, tak sie nie da. K.Pytam sie kto bedzie grał na wiosnę, bo tego chyba Vukovics nawet nie wie. W każdym badz razie powodzenia

Jedno jest pewne, zeby taki klub doprowadzić do takiej zapaści trzeba byc totalnym idiota, slowa te kieruje do Pana o bujnej fryzurze , Allegro małym rozumie……..

Ze sportowym pozdrowieniem

Ważniejsze w klubie sa idiotyczne nowe projekty nie związane z działalnością sportowa niż zajmowanie sie budowaniem silnego klubu sportowego

odpowiedz
KrystekLegia - 20.01.2022 / 14:22, *.chello.pl

I dobrze oby te wygrane przełożyły się na formę w lidze i będzie dobrze, trzeba powolij myśleć o przyszłym sezonie i budować mocny zgrany i żywy zespół.

odpowiedz
wojti - 20.01.2022 / 13:29, *.chello.pl

Masakra. Dajmy szansę bramkarzowi....Legia zawsze miała fajnych bramkarzy ....więc i Miszta wypali...kurde....w grze Legii widać progres na plus i dalej narzekania....Vuko sprawdza wszystkich....kto sie nada na ligowy bój....kurde....po co te żale....zgłoście sie na trenera i pokażecie swoją wizję....kur...a albo jesteście z klubem albo .....wypier.....ć.....masakra....nic Was nie zadowoli.....ch...j z takimi kibicami.....
Pozdro dla .....normalnych

odpowiedz
Kibolek - 20.01.2022 / 11:36, *.it-home.pl

Miszta cieniasie zapomnij o ekstraklasie

odpowiedz
Pawlo - 20.01.2022 / 11:29, *.mm.pl

Ręcznik Miszta w bramce Masakra !!! Legio kiedy nowy bramkarz ???!!!

odpowiedz